Top 10 Canada Daunenkissen 80×80 – Standardní polštáře

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. KLOSTERDORF BETTEN MANUFAKTUR

#ad

Tříkomorový polštář, péřový polštář, Klosterdorf Bettenmanufaktur Premium tříkomorový polštář "funkční" | 80 x 80 cm | 1000 gramů | ruční práce z Německa | péřový polštář

#ad
KLOSTERDORF BETTEN MANUFAKTUR #ad - Druh produktu: premium klosterdorf 3komorový polštář "funkční". Pečeť kvality: Öko-tex standard, prokazatelně pouze nové německé prachové peří, ruční práce z německa, idfl, zaručeně žádné množství života.

Zvláštnosti: vhodné pro alergiky, vyrovnává teplotu a vlhkost, udržitelná výroba, prodyšné, šetrné k pokožce, vyrobeno podle DIN EN 12934. Povlak: povlak na polštář podle normy Öko-tex standard 100, Soft Lotion, 100% nejjemnější bavlna, bílá saténová lemovka. Výplň vnější: 100% nové čisté německé prachové peří třídy i, vnitřní náplň: 30 % nové čisté německé prachové peří třídy I / 70 % nové čisté německé peří třídy I. Rádi vám poradíme také osobně na: +49 0 5244 9394872.
ZnačkaKLOSTERDORF BETTEN MANUFAKTUR #ad
VýrobceKLOSTERDORF BETTEN MANUFAKTUR #ad
Délka80
Hmotnost2.2
Šířka80

2. LILENO HOME

#ad

Pratelný vnitřní polštář vhodný pro alergiky – polyesterový povlak na polštář jako polštář na gauč, koktejlový polštář a polštář, polštář, LILENO HOME 4dílná sada výplní polštářů 50 x 50 cm – 40 °C

#ad
LILENO HOME #ad - My ve společnosti lileno home klademe největší důraz na kvalitu! všechny naše výplňové polštáře se vyrábějí v německu a jak polyesterový potah, tak i polyesterové náplně procházejí přísnou kontrolou kvality! Naše náplň ve vločkách certifikovaná podle Öko-tex 100 je extrémně snadno protřepávatelná a vyznačuje se jedinečnou pružností a trvalou odrazovou silou.

Naše výplňové polštáře jsou až do rohů vyplněny polyesterovým dutým vláknem vatové vločky. Ať už používáte polštář jako polštář na pohovku, bereme na sebe zcela riziko: pokud nebudete 100% spokojeni, dekorační polštář nebo jako dekorativní polstrování: výplň polštáře LILENO HOME vždy udělá dobrý dojem a přesvědčí svými prodyšnými vlastnostmi a pratelnými do 40°! Aby bylo rozhodnutí o koupi co nejjednodušší, dostanete své peníze zpět – až 60 dní po zakoupení a bez jakéhokoliv druhu.

Díky tomu se náš vnitřní polštář hodí také jako polštář nebo polštář. Ve srovnání s péřovými polštáři žádné nepříjemné pípání! U nás dostanete to, co objednáte.
ZnačkaLILENO HOME #ad
VýrobceLILENO HOME #ad
Výška0
Délka19.69
Hmotnost1.76
Šířka19.69
Číslo dílu90023
Modelka90023

3. Siebenschläfer

#ad

Siebenschläfer Polštář z mikrovlákna 40 x 80 dvojitých kusů

#ad
Siebenschläfer #ad - Bez škodlivých látek: strávíte cca třetinu svého života ve spánku. Vyrobeno v eu: záměrně jsme zvolili místo výroby v EU, abychom splnili vysoké nároky na bezpečnost výrobků a sociální standardy. Neriskujte přitom své zdraví a dbejte na pečeť Ökotex pro výrobky testované na škodlivé látky. ZÁruka vrÁcenÍ penĚz: pokud nebudete spokojeni, dostanete peníze zpět do 30 dnů. Doplnitelné: plnicí množství polštáře lze individuálně přizpůsobit pomocí zipu. Vhodné pro alergiky: polštář se výborně hodí pro alergiky.
ZnačkaSiebenschläfer #ad
VýrobceSiebenschläfer #ad
Výška3.94
Délka31.5
Hmotnost2.6
Šířka15.75

4. LILENO HOME

#ad

LILENO HOME Polštář 40 × 80 cm sada 2 ks Medium s výplní polštáře 450 g – postel nebo dekorační polštář se zipem k přizpůsobení – lze prát do 95° – polštář na pohovku & ozdobný polštář na

#ad
LILENO HOME #ad - Rozhodněte se sami, zda raději tvrdé nebo měkké díky jednoduchému vyjmutí zipu! Naše antialergické polštáře se přizpůsobí přirozenému tvaru vašeho těla a zajišťují dostatečnou stabilitu při odlehčení otlaků.

Vyzkoušejte si nebeský zážitek ze spánku bez rizika. Kvalitní a přiléhavé prošívání ve vzhledu vln je kromě toho vyrobeno z mikrovlákna vhodného pro alergiky. My ve společnosti lileno home klademe největší důraz na kvalitu! všechny naše výplňové polštáře se vyrábějí v německu a potah z mikrovlákna i polyesterové náplně procházejí přísnou kontrolou kvality! Naše certifikovaná výplň ve vločkách se extrémně snadno protřepe a vyznačuje se jedinečnou pružností a trvalou pružností.

Naše polštáře certifikované podle Ökotex 100 lze prát při 95 °c a testovány na škodlivé látky. Protože 100% věříme v naši kvalitu, rádi bychom vám mohli objednat absolutně bez rizika: Pokud nebudete s nákupem zcela spokojeni, dostanete své peníze zpět - až 60 dní od data nákupu! .
ZnačkaLILENO HOME #ad
VýrobceDiscount-Deal24 #ad
Výška0
Délka15.75
Hmotnost0.33
Šířka31.5

5. Sandaro Home

#ad

Sandaro Home Polštář Husí prachové peří péřový polštář péřové peří 100% přírodní produkt 80 x 80 cm, 1400

#ad
Sandaro Home #ad - Polštář lze prát až na 40 °c v pračce a je vhodný i do sušičky. Výplň polštáře se skládá z bílého evropského prachového peří a peří a nepochází z žádného živobytí.

Robustní a zároveň měkký bavlněný potah zabraňuje proniknutí výplně, navíc optimálně podpírá šíji a hlavu pro vysněný spánek. Nepřekonatelný poměr cena-výkon u polštářů, které jsou navíc MADE IN EU. Péřový polštář se navíc vyznačuje výplní a díky své poddajnosti. Navíc nabízí směs prachového peří a peří 70 % podíl prachového peří a 30% podíl peří příjemný komfort ležení pro hodinový spánek. 3komorový polštář najdete u nás v obchodě :-.
ZnačkaSandaro Home #ad
VýrobceSandaro Home #ad
Výška0
Délka31.5
Hmotnost1400
Šířka31.5

6. betten-traum-land

#ad

Péřový polštář Revita Plus, 80 × 80 cm | Plus = více gramů obsahu!, 100% kanadské prachové peří bez podílu stvolů

#ad
betten-traum-land #ad - Vyrobeno v Německu. Z ekologicky nezávadné výroby. Polštář se dodává v kvalitní tašce se zipem, která se velmi dobře hodí k ukládání.

Druh produktu: exkluzivní čistě péřový polštář bez podílu stvolů / více gramů náplně. Péče: praní na 60 °c, vhodné do sušičky. Potah: 100% bavlna, vyrobeno s lemovkou a zušlechtěno soft lotion. Certifikát s prohlášením: zaručeno žádné vytrhávání za živa, standard Ökotext, důvěryhodný textil, Daunacara určená pro alergiky na roztoče. Vyrobeno v Německu. Zdarma: praktická ukládací taška. Výplň: 700 g polobílé kanadské prachové peří, 100% prachové peří bez stvolů, výplň nespecifikována.
Značkabetten-traum-land #ad
VýrobceBetten-Traum-Land #ad
Výška0.01
Délka31.5
Hmotnost1.76
Šířka31.5

7. KLOSTERDORF BETTEN MANUFAKTUR

#ad

Klosterdorf Bettenmanufaktur Premium tříkomorový polštář "funkční" | 80 x 80 cm | 1200 gramů | ruční práce z Německa | péřový polštář, péřový polštář, tříkomorový polštář

#ad
KLOSTERDORF BETTEN MANUFAKTUR #ad - Pečeť kvality: Öko-tex standard, prokazatelně pouze nové německé prachové peří, IDFL, ruční práce z německa, zaručeně žádné množství života.

Výplň vnější: 100% nové čisté německé prachové peří třídy i, vnitřní náplň: 30 % nové čisté německé prachové peří třídy I / 70 % nové čisté německé peří třídy I. Povlak: povlak na polštář podle normy Öko-tex standard 100, 100% nejjemnější bavlna, Soft Lotion, bílá saténová lemovka. Druh produktu: premium klosterdorf 3komorový polštář "funkční". Rádi vám poradíme také osobně na: +49 0 5244 9394872. Zvláštnosti: vhodné pro alergiky, vyrovnává teplotu a vlhkost, šetrné k pokožce, prodyšné, udržitelná výroba, vyrobeno podle DIN EN 12934.
ZnačkaKLOSTERDORF BETTEN MANUFAKTUR #ad
VýrobceKLOSTERDORF BETTEN MANUFAKTUR #ad
Výška0
Délka31.5
Hmotnost2.65
Šířka31.5

8. LILENO HOME

#ad

Vhodný pro vaření do 95 °C a antibakteriální vybavení – polštář pro alergiky jako, LILENO HOME Polštář 40 x 80 sada 2 ks – polštář 40 × 80 cm, perfektní na přikrývku 135 × 200 cm – polštář 40 × 80

#ad
LILENO HOME #ad - Proto jsou naše peřiny a polštáře vybaveny antibakteriální úpravou "Sani-tized" a nabízejí perfektní ochranu před roztoči a bakteriemi. Vysoce kvalitní a sametově měkký potah z mikrovlákna je kromě toho perfektní pro alergiky a děti! protože 100% věříme v naši kvalitu, rádi bychom vám mohli objednat absolutně bez rizika: Pokud nebudete s nákupem zcela spokojeni, dostanete své peníze zpět - až 90 dní od data nákupu! Prodyšný, stabilní tvar a vyrovnávání teploty: spolehněte se na zataženě měkký zážitek ze spaní s nebeským polštářem lileno home 40 x 80 – nejlepší klima pro spaní a spánkový komfort včetně! Náš polštář 40 × 80 cm se perfektně přizpůsobí tvaru vašeho těla a jeho prodyšné vlastnosti vyrovnávající teplotu zajišťují dostatečný komfort při spaní v noci.Náš polštář 40x80 certifikovaný podle Ökotex 100 lze prát při 95 °c a testován na škodlivé látky. My ve společnosti lileno home klademe největší důraz na hygienickou kvalitu spánku. Vyzkoušejte si nebeský zážitek ze spánku bez rizika.
ZnačkaLILENO HOME #ad
VýrobceDiscount-Deal24 #ad
Hmotnost0.22

9. Softimi

#ad

Softimi Prošívaný prémiový polštář, sada 2 ks, 70 × 90 cm, antialergický – proti roztočům – okamžitě použitelný bez zápachu – s nastavením tvrdosti sada 2 ks 70 × 90 cm

#ad
Softimi #ad - Materiál díky látkám, ze kterých je vyroben, je náš polštář vhodný pro alergiky a nezpůsobuje podráždění kůže nebo záněty. Nastavitelný pokud se ukáže, že náš polštář je pro vás příliš tvrdý, můžete přebytečnou výplň odstranit, dokud nedosáhnete požadované měkkosti.

CertifikÁt náš produkt je certifikován Öko-tex, což zaručuje kvalitu zpracování a vysoký standard látek používaných pro polštáře. Kvalita polštář softimi je vyroben z pečlivě vybraných látek nejvyšší kvality a díky své výplni je heboučký. Antialergie je vyroben kompletně z antialergických materiálů, takže jej mohou používat i lidé s velmi citlivou pokožkou. Má ochranu proti roztočům a díky tomu není zajímavým místem pro roztoče.
ZnačkaSoftimi #ad
VýrobceSoftimi #ad
Výška0.01
Délka35.43
Šířka27.56

10. sleepling

#ad

Bílý, sleepling 190029 Komfort 300 podušek na hlavu | polštář ze 100% bavlny satén | výškově nastavitelná | záruka velikosti | záruka náplně | 60 stupňů | Ökotex 100 | 80 x 80 cm

#ad
sleepling #ad - Vysoce kvalitní a přiléhavé prošívání ve vzhledu vln. K tomu stačí stručná poznámka našemu servisnímu týmu. Příjemné, měkké a přirozené. Protože je každý spánek individuálně jiný, zašleme Vám v případě potřeby také zdarma další plnicí materiál.

Příslib kvality: vyrobeno v eu a testováno a certifikováno podle přísných podmínek Öko-tex 100 Standard. Záruka velikosti a množství náplně: pokud by velikost zcela nepadla, vezmeme polštář samozřejmě zdarma zpět nebo jej vyměníme na jinou velikost. Vyjměte nebo doplňte jednoduše podle potřeby plnicí materiál. Péče: lze prát do 60 stupňů, vhodné do sušičky. Polštář má kvalitní zip pro volitelné a individuální přizpůsobení komfortu spánku.

Potah: 100% bavlněný satén – úžasně doplňující satén. Po vyprání vždy dobře osušte a poté krátce a silně rozšleháte. Výplň: 100% polyester hcs vláknité kuličky podle normy Öko-Tex Standard 100 850 g. Výplň. Rovněž materiál velmi vhodný pro alergiky. K tomu máme v sortimentu řady Basic a Komfort celkem 35 různých velikostí.
Značkasleepling #ad
Výrobcesleepling #ad
Výška0
Délka31.5
Hmotnost2.58
Šířka31.5
Číslo dílu19000000029
Modelkasteam