Top 10 Power Strip Surge Protection – Vícenásobné zásuvky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Brennenstuhl

#ad

Vypínačem a kabelem, zásuvková lišta 3násobná s ochranou proti dotyku, Brennenstuhl Kvalitní plastový prodlužovací kabel s plochou zástrčkou plochý pro vnitřní použití s 3m kabelem černý a Eco-Line

#ad
Brennenstuhl #ad - Výrobek 2: vícenásobná zásuvka se zvýšenou ochranou proti dotyku: Plastové destičky uzavírají kontakty zásuvky. Výrobek 1: prodlužovací kabel je ideální pro praktické a prostorově úsporné použití v interiéru.

Výrobek 1: s inteligentní vyklápěcí rukojetí – umožňuje jednoduché odpojení ploché zástrčky ze zásuvky bez námahy. Výrobek 1: extra plochá úhlová zástrčka s ochranným kontaktem a spojka s ochranným kontaktem z plastu s délkou kabelu 3 m H05VV-F 3G1, 5 a zvýšenou ochranou proti dotyku. Výrobek 1: úhlová zástrčka s ochranným kontaktem a spojka s ochranným kontaktem ze stabilního plastu.

Produkt 2: zásuvková lišta se 3 ochrannými kontakty s 1, 5 m délkou kabelu H05VV-F 3G1, 5. Výrobek 2: s osvětleným bezpečnostním spínačem pro zapnutí a vypnutí dvoupólový. Výrobek 2: zásuvky s ochranným kontaktem v uspořádání 45°, také pro úhlové zástrčky.
ZnačkaBrennenstuhl #ad

2. Cruise On

#ad

Cruise On Vícenásobný konektor s USB výstupy žádná přepěťová ochrana

#ad
Cruise On #ad - Tři, 3pólové zásuvky a dva usb konektory pro celkem pět 5 konektorů současně. Mini velikost, kompaktní a lehký pro jednoduché cestování a balení. Zaručeno cruise on, vaší oblíbené značky příslušenství se všemi vašimi Cruise Essentials. Bez přepěťové ochrany a bez prodlužovacího kabelu, aby byl plně v souladu s výletní lodí. Odpovídá všeobecným obchodním podmínkám pro karneval, Royal Caribbean, princeznu, norštinu a všechny důležité linie.
ZnačkaCruise On #ad
VýrobceCruise On #ad
Výška2
Délka3.5
Hmotnost0.31
Šířka3
Číslo díluCRUISEON61
ModelkaCRUISEON61

3. Brennenstuhl

#ad

Z nerozbitného polykarbonátu stříbrná, Brennenstuhl Super-Solid, zásuvková lišta 8násobná s ochranou proti přepětí 2,5 m kabel a spínač

#ad
Brennenstuhl #ad - Chrání vaše cenné přístroje před přepětím do max. Zásuvková lišta s osvětleným bezpečnostním spínačem pro zapnutí a vypnutí dvoupólový a kontrolka funkce.

Vícenásobné konektory s praktickými upevňovacími očky pro montáž na stěnu a gumové nožky pro bezpečné stání. Zásuvková lišta s 8 zásuvkami s délkou kabelu 2, 5 m H05VV-F 3G1, 5 a zvýšenou ochranou proti dotyku. Svodový proud až 13 500 a ochrana při bouřce, úderu blesku, atd. Rozsah dodávky: 1 x super-solid zásuvková lišta s ochranou před bleskem ve stříbrné barvě - v nejlepší kvalitě od firmy Brennenstuhl.
ZnačkaBrennenstuhl #ad
VýrobceBrennenstuhl #ad
Výška29.9
Délka2.76
Hmotnost2.14
Šířka3.54
Číslo dílu1153340318
Modelka1153340318
Záruka2 jahre.

4. Brennenstuhl

#ad

černá, spínač a 3m kabel, Brennenstuhl Eco-Line zásuvková lišta 10násobná vícenásobná zásuvka se zvýšenou ochranou proti dotyku

#ad
Brennenstuhl #ad - 10dílná zásuvková lišta s ochranným kontaktem s délkou kabelu 3 m H05VV-F 3G1, 5. S osvětleným bezpečnostním spínačem pro zapnutí a vypnutí dvoupólový.

Zásuvková lišta se zvýšenou ochranou proti dotyku: Plastové destičky uzavírají kontakty zásuvky. Zásuvková lišta s dvoupólovým spínačem nabízí tu výhodu, že je elektrický obvod zcela přerušen a vynechán pohotovostní režim – citelně snížíte spotřebu energie. Rozsah dodávky: 1 x eco-line zásuvková lišta v černé barvě - v nejlepší kvalitě od brennenstuhl. Zásuvky s ochranným kontaktem v uspořádání 45°, také pro úhlové zástrčky.
ZnačkaBrennenstuhl #ad
VýrobceBrennenstuhl #ad
Výška20.47
Délka2.36
Hmotnost0.88
Šířka3.54
Číslo dílu1159300010
Modelka1159300010
ZárukaZáruka výrobce.

5. TESSAN

#ad

Zásuvková lišta, přepěťová ochrana, TESSAN 8násobná vícenásobná zásuvka s USB C, rozdělovací zásuvka s vypínačem, 3M prodlužovací kabel, 3600 W zásuvková věž, 2 USB a 1 USB C vícenásobné konektory

#ad
TESSAN #ad - Výkon až 3600 W. Zásuvková lišta max. Prodlužovací kabel 3m zásuvková lišta: kompaktní velikost 16, 1 x 11, 4 x 11, 4 cm s prodlužovacím kabelem 3m, zásuvku můžete postavit do rohu nebo na stůl. Vícenásobná zásuvka dokáže rozpoznat vaše zařízení a dodávat nabíjecí proud až 2, vhodná pro mobilní telefony, 4 A, tablety a další USB zařízení.

Zásuvková věž se 3 usb: tessan vícenásobné zásuvky s usb podporuje celý proud 3a. Vícenásobné zásuvky s vypínačem: rozváděč proudu má vypínač, zda se zásuvková lišta běžně nabíjí, pro vypnutí napájení stačí pouze stisknout spínač. Zásuvková lišta se 3 usb kryje potřeby nabíjení vašeho domova, do školy a kanceláře. Vícenásobná zásuvka přepěťová ochrana: zásuvková lišta přepěťová ochrana může chránit vaše elektronická zařízení před náhlým přepětím a přepětím.

To šetří proud a nevyžaduje žádné zapnutí nebo odpojování. Zabudovaný měkký bílý displej vám sdělí, ale neruší váš klid. 8násobná vícenásobná zásuvka s usb: zásuvková lišta s 8 zásuvkami je vertikální na 4 plochách, šetří místo než běžné vícenásobné konektory. Díky tomu je rozsáhlejší oblast použití doma nebo v kanceláři a nemusíte se obávat příliš krátkých kabelů.
ZnačkaTESSAN #ad
VýrobceTESSAN #ad
Výška0.01
Délka2.13
Hmotnost0.22
Šířka4.49
Číslo díluTPS03-DE-GR-3M-DE
Modelka802343

6. Brennenstuhl

#ad

černá, Brennenstuhl Premium zásuvková lišta vedení 4násobná 1,8 m přívod, různé-barvy.

#ad
Brennenstuhl #ad - Mehrfachstecker mit innovativer Aufhänge-Vorrichtung zur Wandmontage und praktischer Kabelaufnahme. Lieferumfang: 1 x premium-line Steckerleiste in der Farbe schwarz - in bester Qualität von brennenstuhl.

Mit beleuchtetem Sicherheitsschalter zum Ein- und Ausschalten zweipolig. Stabile, schlichte Steckerleiste aus hochbruchfestem Spezial-Kunststoff. Die steckdosenleiste mit zweipoligem schalter bietet den Vorteil, dass der Stromkreislauf vollständig unterbrochen und auf den Standby-Modus verzichtet wird – reduzieren Sie Ihren Energieverbrauch spürbar. 4er schutzkontakt-steckdosenleiste mit 1, 8m Kabellänge H05VV-F 3G1, 5 und erhöhtem Berührungsschutz.
ZnačkaBrennenstuhl #ad
VýrobceBrennenstuhl #ad
Výška12.8
Délka2.36
Hmotnost0.44
Šířka3.94
Číslo dílu1951140100
Modelka1951140100
Záruka2 year manufacturer.

7. Brennenstuhl

#ad

Zásuvková lišta 5násobná s přepěťovou ochranou vícenásobná zásuvka s kabelem 2,5 m a vypínačem – z nerozbitného polykarbonátu stříbrná, Brennenstuhl Super-Solid

#ad
Brennenstuhl #ad - Zásuvková lišta s ochranným kontaktem s délkou kabelu 2, 5 m H05VV-F 3G1, 5 a zvýšenou ochranou proti dotyku. Vícenásobná zástrčka s praktickými upevňovacími očky pro montáž na stěnu a gumovými nožkami pro bezpečné stání.

Rozsah dodávky: 1 x zásuvková lišta super-solid s ochranou proti blesku ve stříbrné barvě – v nejlepší kvalitě od firmy brennenstuhl. Chrání cenná zařízení před přepětím při max. Zásuvková lišta s osvětleným bezpečnostním spínačem pro zapnutí a vypnutí dvoupólový a kontrolkou funkce. Svodový proud až 13 500 a ochrana při bouřce, úderu blesku atd.
ZnačkaBrennenstuhl #ad
VýrobceBrennenstuhl #ad
Výška17.32
Délka1.65
Hmotnost1.72
Šířka2.76
Číslo dílu1153340315
Modelka1153340315
Záruka2 year manufacturer.

8. Brennenstuhl

#ad

Made in Germany, Brennenstuhl Prémiová hliníková zásuvková lišta 6 přihrádek/zásuvková lišta z kvalitního hliníku vícenásobná zásuvka s vypínačem a 3m kabelem

#ad
Brennenstuhl #ad - Zásuvková lišta s dvoupólovým spínačem nabízí tu výhodu, že je elektrický obvod zcela přerušen a vynechán pohotovostní režim – citelně snížíte spotřebu energie. Zásuvková lišta pro montáž na stěnu s osvětleným bezpečnostním spínačem dvoupólový – umožňuje stisknutím tlačítka odpojit všechna připojená zařízení od elektrické sítě.

Extrémně robustní, ale přesto moderní zásuvková lišta díky stabilnímu krytu z hliníku s necitlivým, matně eloxovaným povrchem. Zásuvná lišta se 6 zásuvkami v praktickém 45° uspořádání pro prostorově úsporné uspořádání zásuvek, navíc se zvýšenou ochranou proti dotyku pro ještě větší bezpečnost.

Vícenásobná zásuvka s 3m kabelem h05vv-f 3g1, 5 lze díky inovativnímu upevňovacímu konceptu zcela jednoduše namontovat na stěnu nebo upevnit na nohu stolu. Zásuvková lišta 6násobná s vysoce kvalitním krytem z hliníku v úzkém designu – ideální pro použití doma nebo v kanceláři pro napájení připojených zařízení.
ZnačkaBrennenstuhl #ad
VýrobceBrennenstuhl #ad
Výška0.04
Délka2.56
Hmotnost1.96
Šířka2.95
Číslo dílu1391030600
Modelka1391030600
Zárukazákonem

9. Brennenstuhl

#ad

10násobná zásuvková lišta s vypínačem a 3m kabelem, vícenásobná zásuvka s úhlem 45° zásuvek s ochranným kontaktem, Brennenstuhl Zásuvková lišta Premium Line, černá, Made in Germany

#ad
Brennenstuhl #ad - 10dílná zásuvková lišta s ochranným kontaktem s délkou kabelu 3 m H05VV-F 3G1, 5 a zvýšenou ochranou proti dotyku. Rozsah dodávky: 1 x premium line zásuvková lišta v černé barvě - v nejlepší kvalitě od brennenstuhl.

Vícenásobný konektor s inovativním závěsným zařízením pro montáž na stěnu a praktickým upevněním kabelu. Zásuvková lišta s dvoupólovým spínačem nabízí tu výhodu, že je elektrický obvod zcela přerušen a vynechán pohotovostní režim – citelně snížíte spotřebu energie. Stabilní, jednoduchá zásuvková lišta ze speciálního plastu odolného proti zlomení. S osvětleným bezpečnostním spínačem pro zapnutí a vypnutí dvoupólový.
ZnačkaBrennenstuhl #ad
VýrobceBrennenstuhl #ad
Výška2.76
Délka23.23
Hmotnost1.99
Šířka3.94
Číslo dílu1951100100
Modelka1951100100
Záruka2 roky výrobce.

10. Brennenstuhl

#ad

Vyrobeno v Německu, Brennenstuhl Zásuvková lišta Premium-Line se 6 zásuvkami vícenásobná zásuvka s vypínačem a 3m kabelem – úhel 45° zásuvky s ochranným kontaktem, bílá

#ad
Brennenstuhl #ad - 6dílná zásuvková lišta s ochranným kontaktem s délkou kabelu 3 m H05VV-F 3G1, 5 a zvýšenou ochranou proti dotyku. S osvětleným bezpečnostním spínačem pro zapnutí a vypnutí dvoupólový.

Rozsah dodávky: 1 x premium line zásuvková lišta v bílé barvě - v nejlepší kvalitě od brennenstuhl. Zásuvková lišta s dvoupólovým spínačem nabízí tu výhodu, že je elektrický obvod zcela přerušen a vynechán pohotovostní režim – citelně snížíte spotřebu energie. Stabilní, jednoduchá zásuvková lišta ze speciálního plastu odolného proti zlomení. Vícenásobný konektor s inovativním závěsným zařízením pro montáž na stěnu a praktickým upevněním kabelu.
ZnačkaBrennenstuhl #ad
VýrobceBrennenstuhl #ad
Výška2.56
Délka16.93
Hmotnost1.68
Šířka3.74
Číslo dílu1952260100
Modelka1952260100
ZárukaZáruka výrobce.