Top 10 Leuchtanhänger Kinder – Vybavení s odrazkami

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Malker

#ad

Malker LED blinkr bezpečnostní světlo sada bezpečnostní světlo pro děti školní batoh noční běhoun horská zvířata psí přívěsek s baterií klipem trvalé světlo a blikající světlo 2 ks červená

#ad
Malker #ad - Nabízí vám perfektní osvětlení kdykoli a kdekoliv. 100% bezrizikový nákup: vaše spokojenost je naším nejvyšším cílem. Všestrannost: speciální design zadního klipu usnadňuje instalaci na běžeckém oblečení, běžce, děti, horolezce, obojky pro psy, kočárky, vodítka, turisty, tašky, batohy, oblečení, atd.

Má určitou vodotěsnost a hodí se k použití při každém počasí, aby byla zajištěna bezpečnost vaší cesty. Bezpečnostní světlo je vyrobeno z ekologických materiálů, které efektivně zlepšují jas světla a mohou prodloužit životnost světla. Bezpečnostní led světlo: sada super jasných bezpečnostních světel 2 x červená / 2 x zelená / 2 x modrá, tři nastavitelné světelné režimy: vydrží svítí, rychle bliká, pomalu bliká; V každém slabě osvětleném venkovním prostoru je to bezpečnostní varování.

Idič tak může dodržovat bezpečnostní vzdálenost, aby byla zajištěna bezpečnost při běhu. Vysoká kvalita: bezpečnostní světlo obsahuje dvě baterie cr2032 pro napájení led světla. Odolnost proti povětrnostním vlivům: vynikající design a kvalita, robustní, kompaktní, štíhlý, lehký, s dlouhou životností a spolehlivý. Může poskytnout silné osvětlení až 60 hodin. Uděláme vše pro to, abychom vám nabídli nejlepší zákaznický servis. 90denní záruka vrácení peněz nebo náhrada výrobku!
ZnačkaMalker #ad
Výrobceshenzhenmaikeershiyeyouxiangongsi #ad
Výška0.71
Délka2.2
Hmotnost0.13
Šířka1.18
Číslo díluSL-2CR2002

2. Esteopt

#ad

Esteopt Bezpečnostní reflektor přívěsek 13 ks, hvězdičkový bezpečnostní reflektor pro školní tašku batoh cyklistiku chůzi běh 13 barev, dětský reflektor přívěs

#ad
Esteopt #ad - Přívěsek je k dostání ve 13 barvách. Iroké použití – reflektorové přívěsky pro děti se velmi dobře hodí pro určité aktivity v noci nebo brzy ráno, např. Do tohoto produktu vkládáme spoustu energie, máme také mnoho zkušeností. Vyberte si esteopt -- jsme první lidé, ale jsme přesvědčeni, aby tento hvězdný reflektor vyrobil.

B. Snadná obsluha – reflexní přívěsek s hvězdami s kompaktním malým kuličkovým řetízkem, který lze namontovat na školní tašku nebo vozík. Perfektní balení -- sada 13 reflexních přívěsků stačí pro každodenní použití. Barvu můžete přizpůsobit podle svého oblečení. Vysoká kvalita -- vyrobeno z vysoce kvalitního reflexního materiálu pro dlouhotrvající odraz. Cca 6 cm, s kompaktním kuličkovým řetízkem, lze umístit na školní tašky, krásný vzhled, nízká hmotnost, vozíky, snadné nošení.

A lze je zavěsit na oblečení, jízda na kole, kočárky, chůzi, jízda na motocyklu, tašky, invalidní vozíky a další přístroje. Jsme dostali nespočet podnětů. Po nesčetném vylepšení a upgradu není naše cena možná nejvýhodnější, kteří přišli na trh, že to musí být nejlepší! Vyberte si Esteopt! Běh, psy, jogging atd. Má krásný vzhled a snadno se nosí.
ZnačkaEsteopt #ad
VýrobceEsteopt #ad
Číslo díluxing-13
Modelkaxing-13

3. ZLCBBD

#ad

Batoh, zelená barva, bezpečnostní světlo, běh, oblečení, domácí zvíře, běh, přívěsek pro turistiku, LED blikající světlo pro děti – USB dobíjecí reflexní světlo pro školní brašnu

#ad
ZLCBBD #ad - A mohou vás a vaši rodinu kdykoli ochránit. Jsou perfektní pro běžce, turisty, horolezce, děti, běžce, psy atd. Design přívěšku tento led přívěsek s blikajícím světlem lze použít pro školní brašny, obojky pro psy, oblečení a další. Toto bezpečnostní světlo lze použít pro děti na cestě do školy, kvalitní dobíjecí baterie s dlouhou životností a rychlým nabíjením, pro dospělé při nočním běhání a při procházce se psem.

6 režimů: rovnoměrně jasné, pomalé blikání atd. To je bezpečnostní varování v každém slabě osvětleném venkovním prostoru. Tak mohou řidiči udržovat bezpečnou vzdálenost od vás a zajistit vaši bezpečnost. Multifunkční, široké použití naše dobíjecí blikající světla jsou lehká a snadno se nosí. Blikající světlo je vyrobeno z ekologických materiálů, které efektivně zlepšují jas světla a mohou prodloužit životnost svítidla.

Používáme energeticky úsporné, perfektní pro outdoorové aktivity. Vylepšený háček se snadno nerozbije, batohy, má dlouhou životnost a není snadné ho ztratit. Ip65 vodotěsné, dlouhá životnost nabíjecí přípojka je vodotěsná, i v dešti nenamáčejte do vody. Sada led blikacích světel sada obsahuje 2 x světla, rychlé blikání, 1 x usb kabel. Vynikající výkon toto blikající světlo se nabíjí přes usb typ c, takže je pohodlnější obsluha.
ZnačkaZLCBBD #ad
VýrobceZLCBBD #ad
Číslo dílu111
Modelka111

4. Hama

#ad

Cyklisty červená, stálé světlo a blikající světlo, ideální pro běžce, školní děti, Hama 2dílná sada bezpečnostních klipů LED napájená baterií

#ad
Hama #ad - Pro lepší viditelnost za soumraku, kočky, psy, turisty, tmy nebo mlhy: ideální pro chodce, běžce, auta, cyklisty, motocykly a mopedy.

Bezpečnostní led světla s klipem pro uchycení na tričko či dres, školáky, opasek, batoh apod. Nastavitelné režimy svícení: trvalé svícení, rychlé nebo pomalé blikání. S klipem na zadní straně pro rychlé a snadné uchycení, 5 x 2, 8 cm, rozměry:5, 8 x 1, hmotnost:19 g. Obsah balení:2 x červené bezpečnostní led světlo s klipem pro uchycení, 4 x knoflíková baterie CR2032, 1 x šroubovák. 100% odolné proti povětrnostním vlivům a nepříznivému počasí, baterie jsou vyměnitelné.
ZnačkaHama #ad
VýrobceHama #ad
Výška0.71
Délka2.17
Hmotnost0.04
Šířka1.1
Číslo dílu00106998
Modelka00106998

5. ZLCBBD

#ad

ZLCBBD LED blikající světlo školní batoh – USB nabíjecí světlo dětské bezpečnostní světlo, jogging, turistiku, reflexní světelný pásek reflexní přívěsek pro batoh, běh, 2 kusy 2 černé

#ad
ZLCBBD #ad - I při špatném počasí je vaše cestování zaručeno. Bezpečné, pohodlné a šetrné k životnímu prostředí. Bezpečnostní světlo má tři režimy svícení: stále jasnější, což usnadňuje ovládání a usnadňuje použití v různých scénářích. Vyšší viditelnost a 3 světelné režimy blikací světlo má vyšší viditelnost a funguje obzvláště dobře za soumraku a v noci, rychlé blikání a pomalé blikání.

Usb nabíjecí led přívěsek toto blikající světlo využívá nabíjecí usb strukturu s větší kapacitou baterie a může vydržet až 10 hodin v trvalém režimu, takže si nemusíte dělat starosti, že se výrobek z důvodu vyčerpání baterie vybije. Lze jej přepínat stiskem tlačítka, což vám a vašemu dítěti nabízí vyšší míru bezpečnosti a zabraňuje neopatrné a rozptýlené jízdě. Světelný přívěsek je vyroben z vysoce kvalitních, 5 cm, robustních a trvanlivých materiálů a vnější strana z vodotěsného a silného PVC materiálu.

Jedinečné led blikající světlo led blikající světlo pro školní brašnu používá jedinečný design se 4 barvami. Stojí za zmínku, že jej lze také zavěsit na opasek, což je velmi praktické. Spínač s jedním tlačítkem umožňuje snadné ovládání a bez problémů je mohou přepínat i děti. Dlouhá životnost vysoká kvalita celková délka led blikacího světla činí 30, což je vhodné pro všechny druhy školních tašek a batohů. Iroký rozsah použitíbezpečnostní světlo se velmi dobře hodí pro outdoorové aktivity ve tmě, jako je chůze, jogging, turistika atd.
ZnačkaZLCBBD #ad
VýrobceQFan #ad

6. Dorlle

#ad

Domácí zvířata, sportovní taška, dětská bezpečnostní taška, Dorlle LED bezpečnostní světlo, sada 2 ks, blikající výstražné světlo pro běh, červená, s náramkem, blikající školní brašna

#ad
Dorlle #ad - Přenosný design klipu lze připevnit na kapsy na šaty nebo jiné předměty. Cob svítidlo s vysokým jasem: jasnější 360stupňový rozsah osvětlení, velký dosah, větší bezpečnost. Balení obsahuje: 2 bezpečnostní světla, 1 malý křížový šroubovák. Představuje bezpečnostní varování, takže vás ostatní mohou rychleji a přesněji rozpoznat, široký úhel, silně zaostřené světlo, aby se zabránilo tomu, že by vás napadla blížící se vozidla.

Bezpečnostní světlo obsahuje dvě baterie cr2032, který je štíhlý, lehký, které mohou poskytnout až 60 hodin jasného světla. Pro zlepšení viditelnosti za soumraku, opasky, domácí zvířata atd. Design je jednoduchý a cenově výhodný. Stisknutím tlačítka zapnutí/vypnutí můžete podle potřeby přepínat mezi různými světelnými režimy, aby vás ostatní účastníci silničního provozu mohli včas vidět i ráno nebo večer nebo ve tmavých nebo mlhavých dnech se špatnou viditelností.

Po vybití baterie můžete baterii sami vyměnit pomocí šroubováku a dále používat bezpečnostní světlo. Iroká škála aplikací: mnohostranně použitelná, horolezce, všestranná bezpečnost na cestě; lze jej připevnit na cyklistické oblečení, studenty, outdoorové dobrodružství, obojky zvířat, batohy, turisty, děti, tmy nebo mlhy. Hodí se pro použití v různých situacích a lze jej vzít s sebou. Těleso lampy je vyrobeno z kvalitního ABS materiálu, odolný a vodotěsný.
ZnačkaDorlle #ad
VýrobceDorlle #ad
Číslo díluTYAQD-red

7. Vegena

#ad

Batoh, běhání, jízdu na kole, vodotěsné bezpečnostní světlo reflektor přívěsek pro běh, Vegena LED reflektory dětské – 2 ks USB nabíjecí odrazky blikající světlo školní batoh bezpečnostní světlo

#ad
Vegena #ad - Iroký rozsah použití bezpečnostní světlo reflexní přívěsek se velmi dobře hodí pro outdoorové aktivity ve tmě, jako je chůze, běhání, jízda na kole, turistika, procházky se psem atd. Zvláště vhodné pro školní brašny na cestě do školy pro děti.

Vyšší viditelnostblikací světlo pro děti má vyšší viditelnost a funguje obzvláště dobře za soumraku a v noci, což vám a vašemu dítěti nabízí vyšší míru bezpečnosti a zabraňuje neopatrnému a rozptýlenému jízdě. Usb nabíjecí led blikající světlo toto bezpečnostní světlo pro děti používá nabíjecí usb strukturu s větší kapacitou baterie a může být připraveno až 10 hodin v trvalém režimu, pohodlné a šetrné k životnímu prostředí. I při špatném počasí je vaše cestování zaručeno.

Světelný přívěsek je vyroben z vysoce kvalitního, 5 cm, robustního nylonu a vnější strana z vodotěsného a silného PVC materiálu. Dlouhá životnost a vodotěsnostled reflektory blikajícího světla činí 30, což je vhodné pro všechny druhy školních tašek a batohů. Lze jej přepínat stisknutím tlačítka, což usnadňuje ovládání a usnadňuje použití v různých scénářích. 3 režimy osvětleníblikací světlo má tři světelné režimy: vždy jasné, rychlé blikání a pomalé blikání.
ZnačkaVegena #ad
VýrobceVegena #ad
Číslo díluKr-Reflektoren-2OR

8. Esteopt

#ad

Dětský reflektor přívěs, hvězdičkový bezpečnostní reflektor pro školní tašku batoh cyklistiku chůzi běh 13 barev, Esteopt 26 ks bezpečnostní reflektor přívěs

#ad
Esteopt #ad - Barvy můžete přizpůsobit podle oblečení. S funkcí odolnou proti uv záření a vodě, vhodné pro všechny povětrnostní podmínky. Je dobře vidět v okruhu 200 metrů, zabraňuje náhlému nebezpečí a učiní vaše noční cestování bezpečnější a pohodlnější.

Přívěsky jsou k dostání v 13 barvách: fluorescenční žlutá, oranžově žlutá, oranžově červená, velká červená, světle modrá a fialová. Vysoce kvalitní materiál: přívěsky s bezpečnostním reflektorem jsou vyrobeny z kvalitního reflexního materiálu pro dlouhotrvající odraz. Velmi lehké a snadno se nosí. Iroké využití: přívěsky pro děti se velmi dobře hodí pro určité aktivity v noci nebo brzy ráno, chůzi, jízda na motocyklu, tašky, kočárky, např.

A lze je zavěsit na oblečení, psy, jízda na kole, invalidní vozíky a další přístroje. Bezpečný odraz: tento esteopt reflektor pro děti je velmi vhodný pro použití ve tmě a může zajistit vaši bezpečnost. Snadné nošení: reflexní svazek klíčů lze snadno a rychle připevnit na batohy, jízdní kola, kočárky, peněženky, kabelky a jiná místa. B. Běh, jogging atd. Balení obsahuje: sada 26 kusů visaček z pvc reflektoru stačí pro každodenní použití.
ZnačkaEsteopt #ad
VýrobceEsteopt #ad
Číslo díluxing-26
Modelkaxing-26

9. Taximi

#ad

Bezpečnostní světlo, pes, horolezec, USB nabíjecí – 2dílná sada bezpečnostních světel pro děti školní brašny, Taximi LED blikající světlo, svítící přívěsek s klipem – trvalé a blikající, noční běžce

#ad
Taximi #ad - Sada bezpečnostních světel obsahuje 2 * bleskové světlo, 1 x USB kabel, 2 x náramek. Lze nabíjet pomocí počítače / nabíječky / mobilního telefonu / powerbanky / chytrého telefonu a tabletu. Vodotěsné bezpečnostní světlo z kvalitního materiálu, má určitou odolnost proti vodě. Kolní brašna s blikačem usb nabíjení toto blikající školní brašny má usb nabíjecí a lze jej nabíjet pomocí datového kabelu, který se pohodlně nabije, které již nebude mít žádný proud, když zhasnete.

Nový design ve tvaru štítku, hezčí na nošení. Batoh se super světlými reflektory ve tmě, aby vás ostatní účastníci silničního provozu mohli včas vidět i v ranních nebo večerních dnech nebo za tmavých nebo mlhavých dnů se špatnou viditelností a udrželi si bezpečnou vzdálenost pro zajištění vaší bezpečnosti. Slunné nebo deštivé, s dlouhou životností a spolehlivý, kompaktní, led bezpečnostní světlo lze použít za každého počasí, silný, který dokonale blokuje průnik vody, zlepšit bezpečnost outdoorových aktivit v dešti.

Design s klipem led bezpečnostní světlo s klipem na zadní straně pro rychlé a snadné připevnění na jakékoli oblečení nebo příslušenství pro outdoorové aktivity. Iroké spektrum použití led bezpečnostní světlo lze připevnit na sportovní oblečení, outdoorové dobrodružství, turisty, paže a kotníky atd. Perfektní pro jogging, dětské školní tašky, košile, domácí zvířata atd. Jako sportovní vesta / mikina / batoh. Reflexní prvky pro děti, lehké, které jsou štíhlé, jsou vhodné pro použití v různých situacích a lze je vzít s sebou.
ZnačkaTaximi #ad
VýrobceTaximi #ad
Hmotnost0.13
Záruka1 rok.

10. BHGWR

#ad

Dětský přívěsek na batoh, bezpečnostní odrazky, reflexní přívěsek na klíče pro běhání jízdního kola bílá, reflexní přívěšek, školní batoh, 13 hvězd reflektorů, Sada dětských reflektorů, oranžová atd.

#ad
BHGWR #ad - Ideální dárky pro děti a milovníky zvířat. Bezpečné odrazy– balení obsahuje 13 dětských reflektorů, které jsou dostatečné pro každodenní použití. Při dešti, sněhu. Reflexní přívěsy jsou k dostání ve 13 barvách. Barvy lze přizpůsobit podle vašeho přání. Stylový přívěsek – stylové reflexní přívěsky na klíče jsou vybaveny závěsným řetízkem, stanové lana, oblečení, tašky, kočárky, invalidní vozíky, krásný vzhled, obojky domácích zvířat, lze je zavěsit na batohy, kempinkové vybavení a další.

Hodí se pro outdoorové aktivity– reflexní přívěsky pro děti jsou považovány za praktické příslušenství při outdoorových aktivitách, jízdu na kole, turistiku, objevování, jogging, procházky se psem, vhodné pro běh, trekking, lezení, hlídky nebo jiné. Zřejmý reflexní efekt může ostatním efektivně ukázat svou pozici, dobře se pro ně připravují a předešli náhlému nebezpečí.

Silný reflexní účinek umožňuje použití přívěsků ve většině povětrnostních podmínek, jako např. Vysoká viditelnost – přívěsek s bezpečnostním reflektorem hvězdy je vyroben z vysoce kvalitního reflexního materiálu pvc, mlze, má silnou reflexní funkci a jsou dobrým partnerem pro noční túry. Zvyšte bezpečnost – bezpečnostní reflexní přívěsky z pvc lze zavěsit na batoh, aby ostatní ve tmě připomněli. Lze použít také jako přívěsek na klíče nebo šperk na oblečení.
ZnačkaBHGWR #ad
VýrobceBHGWR #ad
Číslo díluReflective pendants-1126