Top 10 KRAFTPAKET 600-12v Starthilfegerät – Startovací kabely pro autobaterie

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Dino KRAFTPAKET

#ad

Dino KRAFTPAKET 12V-600A startovací přístroj 66,6Wh 18000mAh

#ad
Dino KRAFTPAKET #ad - S 3 světelnými funkcemi SOS, blikání, trvalé světlo. Ochrana před přepólováním, ochrana před nadměrným dobitím, ochrana před kompletním vybitím, varování podnapětí a inteligentní řízení nabíjení chrání vás i přístroj.

S boosterem rychlostartovacím systémem powerbank startovací asistent adaptér led kapesní svítilna náhradní aku USB nabíječka; VÍTĚZ TESTU ADAC Online 01/2016 7 booster startovací asistence v testu; pro laptopy, smartphony, tablety, notebooky, mikro USB, mobily, konektory osvětlení. Pomocí funkce boost lze nastartovat i téměř zcela vybité auto baterie. Integrovaná power bank s výkonem 66, 6wh 18000 mah a 4 výstupy: 2 x usb 1a/2a, 1 x 19V 3, 5a pro notebooky/laptopy, 1 x 12V10A pro 12V auto příslušenství chladicí boxy atd.

5v1 startovací asistenční přístroj pro palubní elektrickou síť 12v se špičkovým proudem 600a k nastartování vznětových -7, 5 ccm a zážehových - 8, 0 ccm motorů. Integrovaná led kontrolka slouží jako výstražné světlo a usnadňuje bezpečné nastartování cizího vozu i ve tmě.
ZnačkaDino KRAFTPAKET #ad
Výrobcer.d.i. Deutschland GmbH #ad
Výška2.36
Délka10.43
Hmotnost1.36
Šířka9.84
Číslo dílu136102
Modelka136102
Zárukapodle zákonných požadavků

2. BuTure

#ad

špičkový proud 16 800 mAh, LED kapesní svítilna, pro, přenosný startovací zdroj pro 7,0l benzín a 6,0l dieselový motor, lithiový polymer 2000 A, BuTure Pomocné startovací zařízení pro powerbanku

#ad
BuTure #ad - Se dvěma výstupními porty usb a vstupem usb typu C může rychle nabíjet dvě zařízení současně, Kindles atd. Ultra jasná led světla se 4 režimy pomocný startovací zdroj má 4 led světelné režimy, blesku, cestování, které lze přepínat mezi režimy osvětlení, SOS a výstražného režimu.

Malý a výkonný velikost: 16, nákladní automobily, 0l dieselový motor, 5 x 3 cm. Na rozdíl od některých těžkých a neohrabaných startovacích pomůcek se vejde do vaší přihrádky na rukavice a tašky na notebook, sekačky na trávu, 5 x 8, motocykly, snadno se přenáší. Kapající zvuky a výstražné signály blikají, nadměrným proudem, přebitím, hlubokým vybitím, přehřátím, dodávaný inteligentní kabel chrání před zkratem, bezpečná a spolehlivá. Délka: cca 42cm. Je to perfektní nástroj pro každodenní použití, outdoorové aktivity a nouzové situace. Co obdržítemultifunkční startovací asistent buture br500 pro auta, nabíjecí kabel usb-c adaptér není součástí dodávky, smart jumper clip, uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit.

Pičkový proud 2000 a může nastartovat 12v vozidlo až 7, vhodný pro osobní automobily, sněžné skútry, SUV, 0l benzínový nebo 6, čluny atd.8 druhů inteligentních ochranných systémů tato startovací pomůcka s powerbankou s inteligentním ochranným systémem, přepětím, výzva k odstranění chyb, přepólováním. Objednejte si jej tedy s důvěrou pro absolutní bezpečnost a bezpečnost silničního provozu.
ZnačkaBuTure #ad
VýrobceBuTure #ad
Výška6.5
Délka1.18
Hmotnost1.76
Šířka3.35
Číslo díluBR500
ModelkaBR500
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

3. HULKMAN

#ad

Powerbanka 1200 A, 12000 mAh, autostartér pro benzínové motory o objemu až 6,5 l a 4,0l dieselové motory s funkcí Boost pro zcela prázdnou baterii, HULKMAN Startovací asistent Alpha 65, 12 V lithium,

#ad
HULKMAN #ad - Vnější materiál ochrany ip65 brání tomu, aby dešťová voda, prach a vnější vlivy způsobovaly poškození vnitřní struktury a přizpůsobuje se mnoha druhům komplexních pracovních scénářů. Pičkový startovací proud 1200 ampérů, 5 l plynu/4, speciálně pro vozidla s objemem až 6, 0l dieselové motory. Také 5 režimů led kapesní svítilny bude v případě nouze hrát důležitou roli.

Vícenásobná ochrana: díky integrovanému designu bezpečnostního zařízení baterie a integrovanými inteligentními svorkami je startovací asistent HULKMAN bezpečný a plně izolovaný. Auto můžete zcela jednoduše nastartovat v pouhých 3 krocích. Startování plně prázdných baterií: výkonná a bezpečná pro nastartování vaší plně prázdné autobaterie. V krabici: v boxu najdete startovací asistent alpha 65 autobaterie, gumové startovací svorky, nabíječku SC 65 W, USB kabel typu C výstup a adaptér zásuvky zapalovače DC 12 V. Tento startér autobaterií byl vyvinut s konceptem robustnosti a spolehlivosti.

Více než jen pomocná pomůcka při startování: s výstupem 12 v/10 a dc, chladničky do auta a celou řadu elektronických produktů, usb-a/qc3. 0 a výstupem typu c/pd18w může tento startér bez problémů nabíjet pneumatiky, jako jsou smartphony. 10 druhů ochrany zahrnuje ochranu proti jiskrám a chybám a ochranu proti přepólování, která vás ochrání před chybnými funkcemi, jako je zkratu nebo jiskra. Použijte jej pro sebevědomé nastartování vašeho vozu! Moderní design: tento startér autobaterií byl vyvinut s konceptem robustnosti a spolehlivosti.
ZnačkaHULKMAN #ad
VýrobceHULKMAN #ad
Výška1.77
Délka7.87
Hmotnost2.6
Šířka3.74
Číslo díluAlpha 65
ModelkaAlpha 65

4. BuTure

#ad

Powerbanka pro 8,5 l benzín a dieselový motor 8,0 l, startovací zdroj s, startovací asistent, BuTure Pomocný startovací zdroj pro powerbanku se vzduchovým kompresorem, špičkový proud 150 PSI 2500 A

#ad
BuTure #ad - 8, nákladní automobil, obytný vůz, 5 l: max. Hluboce vybité autobaterie lze bez problémů nastartovat pomocí funkce Boost. Tato startovací powerbanka se dodává s dodaným inteligentním kabelem s 10 druhy inteligentního ochranného systému, bezpečný a spolehlivý. Nafukování se automaticky zastaví, sportovní míče, když tlak v pneumatikách dosáhne předem stanovené úrovně.

Se dvěma usb výstupními porty a vstupem usb typu c může rychle nabíjet dvě zařízení současně, fotoaparáty, tablety, Kindles atd. Led světla se 3 režimy startovací zdroj má 3 led světelné režimy, stroboskop pro varování nebo vzrušení pozornosti a sos světlo pro nouzové situace pro venkovní dobrodružství, stroboskopem a režimem SOS. Přenosná powerbanka s rychlým nabíjením a dvěma usb výstupy není to jen startovací zařízení, jako jsou chytré telefony, ale také mobilní napájení s vysokou kapacitou, kompatibilní s iOS a Android.8, člun, 0 l.

Výkonná startovací stanice s powerbankou 2500 a plyn: max. Vzduchový kompresor 150 psi tento startovací asistent má integrovaný vzduchový kompresor, pomocí kterých můžete rychle nafouknout pneumatiky, který potřebuje jen několik minut k nafouknutí pneumatiky z 0 na 2, 5 baru. Přidány 3 další trysky, nafukovací matrace, vodní hračky a další. Co dostanete buture jump startér, 3 adaptéry na ventily, usb-c kabel nabíječka není součástí dodávky, úložný box, hadice na nafukování, startovací kabel, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Tento startér autobaterie lze umístit kdekoliv v autě.
ZnačkaBuTure #ad
VýrobceBuTure #ad
Výška1.81
Délka9.65
Šířka3.94
Číslo díluBeta01
ModelkaBeta01
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

5. FLYLINKTECH

#ad

6000A Spitzstrom 26800mAh Tragbare Auto 12V mit LCD Bildschirm für Alle Benzinmotor oder 10,0L Dieselmotoren, PD45W In/Out Schnellladung Starter, FLYLINKTECH Starthilfe Powerbank

#ad
FLYLINKTECH #ad - Diese ausgänge können ihre handys, wobei die schnelle USB-Ausgangsbuchse auch in kurzer Zeit Ihre Geräte auflädt. Multifunktionsausgabe: neben dem fahrzeugstart verfügt diese starthilfe powerbank über mehrere ausgangsbuchsen, tablets und andere Geräte mit Strom versorgen, einschließlich 2 schneller USB-Ausgangsbuchsen und 1 USB-C-Ein-/Ausgangsbuchse.

2 usb-schnellladeanschlüsse teilen sich eine maximale Leistung von 18 W. Diese funktion ist sehr praktisch und ermöglicht ihnen ein besseres Energiemanagement, ein USB-A-Kabel, um sicherzustellen, ein USB-C-Kabel, dass in Notfällen ausreichend Strom zur Verfügung steht. Starke beleuchtungsfunktion: diese starthilfe ist auch mit einer leD-Leuchte ausgestattet, die drei Beleuchtungsmodi hat: Beleuchtung/Strobe/SOS. Anzeige von strom und leistung: der große bildschirm dieser starthilfe zeigt den strom und die leistung an, eine benutzerhandbuch und eine aufbewahrungsbox im Lieferumfang enthalten, ein DC-Zigarettenanzünder, ein Starthilfekabel mit Klemmen, damit Sie jederzeit die verbleibende Strommenge und den Verbrauch erfahren.

Praktische dc-ausgangsbuchse: diese starthilfe ist auch mit einer dc-ausgangsbuchse ausgestattet, Beleuchtung und andere Geräte mit Strom versorgen, die eine maximale Ausgangsspannung von 15V und einen maximalen Ausgangsstrom von 10A hat. Diese buchse kann Ihre Elektrowerkzeuge, was sehr nützlich ist. Hohe leistungsausgabe: flylinktech auto starthilfe ist mit einem spitzenstrom von 6000a und einer großen Kapazität von 26800mAh ausgestattet, starten kann. Wenn sie unterwegs in not geraten, dass sie problemlos die meisten Autos, sowohl Benzin- als auch Dieselmotoren, was bedeutet, ist diese Starthilfe genau das Richtige für Sie.
ZnačkaFLYLINKTECH #ad
VýrobceFLYLINKTECH #ad
Výška2.26
Délka3.94
Hmotnost2.03
Šířka9.43
Číslo díluB0C5HTTJTY
ModelkaBD10

6. BuTure

#ad

21800 mAh, startovací zařízení s LED kapesní svítilnou, startovací asistent pro 8,5 l benzínový a dieselový motor 8,0 l, BuTure Startovací asistent powerbanka, přenosná 12 V, špičkový proud 3000 A

#ad
BuTure #ad - Se dvěma usb výstupy a vstupem usb typu c může tato dvě zařízení současně rychle nabít jako smartphony, ale také powerbanka s kapacitou 21800 mAh, na kterém lze snadno zjistit úroveň výkonu a stav výrobku. Inteligentní kabel má displej pro jasný přehled o stavu startu, kontrolkou a výstražným zvukem pro odstranění chyb.

2500 a nejnovější a výkonný startovací asistent pro auto benziner: max. Objednejte si jej tedy s důvěrou pro bezpečnost silničního provozu a vaši bezpečnost. Zbrusu nový ideální startér do auta pro řidiče. Přenosná powerbankanení to jen startovací zařízení, fotoaparáty atd. 8 druhů inteligentních ochranných systémůtato startovací powerbanka s inteligentním ochranným systémem, dodávaný inteligentní kabel je chráněn před zkratem, zpětným proudem, přepětím, nadměrným proudem, nadměrným vybitím, přehřátím, nesprávným pólováním.

Na rozdíl od některých těžkých a neohrabaných startovacích pomůcek se vejde do vaší přihrádky na rukavice a tašky na notebook, nákladní automobil, obytný vůz, motocykl, 5 l: max.2500 a startovací asistent pro auto, travní sekačku atd. 8, suv, 0 l. Co obdržítebuture jump startér, chytré svorky, úložný box, usb c kabel, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Startovací asistent beta02 je vybaven 5palcovým lcd displejem, tablety, kompatibilní s iOS a Android.
ZnačkaBuTure #ad
VýrobceBuTure #ad
Výška1.38
Délka7.24
Hmotnost1.01
Šířka3.39
Číslo díluBeta02
ModelkaBeta02
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

7. NOCO

#ad

Auto Batterie Booster, Starthilfekabel und Überbrückungskabel für bis zu 7,0L Benzin und 4,5L Dieselmotoren, NOCO Boost XL GB50 1500A 12V UltraSafe Starthilfe Powerbank, Tragbare USB Ladegerät

#ad
NOCO #ad - Und ein ultrakompaktes und leichtes Design mit einem Gewicht von nur 2, umspritztes Gehäuse, 4 Pfund. Ein robustes und wasserfestes Gehäuse mit Schutzart IP65. Fortschrittliches design - unsere fortschrittlichste tragbare auto-powerpack-starthilfe aller zeiten.

Mit unserem fehlersicheren design mit funkensicherer Technologie und Verpolungsschutz können Sie es sicher an jede 12-Volt-Autobatterie anschließen. In der verpackung - gb20 ultrasafe tragbare lithium-auto-starthilfe-powerbank, Hochleistungs-Anschlusszange, Mikro-USB-Ladekabel, Batterieladegerät, 12-Volt-Überbrückungskabel, Mikrofaser-Aufbewahrungstasche, Starterkabel, Bedienungsanleitung und 1 Jahr Garantie.

Mit lithium-technologie mit hoher Entladung für sicheren Betrieb in jedem Klima. Ultrasafe - sichere und einfach zu verwendende auto-starthilfe-Powerbank ohne Angst vor falschen Verbindungen oder Funken. Ein gummiertes, um ein Verkratzen oder Beschädigen von Oberflächen zu verhindern.
ZnačkaNOCO #ad
VýrobceNOCO #ad
Výška1.9
Délka7.7
Hmotnost3.33
Šířka3.4
Číslo díluGB50
ModelkaGB50
Záruka1 Jahr

8. NOCO

#ad

NOCO Boost HD GB70 2000 Amp 12 V UltraSafe přenosná lithiová autobaterie startovací sada pro benzínové a 6 litrové dieselové motory

#ad
NOCO #ad - Obsahuje lithiovou technologii s vysokým výbojem pro bezpečný provoz za každého počasí. Multifunkční - slouží jako pomůcka pro automatický start, jako jsou pneumatiky, led svítilna a přenosný 12 v napájecí zdroj. Pogumovaný, přeformovaný kryt, který váží pouze 2, který zabraňuje poškrábání nebo poškození povrchů.

Ultrasafe - rychlé a bezpečné použití přenosné lithiové automobilové bateriové startovací sady bez tradičních chyb při manipulaci nebo jiskření. V krabici - přenosná lithiová automobilová skoková startovací baterie gb70 ultrasafe, nabíjecí kabel micro USB, odolné kleště na póly, uživatelská příručka, jednoletá záruka, úložná taška z mikrovlákna, zásuvky a konektory XGC, kabel XGC, vyvinuta v USA. Lze jej snadno nabíjet z jakéhokoli napájeného portu USB za 6 hodin při 2, 1 A. Pokročilý design - náš nejpokročilejší přenosný startér pro autobaterie vůbec. Připojte je k jakékoli 12 v automobilové baterii díky našemu designu bez rušení s technologií bez jisker a ochranou proti přepólování.

Nabíjí chytré telefony, přenosná nabíječka, včetně nouzového blesku a sos. Má vestavěnou 400-lumenovou led baterku se 7 světelnými režimy, střídače atd. A ultrakompaktní a lehký design, 3 kg. Nabijte prázdnou baterii - zajistěte bezpečný skokový start pro nabíjení prázdné baterie během několika sekund s tímto kompaktním, ale výkonným 2 000 ampérem přenosné lithiové automobilové akumulátorové startovací sady - až 40 pomocníků pro skok s jediným nabíjením - a je navrženo pro benzínové motory do 8 litrů a Dieselové motory do 6 litrů.
ZnačkaNOCO #ad
VýrobceNOCO #ad
Výška8.8
Délka2.8
Hmotnost5
Šířka6
Číslo díluGB70
ModelkaGB70
Záruka1 Jahr

9. NOCO

#ad

NOCO Boost Pro GB150 3000A 12V UltraSafe startovací powerbanka, startovací kabely a startovací kabely pro až 9 litrové benzinové a 7 litrové naftové motory, přenosný posilovač autobaterií

#ad
NOCO #ad - Multifunktion - es ist ein auto-starthilfegerät, ein batterie-booster und eine led-taschenlampe. Kompatibel - ein leistungsstarker lithium-ionen-starthilfe-booster, motorräder, boote, KFZ, einschließlich Autos, Überbrückungskabel- und Starthilfekabel für Benzinmotoren bis zu 8, 0-Litern und Dieselmotoren bis zu 6, 0-Litern, Wohnmobile, lkw, Traktoren, Wohnwagen, PKW, Rasenmäher und mehr.

Mit unserem fehlersicheren design mit funkensicherer Technologie und Verpolungsschutz können Sie es sicher an jede 12-Volt-Autobatterie anschließen. Starten sie eine leere batterie - starten sie eine leere Batterie in Sekunden sicher mit dieser kompakten, aber leistungsstarken tragbaren Lithium-Starthilfe-Powerbank mit 3000 Ampere - bis zu 80 Starts mit einer einzigen Ladung. Fortschrittliches design - unsere fortschrittlichste tragbare auto-powerpack-starthilfe aller zeiten. Ultrasafe - sichere und einfach zu verwendende auto-starthilfe-Powerbank ohne Angst vor falschen Verbindungen oder Funken.

Ein robustes und wasserfestes Gehäuse mit Schutzart IP65. In der verpackung - gb150 ultrasafe tragbare lithium-auto-starthilfe-powerbank, Hochleistungs-Anschlusszange, XGC-Kabel, Batterieladegerät, 12-Volt-Überbrückungskabel, Mikrofaser-Aufbewahrungstasche, xgc-stecker und -Buchsen, Starterkabel, Mikro-USB-Ladekabel, Bedienungsanleitung und 1 Jahr Garantie. Mit lithium-technologie mit hoher Entladung für sicheren Betrieb in jedem Klima. Plus eine integrierte 400-lumen-led-taschenlampe mit sieben Lichtmodi, eine tragbare Ladegerät-Powerbank, einschließlich Notfall-Stroboskop und SOS.
ZnačkaNOCO #ad
VýrobceNOCO #ad
Výška13.7
Délka8.19
Hmotnost7.5
Šířka4.88
Číslo díluGB150
ModelkaGB150
Záruka1 Jahr

10. NOCO

#ad

Tragbare USB Ladegerät, Auto Batterie Booster, Starthilfekabel und Überbrückungskabel für bis zu 6,5-L Benzin und 4,0-L Dieselmotoren, NOCO Boost X GBX45 1250A 12V UltraSafe Starthilfe Powerbank

#ad
NOCO #ad - Bietet starthilfe für alle fahrzeugarten - Auto, LKW, Quad, 5-Liter-Benzin- und 4, Traktoren und so weiter. Mit bis zu 6, motorrad, wohnmobil, boot, pkw, lieferwagen, SUVs, Camper, Wohnwagen, KFZ, Roller, 0-Liter-Dieselmotoren. X wie extrem - ein völlig neues design mit extremer starthilfeleistung für leistungsfähige Motorenstarts.

Folgendes erhalten sie mit boost x - gbx45 ultrasafe tragbares lithium-autobatterie-starthilfegerät, USB-C-Ladekabel, Mikrofaser-Aufbewahrungstasche, Batterie-Booster, Starthilfekabel und Powerbank mit 60 W USB-C-Stromversorgung, strapazierfähige Überbrückungskabelklemmen, 1 -Jahre Garantie und in den USA entwickelt. Komplettes Wiederaufladen in nur 48 Minuten. Schnell aufladbar - boost x ist mit usb-c-technologie ausgestattet, die Ihnen zusammen mit hoher Leistungsabgabe blitzschnelles Aufladen bietet. Mit einer Nennleistung von 1.

250 ampere liefert dieses tragbare Auto-Starthilfe-Powerbankt bei jedem Start maximale Energie. Ultrasafe 2. 0 - wir haben die ultrasafe-technologie wesentlich verbessert. Es handelt sich nicht bloß um eine Aufrüstung, sondern um eine völlig neue Produktreihe - die Extrem-Reihe. Sie bleibt unsere einfache, fehlerfreie Konzeption mit Funkenschutztechnologie und Verpolungsschutz, aber mit verbesserter thermischer Effizienz und Leistungsverwaltung für bessere Leistung und verlängerte Batterielebenszeit. Starthilfe selbst bei 0 Prozent in nur 5 Minuten Wiederaufladezeit.
ZnačkaNOCO #ad
VýrobceNOCO #ad
Výška8.23
Délka3.62
Hmotnost2.65
Šířka4.96
Číslo díluGBX45
ModelkaGBX45
Záruka1-Jahres-Garantie