Top 10 Flaschenbürste Sodastream – Kartáče

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. MR.SIGA

#ad

MR.SIGA Sada 3 ks kartáčků na láhve s úložným držákem, čisticí kartáč na dlouhé úzké láhve, lahve na vodu, dětské láhve, sklenice na pití

#ad
MR.SIGA #ad - Silné čištění: vysoce kvalitní nylonové štětiny snadno odstraňují nečistoty a usazeniny. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat. Snadno se dostanete do těžko přístupných místností a již nezbývající prach ve vašem životě.

Nevznikají žádné problémy s pachem nebo tvorbou plísní. Shromážděnou vodu pak lze snadno vylévat z odkapávací nádoby. Na kartáčku může sbírat kapky vody. Mr. Siga cíl: usnadněte si domácí práce a ukliďte svět. Ať už jako čisticí kartáč slámka, čisticí kartáč, hadice na mléko nebo jako trubkový kartáč – s naší sadou dosáhnete zaručeně senzačních výsledků čištění. Mnohostranně použitelné: 3 čisticí kartáčky různých velikostí a tvarů mohou plnit různé účely čištění.

Pohodlná a snadná skladování: dodává se s kompatibilní nádobou mr. Siga na odkapávání. Materiály s dlouhou životností: tělo z nerezové oceli a kvalitní nylonové štětiny nabízejí vynikající čisticí výkon. Jsou bez zápachu a odolné proti poškrábání a výborně se hodí pro láhve s úzkým krkem a hliníkovou láhev, láhev na pití, kojeneckou láhev, šejkr nebo konvici. Jsme vám rádi k dispozici! .
ZnačkaMR.SIGA #ad
VýrobceNingbo Shijia Cleaning Tools Co., Ltd. #ad
Výška2.36
Délka14.57
Šířka3.74
Číslo dílu6370524011
ModelkaSIGA-52756

2. Panngu

#ad

Láhve karafy na víno, kovové kuličky, Panngu Čisticí perly z ušlechtilé oceli 1200, karafy, prémiové čisticí kuličky na karafy, 3 mm, vázu, s úložnou taškou, univerzální čistič lahví

#ad
Panngu #ad - Snadné tkání – použijte vodu, naplňte čisticí perly a trochu mycího prostředku, octa nebo citronové šťávy do skleněné láhve, poté 1–2 minuty promíchejte, perličky v tekutině natočte – vaše skleněné zboží bude úplně nové.

Praní v různých nádobách – vhodné nejen pro karafy běžných tvarů, včetně dekantér, ale také pro speciální nádoby, které nelze čistit kartáčem, karafy s tenkým nebo dlouhým krkem a jiných hrnků / hrnců / lahví různých tvarů. Dné nedosažitelné rohy– díky víření se mohou čisticí perly nepravidelně pohybovat a těžko čistitelné rohy zmizí, hladké čisticí perly nepoškodí vaše skleněné zboží, v případě odolných skvrn před čištěním chvíli namočte teplou vodou a čisticím prostředkem.

S čisticími sáčky– plnění a sušení čisticích koulí je tak snadné, nemusíte si dělat starosti, že budete rozptýleni. Celoživotní přátelský zákaznický servis. Dlouhá životnost – Čisticí perly jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli, takže si nemusíte dělat starosti s dlouhodobými problémy s rzí a udržet si trvalý čisticí výkon, lze je znovu použít.
ZnačkaPanngu #ad
VýrobcePanngu #ad
Číslo díluANICEMOON

3. Kochblume

#ad

Kochblume Kartáč na láhve Slim | prémiový silikon | odolný vůči teplu | vhodný do myčky | pro obzvlášť úzké otvory od 16 mm | barva: růžová

#ad
Kochblume #ad - Díky elastické špičce se tento kartáč podaří vyčistit prakticky jakýkoliv druh nádoby. Délka činí: 45 cm. Tak dostanete špínu i z nejmenšího rohu. Tětiny jsou z přiléhavého potravinářského silikonu a elastická špička umožňuje vysokou flexibilitu. Velmi pěkný kartáč na láhve slim značky Kochblume v růžové barvě.
ZnačkaKochblume #ad
VýrobceCookline #ad
Výška0.79
Délka17.72
Šířka0.79
Číslo dílu22050.05
Modelka22050.05
ZárukaBez záruky.

4. Turbo Microfiber

#ad

Turbo Microfiber Kartáček na lahve, skleněných lahví, 5dílná sada – 2 × kartáč na láhve dlouhý a silný, kojeneckých, 3× kartáč na láhve tenký – vč. čisticího kartáče na slámy – kartáč na mytí lahví

#ad
Turbo Microfiber #ad - Nepostradatelné kuchyňské příslušenství; kartáče bez BPA s tuhými nylonovými štětinami pro důkladné čištění. Kartáče na láhve s hliníkovou násadou lze hygienicky mýt v myčce. Sada 5 čisticích kartáčů: 39, 4 x 6, 4 x 6 cm; 39, 5 cm; 24, 4 x 2, 4 cm; 39, 9 x 2 cm; kartáč na brčka. Ideální nápad na dárek pro nové rodiče, ženy v domácnosti a muže, sportovní fanoušky a fitness a mnoho dalšího. Sada čističe lahví pro kojenecké láhve, sportovní láhev na vodu, skleněná láhev Sodaster, vodní dýmka, bong atd.
ZnačkaTurbo Microfiber #ad
VýrobceBluBox #ad
Výška2
Délka15
Hmotnost0.2
Šířka2
Číslo dílu8452858267
Modelka8452858267

5. CiaraQ

#ad

Mehrzweck-Bürsten-Set aus Nylon, 10 Stück schwarz, 20,3 cm, Leegoal Flaschen-Reinigungsbürsten, Tassen mit Haken, für schmale Flaschenhals

#ad
CiaraQ #ad - Jeweils 10 unterschiedlich große rohrbürsten an einem Schlüsselbund. Sie halten nicht nur alle zusammen, sondern es macht auch viel einfacher, die richtige Größe zu finden.

Verschiedene größen: 2, 12, 8, 4, 16, 6, 3, 5, 20 und 24 mm. Set mit 10 nylon-bürsten mit verschiedenen Durchmessern, 20, 3 cm. Perfekt für schwer erreichbare räume: flaschen-reinigungsbürste, rohr-Reinigungsbürste, pistolen-Reinigungsbürste, Trinkhalm-Reinigungsbürste, Glas-Reinigungsbürste, Computer-Tastatur-Reinigungsbürste, Kaffee-Reinigungsbürste, Reinigungsbürste für Zuführrohr. Material: Edelstahl und Nylonborsten.
ZnačkaCiaraQ #ad
VýrobceCiaraQ #ad
Výška0.75
Délka7.9
Hmotnost0.02
Šířka2.5
Číslo dílu6403426180662
ModelkaBottle Cleaning Brushes - Black

6. MR.SIGA

#ad

MR.SIGA Reinigungsbürste mit langem Griff Tassenbürste Flaschenbürste Bürste für Gläser Spülbürste Tüllenbürste mit Nylonborsten, 1er Pack

#ad
MR.SIGA #ad - 1 stück ein packung, 5, 5 cm Durchmesser des Bürstekopfes. Die anderen Borsten sind weich und reinigen die Flasche. Die nylonborsten sind langlebig und kratzen nicht an der Flasche. Die borsten an der oberseite sind hart und reinigen Boden und Kanten der Flasche gründlich. Der griff ist aus tpr-material hergestellt, den Griff bequem macht, das ein Verrutschen verhindern kann, Zeit und Mühe beim Reinigen spart und zum Trocknen aufgehängt werden kann. Mr. Siga flaschenbürste ist aus hochwertiger Qualität hergestellt, die sehr robust und langlebig ist.
ZnačkaMR.SIGA #ad
VýrobceNingbo Shijia Cleaning Tools Co., Ltd. #ad
Hmotnost0.15
Číslo díluSJ21628
ModelkaSJ21628

7. WENKO

#ad

Pro mytí lahví, karaf a termosek s úzkým otvorem, šedá, dlouhý čisticí kartáč s malou kartáčovou hlavou ze silikonu, Ø 3,5 x 38 cm, WENKO Silikonový kartáč na láhve Sia

#ad
WENKO #ad - 4 hodiny při 60 – 80 °C. Hygienické: díky úzké hlavě kartáčku a dlouhé násady kartáčku lze důkladně odstranit i zbytky v lahvích na pití nebo termoskách.

Praktický pomocník při mytí nádob: silikonový kartáč na lahve sia od wenkO se hodí k důkladnému a šetrnému čištění lahví, váz a jiných úzkých nádob. Stylové: kartáč se svými štíhlými rozměry a elegantní šedou harmonicky zapadne do kuchyňského interiéru. Kartáč je vhodný do myčky max. Kvalitní: kartáč je vyroben z trvanlivého silikonu, který se snadno čistí. Otvor v rukojeti navíc umožňuje zavěšení na háček. Rozsah dodávky: 1 x silikonový kartáč na láhve sia od wenko s integrovanou hlavou kartáčku, 5 x 38 cm, rozměry: Š/H x V: Ø 3, šedá.
ZnačkaWENKO #ad
VýrobceWENKO #ad
Výška1.5
Délka15
Hmotnost0
Šířka1.5
Číslo dílu54760100
Modelka54760100

8. MR.SIGA

#ad

Pánev, kuchyňský kartáč s držákem na hrnec, MR.SIGA Kartáč na mytí nádobí s integrovaným dávkovačem mycího prostředku, mytí nádobí

#ad
MR.SIGA #ad - Vyměnitelná hlava – hlavice kartáčku dlaně lze snadno vyměnit za novou hlavici kartáčku. Náhradní náplň kartáčku b07qkpVPLQ je k dostání samostatně. Hlavu kartáčku lze snadno vyjmout a vyměnit. Dlouhá životnost a trvanlivost – robustní konstrukce těla, nylonové štětiny bez škrábanců a zápachu snadno odstraňují mastnotu a nečistoty a jsou bezpečně použitelné na nepřilnavé nádobí.

Uživatelsky přívětivý – otočte horní část proti směru hodinových ručiček, a vstříkněte mýdlo, abyste jej otevřeli, aby se tělo naplnilo a zamkli ho ve směru hodinových ručiček. Po čištění jednoduše vložte rukojeť kartáče pro skladování zpět do držáku.

Pohodlná rukojeť – konturovaný tvar se hodí přímo do dlaně, který je neklouzavý i za mokra a mýdla, také pokrytý materiálem tPR, takže nemusíte vyvíjet velký tlak. Stříká mýdlo lehkým stisknutím tlačítka na horní straně. Neklouzavá rukojeť – držák má protiskluzovou skořepinu, která zachytí kapky vody a udržuje pracovní desku v suchu. Tělo lze snadno naplnit vaším oblíbeným talířem mýdlem.
ZnačkaMR.SIGA #ad
VýrobceNingbo Shijia Cleaning Tools Co., Ltd. #ad
Výška5.1
Délka4.4
Hmotnost0.22
Šířka4.2
Číslo díluSJ21717
ModelkaSJ21717

9. JEFF

#ad

JEFF® Čisticí kartáč 10dílná sada nylon s odkapávací špičkou proti poškrábání – ideální řešení pro úzká a úzká místa – kartáč na hadičky na mléko pro plně automatický kávovar – kartáč na brčko

#ad
JEFF #ad - Jsou robustní, s dlouhou životností a lze je dokonce mýt v myčce! Perfektní malý kartáč. RizikologickÁ objednÁvka – jsme tu pro vás a podpoříme vás i po vašem nákupu se všemi tvými potřebami.

Materiály s dlouhou životností – pro náš čistič dýmek kartáč používá nerezovou ocel a vysoce kvalitní nylon. Pokud nebudete zcela spokojeni, dostanete své peníze zpět! Mnohostranné použití – ať už jako kartáč na lahve, tenký a malý, čisticí kartáč na brčko nebo jako trubkový kartáč – s naší sadou dosáhnete zaručeně senzačních výsledků čištění.

Ochranný kryt proti poškrábání chrání vaše předměty před poškrábáním. Výkonné čištění – malý čisticí kartáč pro plně automatické kávovary snadno odstraní nečistoty a usazeniny. Pohodlné a snadné uložení – díky kroužku na klíče můžete sadu čisticích kartáčků pohodlně zavěsit, jednotlivě sundat a mít vždy po ruce správnou tloušťku štětce.
ZnačkaJEFF #ad
VýrobceJEFF #ad
Výška0.39
Délka8.27
Hmotnost0.07
Šířka2.36
Číslo díluJRB1

10. Masthome

#ad

9dílná multifunkční čisticí kartáče s dlouhou rukojetí, kartáče na lahve s měkkou flaušovou bambulí na slámky, láhev na mléko, sklenice na víno, Masthome Sada kartáčů na lahve, skleněná láhev

#ad
Masthome #ad - Vysoce kvalitní štětiny na láhve: štětiny z prasečích pp štětin a rukojeti z ušlechtilé oceli jsou řádně uspořádány a husté, s dlouhou životností, střední tvrdost, hladké a elastické. Vylepšený design: design s krouceným párem, rukojeť z ušlechtilé oceli, flexibilní ohýbání v různých úhlech, pohodlná manipulace, ideální pro čištění úzkých hrdel lahví nebo těžko přístupných míst.

Pokud je nepoužíváte, můžete je zavěsit na zeď nebo uložit do skříně nebo zásuvky. Nemusíte si tedy dělat starosti, snadno se neztratí, že špínu z láhve nelze odstranit a láhev se nepoškrábe. Snadné uložení: každý čisticí kartáč se dodává s poutkem pro zavěšení. Pomůžeme vám problém vyřešit. Dbáme nejen na kvalitu výrobku, ale také na vysoce kvalitní zákaznický servis. Kvalitní zákaznický servis: pokud je obdržený produkt poškozen nebo se vyskytnou problémy s kvalitou, obraťte se prosím přímo na nás.

Po vyčištění jej lze zavěsit a uschnout pro snížení růstu bakterií. Kartáč na lahve má na hlavě připevněnou kvalitní bavlněnou špičku, která představuje ideální kombinaci čistoty a odolnosti proti poškrábání. Kompletní sada multifunkčních kartáčů na čištění lahví může splnit vaše různé požadavky. Iroké spektrum použití: 9 různých velikostí kartáčků na čištění lahví se hodí k čištění různých nádob, slámek, hrnků, včetně různých velikostí lahví, džbánů a vylévání.
ZnačkaMasthome #ad
VýrobceMasthome #ad
Výška3.54
Délka13.39
Hmotnost0.2
Šířka3.15
Číslo díluHGCTDBS11008-9S-EU
ModelkaHGCTDBS11008-9S-EU