Top 10 Crlldpm 1 Stück Wasserhahn Verlängerung – Perlátory

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. CHYEEH

#ad

Vodovodní kohoutek, regulátor proudu, nástavec pro kuchyň, CHYEEH Otočný vodovodní kohoutek, otočný o 1440°, provzdušňovač, vodovodní kohoutek, koupelnu, prodloužení kohoutku

#ad
CHYEEH #ad - Voda snadno pokrývá celý kuchyňský dřez, pánví a jiných nadměrných předmětů. Otočný nástavec na vodovodní kohoutek je ideální volbou pro úsporu energie a úsporu vody. Energeticky úsporný filtr vodovodního kohoutku: tento úspora vody pro vodovodní kohoutek má filtr s vysokou hustotou, který odfiltruje největší část sedimentu, zajišťuje měkký průtok vody, vodního kamene a nečistot, perlátor vodovodního kohoutku může zabránit dostatečnému vyfukování vody.

Tento perlátor vodovodního kohoutku je vhodný pro vodovodní kohoutek s vnitřním závitem 20 mm, 22 mm a vodovodní kohoutek s vnějším závitem 22 mm, 24 mm. Snadná instalace: ventilátor vodovodního kohoutku lze jednoduše nainstalovat na vodovodní kohoutek pomocí našeho dodaného jednoduchého nářadí. Zkontrolujte typ a průměr závitníku a vyberte příslušný adaptér. Lze použít pro dřezové kohoutky, který má dlouhou životnost, není snadné pěstovat bakterie, vysoce kvalitní masivní mosazi a kvalitního ABS, koupelnové baterie atd.

Lze použít. Vysoce kvalitní dřezový provzdušňovač : dvojnásobně funkční dřezový provzdušňovač je vyroben z vysoce kvalitního chromování, kuchyňské kohoutky, kombinuje se s gumovými těsněními a netěsní vodu. Etří 30 % – 70 % vody než běžné kuchyňské provzdušňovače. 1440° otočný design perlátor vodovodního kohoutku: nástavec na vodovodní kohoutek otočný o 1440 dgree, velkých talířů, což usnadňuje mytí a nehromadí nečistoty. Dva režimy průtoku vody: filtr vodovodního kohoutku má dva různé režimy vypouštění vody režim měkké pěny a sprchový režim.
ZnačkaCHYEEH #ad
VýrobceCHYEEH #ad
Výška0.59
Délka3.74
Šířka1.65
Číslo díluCHY22-JP-WXSLT-EE05302
Modelka1

2. ZStarlite

#ad

ZStarlite Multifunkční prodlužovací kohoutek otočný o 1440 stupňů, nástavec na vodovodní kohoutek, univerzální prodloužení otočného kohoutku, perlátor pro vodovodní kohoutky pro umyvadla a kuchyň, 2 režimy stříkání

#ad
ZStarlite #ad - Režim sprchy: měkký průtok vody, vhodný pro mytí obličeje a úst. Design duálního výstupu vody: dvě metody vypouštění vody, snižuje vibrace a zabraňuje stříkající vodě; režim tryskání: jemný průtok vody a silný proud, měkký proud bublin a silný rozprašovací proud. Tyřvrstvá filtrace, starší osoby, ženy s dlouhými vlasy.

Rotující robotický ventilátor s vodním kohoutkem se snadněji drží a je ideální pro děti, extra trvanlivost a dlouhá životnost, odstraňuje nečistoty, zdravé. Velmi rozšířené: instalace 1440stupňového provzdušňovače vodovodního kohoutku umožňuje snadnější mytí rukou a nádobí do kuchyně; pro umyvadlo si můžete vlasy a obličej snáze umýt. Ušetřete čas a vodu díky efektivním metodám vypouštění vody. Adaptér na vodovodní kohoutek zároveň usnadňuje čištění umyvadla a je nezbytností pro každý dům. Před nákupem změřte průměr svého vlastního kohoutku, 22 mm a průměrem vnějšího závitu 24 mm, vnitřní a vnější závit, všechny nástroje potřebné pro instalaci jsou součástí balení.

Chromovaný povrch je dobře leštěný a galvanizovaný, antikorozní. Vylepšený 1440° otočný provzdušňovač vodovodního kohoutku: 1440° otočný prodlužovač vodovodního kohoutku lze nastavit otáčením tří kloubů pro každodenní mytí na různé úhly, přední a zadní výšku a úhel lze volně nastavit. Vodovodní kohoutek můžete jednoduše otočit v požadovaném směru a umýt si obličej, vlasy a zuby. Iroce se používá v umyvadlových bateriích, kuchyňských bateriích, koupelnových bateriích, laboratorních bateriích atd.
ZnačkaZStarlite #ad
VýrobceZStarlite #ad
Výška1.5
Délka3.94
Šířka2.17
Číslo dílues25-bx-92
ModelkaZH001

3. HT TopHinon

#ad

Otočný Faucet prodlužovací kabel do koupelny a kuchyně, dva režimy stříkání, nástavec na vodovodní kohoutek, prodloužení perlátoru, regulátor proudu, nastavitelný vodovodní kohoutek, 1440° otočný multifunkční prodlužovací kohoutek

#ad
HT TopHinon #ad - Dva režimy vypouštění vody režim vypouštění vody lze nastavit otáčením výstupu vody. Vysoce kvalitní materiál toto prodloužení kohoutku je vyrobeno z ekologického a kvalitního měděného materiálu. Může pojmout různé vodovodní baterie s vnitřním závitem 20 mm a 22 mm a vnějším závitem 24 mm.

1440° otočný multifunkční prodlužovací kohout 4 uzly prodlužovacího kohoutku lze otáčet o 360° a pružnost je nastavitelná, což se snadno obsluhuje a nastavuje a pro snadné čištění se bez problémů rozprostírá do každého rohu dřezu. Bubble režim je jemnější a voda nestříká, jako je mytí obličeje. Režim power sprchování, což je vhodné pro scény, průtok vody je citlivější a hodí se k čištění skvrn a jiných scén. Dlouhá životnost, odolnost proti korozi, nerezaví, vysoká stabilita, snadno se nezašpiní.

Snadná instalacetento prodlužovací kohout je vybaven sadou těsnění, takže jej můžete jednoduše a pohodlně nainstalovat během jedné minuty. K dispozici vám tři těsnění pro instalaci a lepší utěsnění. Vyberte si prosím odpovídající těsnění podle typu vašeho kohoutku. Velká kompatibilitatento rotující regulátor proudu kohoutku je kompatibilní s většinou vodovodních kohoutků. Pokud máte dotazy, šroubovákem a návodem k instalaci, můžete nás kdykoli kontaktovat e-mailem, my Váš problém rychle vyřešíme.
ZnačkaHT TopHinon #ad
VýrobceHT TopHinon #ad
Výška1.5
Délka3.74
Šířka1.65
ModelkaSLT-THN
ZárukaZáruka 12 měsíců.

4. Hangrui

#ad

Jemný proud a silný paprsek, umyvadla FM22, Hangrui otočný o 360°, prodloužení vodovodního kohoutku, Vodovodní kohoutek, provzdušňovač vody do kuchyně, 2 funkce stříkání, koupelny

#ad
Hangrui #ad - Vhodný typ: vodovodní kohoutek s vnitřním závitem 20 mm, 22 mm, 24 mm a vodovodní kohoutek s vnějším závitem 20 mm, 22 mm, G1/2. Prodloužení vodovodního kohoutku díky filtrační rohoži z ušlechtilé oceli filtruje pevné nečistoty ve vodě a zabraňuje ucpání hlavy. Typ: typ: vodovodní kohoutek s vnitřním závitem 20 mm, 24 mm a vodovodní kohoutek s vnějším závitem 20 mm, M22-FM20, který je vhodný pro běžné vodovodní kohoutky na trhu: M22-G1 / 2, G1/2.

Proto se může postarat nejen o zdravou pitnou vodu, ale také o to, aby byl průtok vody plynulý a neblokován. Viz obrázek 3 pro adaptivní situaci. Dva režimy průtoku vody perlátor kohoutku lze nastavit na dva různé režimy průtoku vody: měkký tok bublin nebo silnou mlhu. V každém případě vám pomůžeme při řešení problému. 22 galvanických vrstev odolá různým korozi, s dlouhou životností a jasným jako nový.

Pokud se nevejde do vašeho vodovodního kohoutku nebo má problémy, zašlete nám prosím e-mail. Prodloužení kohoutku je vybaveno 5tryskovým adaptérem, 22 mm, m22-m20, m22-m2, 22 mm, m22-m24 vhodný. Vyberte si adaptér, který se hodí k vaší vodovodní baterii. Design otáčení o 360° nástavec na vodovodní kohoutek s kulovou hlavou otočnou o 360 ° pro nastavení, abyste mohli snadno vyčistit každý roh dřezu a snadno umýt a čistit talíře, hrnce, maximální úhel směru nahoru a dolů může dosáhnout 80°, pánve, ovoce atd.
ZnačkaHangrui #ad
VýrobceHangrui #ad
Výška2.6
Délka1.1
Hmotnost100
Šířka1.1
Číslo dílu04949_3
Modelka04949_3

5. Spurtar

#ad

Vodní filtr, 1440° otočné prodloužení, umyvadlové armatury, 2 kusy úspor vody perlátor pro vodovodní kohoutky s adaptérem M20/M22/FM24, úsporné, Spurtar Koupelnový nástavec na vodovodní kohoutek

#ad
Spurtar #ad - Dva režimy vodního proudu – nástavec na vodovodní kohoutek lze jednoduchým přepínáním zvolit mezi měkkými bublinami a sprchovým režimem. Ideální pro použití na umyvadlo, nízkotlaká armatura, kuchyni, vodovodní kohoutek koupelna, kuchyně a barové příslušenství.2 balení prodloužení vodovodního kohoutku – 1440 stupňů otočný multifunkční prodlužovací kohoutek nástavec na vodovodní kohoutek s 2násobně nastavitelnou funkcí rozprašování, je kompatibilní s většinou vodovodních kohoutků a lze jej instalovat přímo na vnitřní nebo vnější závit Ø 20/22/24 mm.

Obsah dodávky: 2x prodloužení vodovodní baterie, 6 x přídavný adaptér, 3 x gumové těsnění, 1x klíč na šrouby 1x imbusový klíč, 1x šroubovák adaptér. Sprchový režim je vysoký tlak se silnou mycí sílou, oči, ovoce a oplachovací plochy. Také spurtar nástavce pro vodovodní kohoutky jsou ideální také pro malá i velká umyvadla ve všech tvarech. Geniální design kloubů 1440 stupňů 4 – otočný nástavec na vodovodní kohoutek se 4 klouby, ohnout nebo složit, které lze otáčet o 360 stupňů ve všech směrech, což výrazně zjednodušuje čištění dřezu.

Výběr barev: vodovodní kohoutek černý a vodovodní kohoutek stříbrný. Má čtyřvrstvý vodní filtr vodovodní kohoutek, do kterého provzdušňovače odstraňují nečistoty a zajišťují čistší průtok vody a jsou ekonomickými úsporami vody pro vodovodní kohoutek. Režim měkkých bublin obohacený kyslíkem se perfektně hodí pro každodenní ruce, díky čemuž lze rychle a důkladně vyčistit zeleninu, kloktání a mytí obličeje.
ZnačkaSpurtar #ad
VýrobceSpurtar #ad
Výška2.36
Délka3.94
Šířka2.36
Číslo díluHHW0001SLD
ModelkaPaquet de 2-Argent

6. DUNSOO

#ad

Wassersparer für Wasserhahn Aufsatz mit Zwei Sprühmodi, 1440° Drehbarer Multifunktionaler Verlängerungshahn, Wasserhahn Verlängerung mit Perlator, Perlatoren für Wasserhähne Küche und Bad

#ad
DUNSOO #ad - 1440 ° flexible drehung: die 4 knoten des wasserhahn sparaufsatz können um 360 ° gedreht werden und die Elastizität ist einstellbar, was einfach zu bedienen und einzustellen ist und sich leicht auf jede Ecke der Spüle erstreckt, um eine einfache Reinigung zu ermöglichen.

Hohe qualitÄt: der durchflussbegrenzer wasserhahn besteht aus hochwertigem Messing, die Oberfläche ist galvanisiert, ungiftig, der Dichtring besteht aus ABS-Kunststoff, der besserer Abdichtung hat, nicht leicht zu rosten, geruchlos und sicherer. Breite kompatibilitÄt: das wassersparaufsatz für wasserhahn hat 3 Gewinde-Schnittstellengrößen: 20mm / 22mm / 24mm, mit drei verschiedenen Arten von Dichtringen ist sie mit vielen Arten von Wasserhähnen kompatibel. Einfach zu installieren: die wasserhahn verlängerung ist mit einem Dichtungssatz, einem Schraubenschlüssel, einem Sechskantschlüssel und einer Installationsanleitung ausgestattet, sodass Sie die Installation in einer Minute einfach und bequem installieren können.

Zwei sprÜhmodi: der wassersparer für wasserhahn kann zwei Wasserflussmodi einstellen, indem er einfach den Düsenbedienring dreht: weiche Blasen und Power-Dusche, die entsprechend der tatsächlichen Reinigung geschaltet werden können, was sehr praktisch ist.
ZnačkaDUNSOO #ad
VýrobceDUNSOO #ad
Výška0.94
Délka5.91
Šířka1.77
Číslo díluDU_091601
ModelkaDU_091601

7. vvhippo

#ad

Vodovodní kohoutek, otočný vodovodní kohoutek, otočný do kuchyně, koupelny, univerzální perlátory, provzdušňovač se stříkacím filtrem, prodloužení o 1440°, nástavec na vodovodní kohoutek, otočný multifunkční prodlužovací kohoutek

#ad
vvhippo #ad - Výkonný režim stříkání: silný tlak vody, čištění umyvadel atd. Jednoduše otočte část trysky pro přepnutí režimu průtoku vody. Vodovodní kohoutek můžete jednoduše otáčet požadovaným směrem, což usnadňuje používání a čištění. Vybavení vodovodního kohoutkuprodloužení kohoutku je otočné o 1440° a má 4 polohy pro otáčení o 360°.

Zvláště vhodné pro děti a starší osoby. Zabudovaný filtr může odstranit většinu nečistot ve vodě, což je dobré pro zdraví. 2 režimy průtoku vody režim pěnového streamu: antisplash, ústní vody a k čištění obličeje atd. Vytváří vodní proud soft touch, vhodný pro mytí rukou, vhodný pro mytí nádobí, šetří vodu. Vysoce kvalitní materiályvnější pohyblivé kovové rameno je vyrobeno z kvalitní surové mosazi a abs materiálu a je vybaveno vícevrstvým galvanizačním procesem, který zajišťuje hladký povrch, ochranu proti korozi a rzi, dlouhou životnost a snadné čištění.

Univerzální vodovodní kohoutek obsahuje 3 různé závity, 20/22/24 mm, 1 šestihranný klíč, lze instalovat na kuchyňské armatury a umyvadla atd. Lze použít také k mytí obličeje a vlasů. Vhodné do koupelny, ovoce, koupelnovou baterii a umyvadlovku atd. Dodává se s kompletní sadou nářadí: 3 podložky, kompatibilní s většinou standardních armatur, 1 demontážní klíč pro snadnou instalaci. Lze jej použít k mytí zeleniny, zahrady a další.
Značkavvhippo #ad
Výrobcevvhippo #ad
Výška1.3
Délka3.66
Šířka2.24
Číslo díluTap01
ModelkaTap01

8. Aoresac

#ad

Kuchyňský dřez, Aoresac otočný multifunkční prodlužovací kohoutek, koupelna pro M20 M22 M24 stříbrný, 1440° prodloužení vodovodního kohoutku, otočný regulátor proudu vody

#ad
Aoresac #ad - 1440° otočný prodlužovací kabel vodovodního kohoutku nástavec na vodovodní kohoutek s designem robotického ramene má 4 kloubové krotace přípojky stříkací hlavy o 360°. Snadná instalaceotočný nástavec na vodovodní kohoutek aoresac se dodává s mini klíčem na šrouby. Jednoduše otočte kroužkem na provzdušňovači a přepněte z režimu foukání do režimu sprchování s více tryskami.

2 režimy vodního proudu prodloužení vodovodního kohoutku pro koupelnové umyvadlo podporuje 2 režimy vodního proudu. Chromovaný povrch je dobře leštěný a elektropokovený, robustní a nerezaví. Provzdušňovač dokáže odstranit nečistoty, takže si můžete vypláchnout ústa přímo pohodlněji a hygieničtěji. Lze jej otáčet o 1440° nebo podle libosti ohýbat, aby se flexibilně ovládal směr proudění vody a umyl si ústa a obličej, aniž by byl postříkán kapkami vody. Musíte pouze odstranit originální vodní filtr z vodovodního kohoutku a nový prodlužovací kabel utáhnout.

Prémiový antikorozní materiál univerzální nástavec na vodovodní kohoutek se skládá z masivní mosazné přípojky a ramene + materiálu z ušlechtilé oceli a zaručuje, že prodlužovací kohoutek zůstane po delším používání světlý a lesklý. Iroká kompatibilita – pomocí 3 montážních rozpěrek lze provzdušňovač vodovodních kohoutků instalovat na vodovodní baterie se závitem 20 mm g1/2 a 22 mm 55/64 palců – 27 T a 24 mm 15/16 palců a je vhodný pro většinu kuchyňských a koupelnových umyvadel. Erná verze používá technologii pokovování vodou, aby vám poskytla bezproblémový zážitek z používání a kvalitní hmatový pocit.
ZnačkaAoresac #ad
VýrobceAoresac #ad
Výška1.97
Délka4.53
Šířka2.17
Modelka1

9. Yeelan

#ad

Yeelan 1440° otočný multifunkční prodlužovací kohout se 2 funkcemi rozstřikování, univerzální perlátor vodovodní kohoutek do koupelny, kuchyně, perlátory pro vodovodní, Nástavec na vodovodní kohoutek

#ad
Yeelan #ad - Pokud máte problémy s univerzálními prodlužovači vodovodních kohoutků, můžete se na nás obrátit. Abychom zohlednili normální opotřebení během používání, kterou lze flexibilně otáčet o 360°. Vylepšený 1440° otočný provzdušňovač vodovodních kohoutků: na základě již existujícího mechanického ramene otočného o 1080° byl náš otočný regulátor proudu z vodovodních kohoutků vyvinut s geniální mosaznou vodní tryskou, že je pohodlnější umývat obličej, přikládáme také náhradní vodní hubici, vlasy a zuby.

Během 24 hodin obdržíte odpověď a odpovídající řešení. Vodovodní kohoutek s filtrem: tento spořič vody pro otočný vodovodní kohoutek používá 4 vrstvy vysoce hustých filtrů pro odfiltrování většiny usazenin, vápenatých usazenin a nečistot a zajišťuje tak čistou vodu pro váš domov. Stojí za zmínku, že na rozdíl od jiných nástavců na vodovodní kohoutek na trhu nejsou naše vodovodní baterie náchylné k růstu bakterií a snadno se čistí. Jemný pěnový paprsek minimalizuje postříkání a odpad, zatímco výkonný rozprašovač je vhodný pro rychlé čištění nádobí a k mytí zeleniny a ovoce.

To znamená, aby se prodloužila životnost perlátoru. Prémiový nástavec na prodloužení vodovodního kohoutku: náš otočný nástavec na vodovodní kohoutek je vyroben z vysoce kvalitní masivní mosazi s chromovou povrchovou úpravou, která je velmi odolná a odolná proti korozi a nerezaví. Univerzální prodloužení vodovodního kohoutku: vodovodní kohoutek se stříkacím filtrem je vhodný pro vodovodní kohoutky s vnějším závitem 20 mm, 22 mm a vnitřním závitem 24 mm a má 3 těsnění pro lepší utěsnění, aby se zabránilo úniku vody.
ZnačkaYeelan #ad
VýrobceYeelan #ad
Výška1.89
Délka4.25
Šířka2.17
Číslo díluLONG001-FA
ModelkaXL-LONG001-B

10. Yungden

#ad

Koupelnu, Yungden Multifunkční prodlužovací kohoutek otočný o 1440°, univerzální regulátor proudu pro kuchyň, nástavec na vodovodní kohoutek s 2 paprsky, 1080° otočný vodovodní kohoutek

#ad
Yungden #ad - Vnější vrstva je zpracována pokrokovou povrchovou úpravou, která je hladká a nerezaví, takže se tento multifunkční prodlužovací kohout snadno čistí a má dlouhou životnost. Pořiďte si je nyní! Vnitřní závit: 22 mm pro vodovodní kohoutky s ohybem. Snadná instalace tento otočný nástavec na vodovodní kohoutek se snadno instaluje a rychle demontuje tak, že si přečtete přiložený návod a použijete přiložené nástroje.

Tento nástavec na vodovodní kohoutek je proto jedním z nejlepších kuchyňských pomocníků. Upgradovaný o 1440° otočný perlátor pro vodovodní kohoutky v porovnání s jinými 1080 rotačními vodovodními kohoutky je tento vylepšený multifunkční prodlužovací kohout vybaven pohyblivými kovovými rameny se 4 nastavitelnými úhly, z nichž každý lze otáčet o 360 stupňů, čímž se rozprostírá o 1440 stupňů do každého rohu umyvadla, a tak při čištění a Praní pomáhá. K přizpůsobení příslušné baterii a k zajištění těsného utěsnění při používání jsou součástí dodávky 3 podložky, vyberte si ten správný typ armatury.

Silná kompatibilita tento otočný nástavec na vodovodní kohoutek je kompatibilní s většinou vodovodních kohoutků vnější závit: 24 mm pro umyvadlové armatury. Kromě toho má toto prodloužení kohoutku 4vrstvý filtr s vysokou hustotou, který odfiltruje většinu nečistot a je tak čistý a hygienický. Vnitřní závit: 20 mm pro baterie pračky. Otočte kružnici na perlátoru a podle potřeby měňte režimy. Dlouhá životnost pro dlouhodobé používání toto prodloužení vodovodního kohoutku je vyrobeno z kvalitní mosazi a ABS plastu.
ZnačkaYungden #ad
VýrobceYungden #ad
Výška1.46
Délka3.94
Šířka1.97
Číslo díluYDSLT
ModelkaYDSLT