Top 10 Regensammler Für Fallrohre – Barely a sudy na vodu

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Frank Bauelemente

#ad

Sběrač dešťové vody 85 % výnos vody díky dvoustěnné konstrukci, Sběrač dešťové vody ze zinku 100 mm s hadicí a objímkou pro spádovou trubku, titanový zinek, sběrač vody pro sudy na dešťovou vodu

#ad
Frank Bauelemente #ad - Je třeba dbát pouze na odstranění hadice a vyprázdnění sudu na dešťovou vodu. Rychlá montáž: díky přesnému přechodu od odtokové trubky ke sběrači vody je rozšíření zbytečné.

Kompaktní velikost umožňuje snadné vyjmutí a montáž sběratele k čištění. Dné přetečení sud na dešť: díky dvoustěnnému plechu ve sběrači se hladina vody na dešťovou vodu automaticky kontroluje – jakmile je nádoba na vodu naplněna, voda se odvádí do kanalizace. Automatické plnění nádoby: jakmile je voda vyjmuta z nádoby, tlak klesne a voda může opět proudit hadicí. Mrazuvzdorný: demontáž sběrače dešťové vody není v zimě nutná.
ZnačkaFrank Bauelemente #ad
VýrobceFrank Bauelemente #ad
Číslo díluCOMOYA
ModelkaCOMOYA

2. Frank Bauelemente

#ad

Měděný sběrač dešťové vody 100 mm s hadicí a objímkou pro spádovou trubku, sběrač dešťové vody 85 % výnos vody díky dvoustěnné konstrukci, sběrač vody pro sudy na dešťovou vodu

#ad
Frank Bauelemente #ad - Rychlá montáž: díky přesnému přechodu od odtokové trubky ke sběrači vody je rozšíření zbytečné. Automatické plnění nádoby: jakmile je voda vyjmuta z nádoby, tlak klesne a voda může opět proudit hadicí.

Je třeba dbát pouze na odstranění hadice a vyprázdnění sudu na dešťovou vodu. Mrazuvzdorný: demontáž sběrače dešťové vody není v zimě nutná. Dné přetečení sud na dešť: díky dvoustěnnému plechu ve sběrači se hladina vody na dešťovou vodu automaticky kontroluje – jakmile je nádoba na vodu naplněna, voda se odvádí do kanalizace. Kompaktní velikost umožňuje snadné vyjmutí a montáž sběratele k čištění.
ZnačkaFrank Bauelemente #ad
VýrobceFrank Bauelemente #ad
Číslo díluCOMOYA

3. Generic

#ad

Sběrač dešťové vody Titan zinek 6 ks / 100 mm Jumbo sběrač dešťové vody vč. sady připojení hadice a uzávěru – sběrač vody pro sudy na dešťovou vodu s hadicí

#ad
Generic #ad - Montáž šroubů: díky přesnému přechodu z odtokové trubky ke sběrači vody je rozšíření zbytečné. Dbejte pouze na to, abyste hadici odstranili a vyprázdnili sud na dešťovou vodu.

Kompaktní velikost umožňuje snadné vyjímání a montáž kolektoru k čištění. Obsah: 1 sběrač dešťové vody 2 hadice 1 palec vnitřní závit 36 cm tlaková hadice zelená 1 přípojka sudu vč. Těsnění vnějšího závitu 1 uzávěr 1 palec vnitřní závit. Odolný proti mrazu: demontáž sběrače dešťové vody není v zimě nutná. Dné přetékání sudu na dešťovou vodu: díky dvoustěnnému plechu ve sběrači se automaticky kontroluje hladina vody v sudu na dešťovou vodu – jakmile je nádoba na vodu naplněna, voda je odváděna do kanalizace.
ZnačkaGeneric #ad
VýrobceSealLux #ad
Výška11.22
Délka6.3
Šířka5.91
Číslo díluWC1
ModelkaWC1

4. YourCasa

#ad

Zahradní sběrač dešťové, YourCasa® Sud na dešťovou vodu, 210 litrů design amfory, sud na dešťovou vodu odolný proti mrazu z plastu – nádoba na dešťovou vodu s kohoutkem – nádrž na dešťovou vodu

#ad
YourCasa #ad - Navíc dodávaná miska na rostliny umožňuje růst květin přímo u zdroje vody. Působí nejen prakticky, ale navíc vypadá fantasticky. Sud na dešťovou vodu úzký je vyroben z plastu a je odolný vůči mrazu a uv záření.

Délka: 56 cm, výška: 118 cm. Sud má 2 přípojky pro vodovodní kohoutky/vodní hadice 3/4 palce: Sudy na dešťovou vodu se dodávají v sadě s kohoutkem, miskou na rostliny a víkem. Krásná vodní nádrž ve stylu amfory s neuvěřitelnou kapacitou 210 litrů. Nástěnný regál je pro svou velikost relativně úzký a šetří tak místo, šířka: 60 cm, ale vypadá moderně. Sud na dešťovou vodu s kohoutkem pro snadné vyprazdňování. Vodu pro přezimování vždy vyprázdněte. Buďte udržitelní tím, že se uchýlíte k dešťové vodě pro zavlažování vaší zahrady.
ZnačkaYourCasa #ad
VýrobceYourCasa #ad

5. DBS

#ad

Sada sběrače deště pro kulaté a čtvercové dešťové trubky, bílá

#ad
DBS #ad - Sběrač deště může překlenout mezeru maximálně 500 mm mezi dešťovou rourou a sudem na dešťovou vodu. Vhodné pro 65mm čtyřhrannou a 68 mm kulatou PVC svodovou trubku. Zabraňuje přetékání vody. Sběrače deště jsou ideální pro následující použití: malé garáže, skleníky / kůlny a zahradní domky. Déšťová voda proudí z dešťové roury přímo do sudu na dešťovou vodu. Sada sběrače deště vám umožní zachytit cennou dešťovou vodu do zahrady.
ZnačkaDBS #ad
VýrobceFloPlast #ad

6. VARIOSAN

#ad

Plast, VARIOSAN IBC adaptér víčko 14498, černá, S60x6, 3/4" vnitřní závit

#ad
VARIOSAN #ad - Připojení: 3/4" vnitřní závit. Lze kombinovat se všemi běžnými kulovými kohouty nebo závitovými fitinkami s vnějším závitem 3/4". Kryt adaptéru pro kontejner IBC se S60x6 60 mm hrubým závitem. Materiál: plast, pe pěnové těsnění.
ZnačkaVARIOSAN #ad
VýrobceVARIOSAN #ad
Výška4.61
Délka6.69
Šířka4.72
Číslo dílu14498
Modelka14498

7. YourCasa

#ad

YourCasa Sud na dešťovou vodu, zahradní sběrač, 240 litrů Wave Design sud na dešťovou vodu odolný proti mrazu z plastu – nádoba na dešťovou vodu s vodovodním kohoutkem – nádrž na dešťovou vodu

#ad
YourCasa #ad - Dodatečně dodávaná miska na rostliny nechává květiny růst přímo u vodního zdroje. Sud má 2 přípojky pro vodovodní kohoutky/vodní hadice 3/4 palce: Sudy na dešťovou vodu se dodávají v sadě s kohoutkem a miskou na rostliny.

Vodu pro přezimování vždy vyprázdněte. Nádržka na dešťovou vodu nad zemí. Sud na dešťovou vodu s kohoutkem k vyprázdnění. Nádoba na vodu je vyrobena z plastu a je odolná vůči mrazu a uv záření. Krásná nádrž na vodu s neuvěřitelným objemem 240 litrů. Délka: 57 cm, výška: 115 cm. Působí nejen prakticky, ale navíc vypadá fantasticky. Kontejner na dešťovou vodu lze osázet. Nástěnný regál je pro svou velikost relativně úzký a šetří tak místo, šířka: 57 cm, ale vypadá moderně. Buďte udržitelní tím, že se uchýlíte k dešťové vodě pro zavlažování vaší zahrady.
ZnačkaYourCasa #ad
VýrobceYourCasa #ad
Číslo díluIDMZ240
ModelkaIDMZ240

8. 3P-Technik

#ad

3P-Technik Filtr pro vodní popelnici

#ad
3P-Technik #ad - Dieser filtert schmutz wie laub, Moos und Äste aus dem Regenwasser und leitet dieses weiter in Richtung Regentonnen oder Regenfass. Das überschüssige regenwasser fließt über den Regensammler in das Fallrohr ab. Durch die speziellen Reduktionen können Sie jeden Rohrdurchmesser einzusetzen.

Im winter die Zufuhr komplett abgestellt werden kann. Unser regenwasserfilter ist mit einem absperrhahn versehen, so dass die Wasserzufuhr zur Regentonne oder zum Regenwassertank reguliert bzw. Zudem ist eine stufenlose Fixierung der Regenrohre problemlos möglich. Er kann dadurch das ganze Jahr am Fallrohr montiert bleiben. Der 3p regensammler inox grau besitzt einen integrierten feinfilter aus Edelstahl mit einer Maschenweite von 0, 7 x 1, 7 mm.

Dieser fallrohrfilter eignet sich für den einbau in blechfallrohre mit einem Durchmesser von 68 - 100 mm. Die Überlauffunktion des regenwassersammler verhindert das Überlaufen der Regentonne, wenn der maximale Füllstand erreicht ist. Wir empfehlen den regendieb für den Einsatz bei Dachflächen von bis zu 70 m². Bitte beachten Sie dazu die Montageanleitung.
Značka3P-Technik #ad
Výrobce3P-Technik #ad
Výška10.63
Délka0
Šířka10.24
Číslo dílu4018712000627
Modelka4018712000627

9. INEFA

#ad

Jednoduchá montáž, 1 kus šedé okapy PVC, vyrobeno v Německu, INEFA Střešní žlab plast půlkruhový 200 cm NW 125

#ad
INEFA #ad - Made in germany": prémiová značka inefa nabízí největší sortiment odvodnění střech v Evropě. Jednoduchá montáž: přesný zásuvný systém inefa umožňuje snadnou montáž.

Nejlepší kvalita Made in Germany! Okapový žlab je kompatibilní pouze s produkty z řady INEFA. Zaručený odtok dešťové vody: půlkruhový střešní žlab od iNEFA umožňuje efektivní odvodnění střechy a lze přitom flexibilně přizpůsobit velikosti. Přesné příslušenství k okapu: jednotlivé díly inefa jako např. Vysoce kvalitní plast: kvalitně zpracovaný pvc u plast, který je odolný vůči povětrnostním vlivům a UV záření a navíc vykazuje vysokou odolnost proti nárazu a tvarovou stabilitu. Odtokové hrdlo, odpadové trubky nebo ochranná mřížka na listí najdeš v našem sortimentu.
ZnačkaINEFA #ad
VýrobceINEFA #ad
Výška3.86
Délka78.74
Hmotnost1.52
Šířka0.08
Číslo dílu4025954001855
Modelka4025954001855

10. Kreher

#ad

Kreher XXL sud na dešťovou vodu Aqua Tower z plastu v různých velikostech a barvách volitelný. Skvělý vzhled v jednoduchém, šedá, ušlechtilém designu – s odtokovým kohoutkem! 450 litrů

#ad
Kreher #ad - 4 upevňovací body pro zahradní hadici, zahradní sprchu, vodovodní kohoutek. Spojte několik tun mezi sebou a rychle a jednoduše zvyšte kapacitu paměti. Praktické upevňovací body & 4 závitové otvory pro volitelné příslušenství hadice, spojení více tun. Rozsáhlá akumulace vody – kreher aqua tower nabízí objem vody 450 l pro vaši zahradu, ideální v suchých obdobích pro zavlažování rostlin, vysokých záhonů a zahradních jezírek.

VŠechny informace o vÝrobku - kreher nádrž na vodu aqua tower: 450l | 77, 5 x 57, 3 x 115 v cm | barva: kamenná šedá | příslušenství: včetně vodovodního kohoutku | otvory pro závity: 2 pravý/levý 10 cm výška a 1 čelní 38 cm výška pro připojení hadice, spojení více tun nebo vodovodní kohoutek | Vzdálenost od domu stěna: min. Odnímatelné víko 19 cm chrání před znečištěním.

Včetně vodovodního kohoutku 3/4 závity. Uchovávejte dešťovou vodu a sázejte na dlouhou životnost – nyní jednoduše nakupujte! Snadná instalace – bez problémů se dá postavit a nainstalovat během několika minut. Zimní péče & montáž – v zimě vyprázdněte & plastový kohoutek skladujte samostatně nebo chraňte plastovým krytem. Sázejte na ekologickou a nákladovou efektivitu. Více času na péči o zahradu! mnohostranné a praktické – maximální flexibilita při zavlažování zahrady. 30 cm | dodávka: spedicí | Materiál: robustní plast.
ZnačkaKreher #ad
VýrobceKreher #ad
Výška45.28
Délka22.44
Šířka30.31
Číslo dílu80662