Top 10 Bicycle For Kids 4 To 6 – Sportovní odrážedla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. UBRAVOO

#ad

UBRAVOO Fit 'n Joy dětské jízdní kolo, dětské kolo Trike-to-Bike pro chlapce a dívky od 2 do 5 let modrá, 4 v 1 odrážedlo pro děti s pedály a opěrnými koly

#ad
UBRAVOO #ad - Opěrná kola, vaše dítě potřebuje individuální řešení a zaslouží si něco lepšího. Rychloupínáky pod sedlem bez nářadí zajišťují nastavení výšky sedadla od 34 do 44 cm a 3 kg usnadňují přepravu jízdního kola pro děti, základní pravidlo říká, že hmotnost kola by neměla překročit 30 % celkové hmotnosti dítěte.

Pěstování a lehké: vhodné pro děti s tělesnou výškou 81 – 114 cm nebo s délkou kroku 30–51 cm. Nechte se doma krátce změřit a začněte se správným odrážedlem. Jednoduché nastavení pro různé režimy: toto tréninkové kolo 4 v 1 pro malé děti může bez problémů přepínat mezi oběžným kolem s opěrným kolem, klasickým odrážedlem, tříkolkou a dětským šlapacím kolem. Trvanlivé pneumatiky bez defektů: 28 cm pneumatiky eva se stylovým profilem jsou koncipovány pro bezpečnější hraní a jednodušší jízdu na nerovných površích, jako jsou betonové vozovky, louky, kamenné silnice atd. Zastavte debatu o odrážedlém kole vs.

Doporučujeme oběma rodičům, budete se divit, a o mnoho let později vás tyto významné rodinné okamžiky překvapí. Opěrná kolečka by vás povzbudila k sezení a chůzi, takže odnímatelný design se časem hodí k různým scénářům tréninku. Skvělé kolo pro malé děti: některé děti ve věku 2 let nemají odvahu vyzkoušet si v rané fázi tréninku na kole. Počítá se moment růstu: ubravoo si dala za úkol nabídnout dlouholetou zábavu a nezávislou jízdu, čeho může vaše dítě na tomto kole dosáhnout, aby to bylo pro dítě zábavnější, aby se toho zúčastnili, když se naše kolo Fit 'n Joy's používá pro malé děti.
ZnačkaUBRAVOO #ad
VýrobceUBRAVOO #ad
Výška7.48
Délka27.17
Hmotnost7.72
Šířka11.42
Číslo díluJL-101
Modelka‎JL-101
Záruka2

2. Dino Bikes

#ad

Blatník, dětské kolo s duhovými motivy, ochrana řetězu, koš a nástavec pro panenku, pro děti od 6 let,, 16 palců jízdní kolo s opěrnými koly, Dino Bikes 164R-UN dětské jízdní kolo jednorožec

#ad
Dino Bikes #ad - Nastavitelná výška sedla a řídítek. S nálepkou jednorožce. Vzduchové pneumatiky. Odnímatelná opěrná kola.
ZnačkaDino Bikes #ad
VýrobceDino Bikes #ad
Výška18.5
Délka34.65
Hmotnost22.05
Šířka6.3
Číslo díluUnicorn 16''
Modelka164R-UN
ZárukaZákonná záruka

3. Dino Bikes

#ad

Jízdní kolo, jednorožec, bílá/růžová, Dino Bikes 144R-UN

#ad
Dino Bikes #ad - Při instalaci kola prosím postupujte podle pokynů. Nastavitelné sedlo a řídítka. Otočí se pravý pedál doprava, levý pedál se otáčí tak, aby se výrobek obrátil doleva. Samolepka jednorožce. Odnímatelné stabilizátory. Upozornění: levý pedál se otáčí v opačném směru, např. Pneumatické pneumatiky.
ZnačkaDino Bikes #ad
VýrobceDino Bikes #ad
Výška18.11
Délka34.25
Hmotnost15.43
Šířka5.91
Číslo díluUnicorn 14''
Modelka144R-UN
ZárukaZákonná záruka

4. Fetcoi

#ad

Vhodné pro děti od 3 do 6 let, rám z uhlíkové oceli s opěrnými kolečky, unisex dětské kolo, Dětské kolo 14 palců, pohodlná jízda bílá, lehký rám

#ad
Fetcoi #ad - Silnější a širší závodní pneumatiky jsou netoxické, ekologické a vypadají elegantně, zatímco současně vykazují vysokou odolnost proti opotřebení a přilnavost k zemi. Výškově nastavitelná: sedadlo lze zvýšit ze 43 cm na 49 cm 19, 3", aby z něj dítě mohlo co nejdéle profitovat.

Rám z uhlíkové oceli: rám kola je vyroben z vysoce kvalitní uhlíkové oceli se zesílenými trubkovými stěnami pro dodatečnou pevnost, takže má vyšší nosnost a je velmi stabilní. Lehký a stabilní: trojúhelníkový design je stabilní, i když jsou opěrná kola deformovaná. Otěruvzdorná opěrná kolečka: opěrná kola jsou vyrobena z ekologických materiálů, které nepoškozují podlahu, jsou protiskluzová a odolná proti opotřebení a mají dlouhou životnost.

Skutečné kolo pro děti ve věku 3–6 let, pevný a odolný proti nárazům a zabraňuje tomu, aby se dítě převrátilo, s lehkým rámem a vysokým komfortem jízdy. Protiskluzové pneumatiky odolné proti opotřebení.
ZnačkaFetcoi #ad
VýrobceIdosiolo #ad
Záruka2 roky

5. SCH

#ad

12, SCH Junge Bicycle Runner Kinderfahrrad, Blau

#ad
SCH #ad - Inklusive Trinkflasche. Für höhe von 85 bis 105 cm. Empfohlen für kinder im Alter von 3 bis 5 Jahren. 12" räder. Verbundräder / EVA-Gummi.
ZnačkaSCH #ad
VýrobceF.lli Schiano Europe #ad
Hmotnost11.02
Číslo dílubicirunner123
Modelkabicirunner123
Záruka2 year manufacturer

6. Cutycaty

#ad

Děti, Dětské jízdní kolo 12 palců jízdní kolo dětské kolo s opěrnými kolečky od 3-6 let úložný koš ochrana řetězu protiskluzová a odolná proti opotřebení pneumatiky pro chlapce a dívky červená

#ad
Cutycaty #ad - Obsahuje ochranu řetězu, aby dětem umožnilo první zkušenost s šlapáním na bezpečném, takže novému řidiči nic nechybí. Motorika, vhodné pro volný čas, zlepšení smyslu pro rovnováhu, podpora koordinace, rodiče a děti si užívají báječný a nezapomenutelný společný čas.

Protiskluzové pedály mají velmi lehký chod. Dětské jízdní kolo, které bylo vyvinuto tak, zadní regál, pohodlném a snadno udržovatelném kole. Dětské kolo o velikosti 12 palců má zesílenou trubkovou stěnu rámu, takže má větší nosnost a je během jízdy stabilnější. Jízdní kolo je důležitým dárkem pro dětství.

Díky deformační ploše tréninkových kol tak dítě nespadne. Dětské kolo s opěrnými koly pro 12 palců, aby se děti mohly rychle naučit jezdit. Bezpečnostní trojúhelníková struktura jízdního kola má vysokou stabilitu, pevnost, trvanlivost a odolnost proti zemětřesení. Perfektní dárek pro vaše děti k narozeninám a svátkům.
ZnačkaCutycaty #ad
VýrobceMianmiayu #ad
Hmotnost15.43

7. Actionbikes Motors

#ad

Pneumatiky, chlapci a dívky, BMX, V-Break brzda, od 4-7 let, dětské kolo Donaldo 16 palců, 16 palců, odrážedlo, Actionbikes dětské kolo Donaldo, dětské kolo, opěrná kola

#ad
Actionbikes Motors #ad - Originální dětské kolo actionbikes motors donaldo 16palcová kola Akustická pozornost díky zvonku Funkce volnoběhu Stabilní rám ve vodě Protiskluzové rukojeti na řídítkách.

Reflexní prvky na pedálech a v paprscích rychlá a snadná montáž ochrana řídítek z pěnové hmoty drážkovaná dosedací plocha Láhev na pití a držák Rukojeť na sedle. Zatížení dětského kola ► 40, 0 – 62, 0 cm výška ložiska ► 22, 0 kg. Motorika ► podpora koordinace ► zlepšení smyslu pro rovnováhu zábava pro volný čas komfortní jízdní vlastnosti pneumatiky ► pneumatiky 16 palců tělesná výška od 105 cm.

Nastavitelné sedadlo a řídítka výška sedáku ► 56, 0 cm výška řídítek ► 78, 0 cm šířka řídítek ► 56, 0 cm max. Bezpečnost oboustranné blatníky nastavitelná v-brzda vpředu a vzadu kočičí oči uzavřená ochrana řetězu opěrná kolečka pro sundání koš vpředu.
ZnačkaActionbikes Motors #ad
VýrobceActionbikes Motors #ad
Výška29.13
Délka43.31
Hmotnost24.25
Šířka22.05
Číslo díluPR0017991-01

8. SJOEF

#ad

SJOEF Dolly dětské kolo 16 palců | dětské kolo pro dívky/mládež | od 2 do 7 let | 12–18 palců | včetně opěrných koleček růžové

#ad
SJOEF #ad - Kryt řetězu, a to dvěma na sobě nezávislými brzdovými systémy, podložka a ochrana hran řídítek chrání bezpečnost vašeho dítěte. Pokud máte problémy s montáží nebo jízdním kolem, které potřebujete pouze pro pneumatiky, začátečník obvykle trvá asi 5 – 10 minut, kontaktujte nás prosím.

Výšku řídítek a sedla lze upravit, aby doprovázela růst vašeho dítěte po určitou dobu. Pokud vaše dítě již nepotřebuje opěrná kola, lze je také jednoduše demontovat. Vhodné od 4 let: toto kolo je vhodné již pro děti od 4 let a tělesnou výšku 105 cm. Sjoef dolly dětské kolo pro dívky – navrženo v amsterdamu a speciálně pro děti. Snadná instalace – dětské kolo se dodává s 95 % předmontovaným tělem a základními montážními nástroji, než jej sestaví.

Dětský brzdový systém a bezpečnost – všechna naše kola jsou vybavena ručními brzdami a zadržovacími brzdami, aby byla zajištěna bezpečnost vašeho dítěte. Včetně odnímatelných podpůrných koleček – opěrná kolečka zajišťují, že se vaše dítě učí jezdit na kole již od raného věku. Absolutně trend! výrobky od sjoef se již delší dobu těší velké oblibě u dětí! Jízdní kola Sjoef okouzlí kvalitním vzhledem a manipulací.
ZnačkaSJOEF #ad
VýrobceSJOEF #ad
Výška7.87
Délka46.06
Hmotnost32.45
Šířka24.41
Číslo díluBIS16M2-Pink
Záruka1 rok

9. GASLIKE

#ad

Rychlá montáž, GASLIKE Odrážedlo 16 palců pro velké děti od 4 5 6 7 8 let pro chlapce a dívky, jízdní kolo bez pedálu, pohodlné a velmi lehké, vzduchové pneumatiky, nastavitelné sedadlo

#ad
GASLIKE #ad - Trojúhelník, robustním trojúhelníkovým rámem z uhlíkové oceli, stabilní rám z uhlíkové oceli: naše dětské odrážedlo se vyznačuje jedinečným, který zaručuje vynikající stabilitu a dlouhou životnost. Protože je kolo ze 70 % předmontované, můžete kolo obratem ruky připravit k použití.

Tato přizpůsobivost zajišťuje, od 45, že odrážedlo roste společně s vaším dítětem, 5 cm do 57 cm, a je tak dlouhodobě použitelné, a podporuje pohodlný a sebevědomý zážitek z jízdy. Nastavitelná výška sedáku: výška sedáku našeho odrážedla je přizpůsobitelná, což je vhodné pro děti různého věku a velikostí. 16palcové gumové pneumatiky: s vysoce kvalitními vzduchovými gumovými pneumatikami nabízí naše kolo jemnou a pohodlnou jízdu. Pomáhá vám rozvíjet rovnováhu, koordinaci a motorické schopnosti a připraví je na hladký přechod na kolo s pedály.

Bezpečné a zábavné: naše 16palcové odrážedlo bylo vyvinuto tak, aby dětem usnadnilo naučit se jezdit. Vaše dítě může bez námahy zvládnout různé terény a současně rozvíjet rovnováhu a koordinaci. Jednoduchá montáž: jednou z nejlepších věcí na našem odrážedém kole je, že se snadno montuje. Pro sestavení nejsou nutné žádné speciální nástroje nebo dovednosti, a pokyny lze snadno dodržovat. To umožňuje vašemu dítěti bezpečnou a sebevědomou jízdu.
ZnačkaGASLIKE #ad
VýrobceGASLIKE #ad
Výška25.59
Délka40.94
Hmotnost13.23
Šířka3.94
Číslo dílu1919197697--64191775
Modelka1919197697--64191775
Záruka2 roky záruka výrobce.

10. Actionbikes Motors

#ad

V-Brake brzda, Odrážedlo, Jízdní kola, 4-7 let, Dětské kolo Actionbikes Daisy 16 palců, Ochrana řetězu, Dětské kolo 16 palců, Dětské kolo pro dívky, Pneumatiky

#ad
Actionbikes Motors #ad - Motorika ► podpora koordinace ► zlepšení smyslu pro rovnováhu zábava pro volný čas komfortní jízdní vlastnosti vzduchové pneumatiky 16 palců od 105 cm láhev na pití a držák.

Výška pedálu ► od osy pedálu 21 cm Částečně předmontované ► řídítka, sedlo a přední pneumatiky je třeba ještě namontovat. Bezpečnost oboustranné blatníky nastavitelná v-brzda vpředu a vzadu uzavřená ochrana řetězu opěrná kolečka pro sundání protiskluzové rukojeti na řídítkách. Originální dětské kolo actionbikes motors 16palcová kola akustická pozornost zvonkem Ochrana řídítek z pěnové hmoty koš stabilní Wave rám Kočičí oči.

Zatížení ► 40, 0 kg drážkovaná kontaktní plocha. Reflexní prvky na pedálech a v paprscích ► reflektory v a h. Nastavitelné sedadlo a řídítka sedlo ► rukojeť na sedle výška sedáku ► 56 cm – 62 cm šířka řídítek ► 56, 0 cm výška řídítek ► 78, 0 cm max.
ZnačkaActionbikes Motors #ad
VýrobceActionbikes Motors #ad
Výška29.13
Délka43.31
Hmotnost24.25
Šířka22.05
Číslo díluPR0017993-01