Top 10 S23 Ultra Echtleder – Flipová pouzdra na mobilní telefony

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. OCASE

#ad

OCASE Pouzdro pro Samsung Galaxy A54 5G Pouzdro na mobil Zaklapávací pouzdro Funkce stojánku s přihrádkou na karty RFID blokování chrání Premium kožená náprsní taška kožená taška taška kompatibilní se Samsung A54 5G černá

#ad
OCASE #ad - Vždy se snažíme nabízet prvotřídní zákaznický servis. Kompatibilitapřed nákupem zkontrolujte, galaxy a54 5g. Se 3 přihrádkami na karty, jaký model mobilu vlastníte. Produktový servis nabízíme vám doživotní záruku na naše výrobky. Naše náprsní taška z kvalitní pu měkké kůže nabízí dodatečnou trvanlivost a vynikající ochranu, protože je odolná proti otiskům prstů a poškrábání.

Kožené pouzdro ocase je kompatibilní pouze s galaxy a54 5g, galaxy a54 5g, přihrádkou na peněženku s magnetickým uzávěrem, může pouzdro na mobil OC Samsung A54 5G bezpečně uložit 3 karty a některé bankovky a přitom se stále perfektně zavírá. Váš názor je pro nás nejdůležitější. Pokud máte obavy, kontaktujte nás přímo prostřednictvím služby zasílání zpráv Amazon. Technologie stínění rfid cestujete také také? pak se vám tento doplněk perfektně hodí! pouzdro na samsung A54 5G je vybaveno technologií stínění RFID, která chrání informace o vaší kartě inovativním blokovacím materiálem před krádeží identity.

Vysoce kvalitní materiál zde u koženkového obalu ocase samsung a54 5g profitujete z našich zkušeností, pokud jde o luxus a trvanlivost. Self-způsobené škody a opětovná náhrada již nahrazených produktů nejsou součástí záruky/záruky. Praktická funkce stojánkuskládací pouzdro samsung a54 5g má integrovaný stojan, romány nebo mobilní telefon, televizní seriály, malá videa, filmy, takže můžete bez ruce sledovat fotbalové show, kromě toho zajišťuje optimální komfort a zorný úhel.
ZnačkaOCASE #ad
VýrobceOCASE #ad
Číslo díluGalaxy A54 Case

2. SURAZO

#ad

SURAZO Chytrý magnetický obal na mobil pro Samsung Galaxy S21 Ultra 5G – prémiové pouzdro z pravé kůže s motivem tlapky, zaklapávací pouzdro s přihrádkou na karty, RFID ochrana – ochranné pouzdro

#ad
SURAZO #ad - Před zakoupením tohoto pouzdra na mobil dvakrát zkontrolujte model svého mobilního telefonu. Postupem času kůže ztmavne a získává elegantní patinu. Plná kompatibilita pouze s chytrými telefony Samsung Galaxy S21 Ultra 5G a 4G. Vysoká kvalita – originální surazo pouzdro na mobil vyrobené ze selektované, vysoké kvality 100% pravé kůže typu "crazy horse" – silné, divoké a s rustikálním vzhledem.

Kompatibilita – speciálně vyvinuté výřezy a otvory v pouzdře pro všechna tlačítka, přípojky, fotoaparát a reproduktory. Robustní, transparentní silikonový držák tpu - odolný proti rozbití chrání před poškrábáním a drží tvůj telefon. Navíc na přední straně pouzdra se nachází speciální výřez pro reproduktory. Bezpečný a neviditelný magnetický uzávěr udrží váš mobil bezpečně v krytu.

Jedná se o hovězí kůži z nejlepších evropských koželužen s hladkým, přírodním povrchem a krásným vintage vzhledem. Praktický design – 1 praktická přihrádka na kreditní karty / vizitky a 1 další přihrádka na bankovky nebo poznámky. Dodatečná ochrana – zabudovaná ochranná funkce rfid pro ochranu před neoprávněným načtením dat z vašich proximitních karet. Ruční práce – vysoce kvalitní skládací pouzdro ručně vyrobené s vášní v Evropě od zkušené skupiny řemeslníků.
ZnačkaSURAZO #ad
VýrobceSURAZO #ad
Číslo díluSM_PFOTE_SAM_S21ULTRA_NUT
ModelkaSamsung Galaxy S21 Ultra
ZárukaZáruka výrobce 12 měsíců

3. SURAZO

#ad

Zaklapávací pouzdro s přihrádkou na karty, RFID ochrana – ochranné pouzdro Wallet, SURAZO Chytrý magnetický obal na mobil pro Samsung Galaxy S10 4G – prémiové pouzdro z pravé kůže s motivem tlapky

#ad
SURAZO #ad - Kompatibilita – speciálně vyvinuté výřezy a otvory v pouzdře pro všechna tlačítka, fotoaparát a reproduktory. Praktický design – 1 praktická přihrádka na kreditní karty / vizitky a 1 další přihrádka na bankovky nebo poznámky. Vysoká kvalita – originální surazo pouzdro na mobil vyrobené ze selektované, divoké a s rustikálním vzhledem.

Ruční práce – vysoce kvalitní skládací pouzdro ručně vyrobené s vášní v Evropě od zkušené skupiny řemeslníků. Díky tomuto řešení lze s uzavřeným pouzdrem bez problémů a pohodlně hovořit. Bezpečný a neviditelný magnetický uzávěr udrží váš mobil bezpečně v krytu. Postupem času kůže ztmavne a získává elegantní patinu. Dodatečná ochrana – zabudovaná ochranná funkce rfid pro ochranu před neoprávněným načtením dat z vašich proximitních karet.

Nový produkt, přímo od výrobce. Robustní, transparentní silikonový držák tpu - odolný proti rozbití chrání před poškrábáním a drží tvůj telefon. Před zakoupením tohoto pouzdra na mobil dvakrát zkontrolujte model svého mobilního telefonu. Jedná se o hovězí kůži z nejlepších evropských koželužen s hladkým, vysoké kvality 100% pravé kůže typu "Crazy Horse" – silné, přírodním povrchem a krásným vintage vzhledem. Plná kompatibilita pouze se smartphonem Samsung Galaxy S10 4G SM-G973 6, přípojky, 10".
ZnačkaSURAZO #ad
VýrobceSURAZO #ad
Číslo díluSM_PFOTE_SAM_S10_NUT
ModelkaSamsung Galaxy S10 4G
Záruka12 Monate Herstellergarantie

4. SURAZO

#ad

Funkce stojánku, přihrádka na karty Flip Cover pouzdro kůže Case kožené pouzdro tmavě zelené, SURAZO Pouzdro na mobil pro Samsung Galaxy S23 Ultra 5G – pravá kůže ochranné pouzdro s motivem tlapky – RFID zaklapávací pouzdro magnet

#ad
SURAZO #ad - Vhodné pouze pro samsung galaxy s23 ultra 5g 6, 8 palců není vhodné pro jiné modely mobilních telefonů! Speciálně vyvinuté výřezy a otvory v pouzdře pro všechna tlačítka, přípojky, fotoaparát a reproduktory.3 praktické přihrádky na kreditní karty / vizitky a 1 další přihrádka na bankovky nebo poznámky.

Krásný matný semiš s přírodním povrchem a sametovým, veloureovým efektem. Robustní, černý silikonový držák tpu - odolný proti rozbití chrání před poškrábáním a drží váš telefon. Pohoda: vysoce kvalitní skládací kožené pouzdro ručně vyrobené s vášní v evropě zkušená skupina řemeslníků. Kromě toho má výrobek speciální motiv vyražený na kůži: černá tlapka. Díky tomuto řešení lze s uzavřeným pouzdrem bez problémů a pohodlně vést hovor.

Nový produkt, přímo od výrobce. Navíc na přední straně pouzdra se nachází speciální výřez pro reproduktory. Zabudovaná ochranná funkce rfid pro ochranu před neoprávněným čtením dat z vašich proximitičních karet. Originální pouzdro na mobil surazo vyrobeno z vybrané, vysoké kvality 100% pravé nubukové kůže – prémiová hovězí kůže z nejlepších evropských koželužen. Bezpečný magnetický uzávěr spony drží váš mobil bezpečně v krytu. Postupem času kůže ztmavne a získává elegantní patinu.
ZnačkaSURAZO #ad
VýrobceSURAZO #ad
Číslo díluSJ_S23U_PAW_N_GREEN
ModelkaSamsung Galaxy S23 Ultra
ZárukaZáruka výrobce 12 měsíců

5. SURAZO

#ad

Přihrádka na karty, RFID ochrana, SURAZO Pouzdro na mobil pro Samsung Galaxy S23 Ultra pouzdro kůže – skládací ochranné pouzdro z pravé kůže magnet, funkce stojánku flipové pouzdro Wallet Case Cover kožené pouzdro osta červená

#ad
SURAZO #ad - 3 praktické přihrádky na kreditní karty / vizitky a 1 další přihrádka na bankovky nebo poznámky. Pohoda: vysoce kvalitní skládací kožené pouzdro ručně vyrobené s vášní v Evropě zkušená skupina řemeslníků. Díky tomuto řešení lze s uzavřeným pouzdrem bez problémů a pohodlně vést hovor.

Navíc na přední straně pouzdra se nachází speciální výřez pro reproduktory. Vhodné pouze pro samsung galaxy s23 ultra 5g 6, přípojky, 8 palců není vhodné pro jiné modely mobilních telefonů! Speciálně vyvinuté výřezy a otvory v pouzdře pro všechna tlačítka, fotoaparát a reproduktory. Robustní, černý silikonový držák tpu - odolný proti rozbití chrání před poškrábáním a drží váš telefon. Bezpečný magnetický uzávěr spony drží váš mobil bezpečně v krytu.

Nový produkt, přímo od výrobce. Díky použití speciálních vosků je vodotěsný a velmi trvanlivý. Originální pouzdro na mobil surazo vyrobeno z vybrané, vysoce kvalitní 100% pravé kůže s jizvou. Překrásná hovězí kůže z nejlepších evropských koželužen. Má hladký povrch se satinovaným povrchem a nezaměnitelnou barvou. Zabudovaná ochranná funkce rfid pro ochranu před neoprávněným čtením dat z vašich proximitičních karet.
ZnačkaSURAZO #ad
VýrobceSURAZO #ad
Číslo díluSJ_S23U_COSTA_RED
ModelkaSamsung Galaxy S23 Ultra
ZárukaZáruka výrobce 12 měsíců

6. SURAZO

#ad

SURAZO Obal na mobil pro Samsung Galaxy S23 Ultra obal kůže – skládací ochranné pouzdro z pravé kůže magnet, přihrádka na karty, RFID ochrana, funkce stojánku Flip rozevírací pouzdro Wallet Case

#ad
SURAZO #ad - Díky tomuto řešení lze s uzavřeným pouzdrem bez problémů a pohodlně hovořit. Zabudovaná ochranná funkce rfid pro ochranu před neoprávněným čtením dat z vašich proximitních karet. Bezpečný magnetický uzávěr spony drží váš mobil bezpečně v krytu.

Robustní, černý silikonový držák tpu - odolný proti rozbití chrání před poškrábáním a drží tvůj telefon. 3 praktické přihrádky na kreditní karty / vizitky a 1 další přihrádka na bankovky nebo poznámky. Vhodné pouze pro samsung galaxy s23 ultra 5g 6, 8 palců není vhodné pro jiné modely mobilních telefonů! Speciálně vyvinuté výřezy a otvory v pouzdře pro všechna tlačítka, přípojky, fotoaparát a reproduktor. Navíc na přední straně pouzdra se nachází speciální výřez pro reproduktory.

Krásný matný semiš s přírodním povrchem a sametovým efektem. Originální surazo pouzdro na mobil vyrobené z vybrané, vysoké kvality 100% pravé nubukové kůže - prémiová hovězí kůže od nejlepších evropských koželužen. Postupem času kůže ztmavne a získává elegantní patinu. Nový produkt, přímo od výrobce. Vysoce kvalitní skládací kožené pouzdro ručně vyrobené s vášní v Evropě od zkušené skupiny řemeslníků.
ZnačkaSURAZO #ad
VýrobceSURAZO #ad
Číslo díluSJ_S23U_N_CAMEL
ModelkaSamsung Galaxy S23 Ultra
ZárukaZáruka výrobce 12 měsíců

7. SURAZO

#ad

Květinový vzor Flip rozevírací pouzdro Wallet Case, SURAZO Obal na mobil pro Samsung Galaxy S23 Ultra obal kůže – skládací ochranné pouzdro z pravé kůže magnet, přihrádka na karty, RFID ochrana

#ad
SURAZO #ad - Originální surazo pouzdro na mobil vyrobené z vybrané, vysoké kvality 100% pravé hovězí kůže od nejlepších evropských koželužen. Vhodné pouze pro samsung galaxy s23 ultra 5g 6, 8 palců není vhodné pro jiné modely mobilních telefonů! Speciálně vyvinuté výřezy a otvory v pouzdře pro všechna tlačítka, přípojky, fotoaparát a reproduktor.

Bezpečný magnetický uzávěr spony drží váš mobil bezpečně v krytu. Robustní, černý silikonový držák tpu - odolný proti rozbití chrání před poškrábáním a drží tvůj telefon. Zabudovaná ochranná funkce rfid pro ochranu před neoprávněným čtením dat z vašich proximitních karet. Navíc na přední straně pouzdra se nachází speciální výřez pro reproduktory.

Díky tomuto řešení lze s uzavřeným pouzdrem bez problémů a pohodlně hovořit. 3 praktické přihrádky na kreditní karty / vizitky a 1 další přihrádka na bankovky nebo poznámky. Překrásný matný semiš zdobený nádherným, jedinečným květinovým motivem, který byl vytištěn na celém povrchu. Nový produkt, přímo od výrobce. Vysoce kvalitní skládací kožené pouzdro ručně vyrobené s vášní v Evropě od zkušené skupiny řemeslníků.
ZnačkaSURAZO #ad
VýrobceSURAZO #ad
Číslo díluSJ_S23U_ORN_NUT
ModelkaSamsung Galaxy S23 Ultra
ZárukaZáruka výrobce 12 měsíců

8. SURAZO

#ad

Přihrádka na karty Flip Cover pouzdro kůže Case kožené pouzdro kožený obal Burgundsko, SURAZO Prémiové pouzdro na mobil pro Samsung Galaxy S23 Ultra 5G – pravé ochranné pouzdro s motivem tlapky – RFID rozevírací pouzdro magnet, funkce stojanu

#ad
SURAZO #ad - Navíc na přední straně pouzdra se nachází speciální výřez pro reproduktory. Pohoda: vysoce kvalitní skládací kožené pouzdro ručně vyrobené s vášní v evropě zkušená skupina řemeslníků. Postupem času kůže ztmavne a získává elegantní patinu. Kromě toho má výrobek speciální motiv vyražený na kůži: černá tlapka.

Je to hovězí kůže z nejlepších evropských koželužen s hladkým, přírodním povrchem a krásným vintage vzhledem. Vhodné pouze pro samsung galaxy s23 ultra 5g 6, 8 palců není vhodné pro jiné modely mobilních telefonů! Speciálně vyvinuté výřezy a otvory v pouzdře pro všechna tlačítka, přípojky, fotoaparát a reproduktory. Bezpečný magnetický uzávěr spony drží váš mobil bezpečně v krytu. Zabudovaná ochranná funkce rfid pro ochranu před neoprávněným čtením dat z vašich proximitičních karet.

3 praktické přihrádky na kreditní karty / vizitky a 1 další přihrádka na bankovky nebo poznámky. Originální pouzdro na mobil surazo vyrobeno z vybrané, vysoce kvalitní 100% pravé kůže typu "crazy horse" – silné, divoké a s rustikálním vzhledem. Robustní, černý silikonový držák tpu - odolný proti rozbití chrání před poškrábáním a drží váš telefon. Nový produkt, přímo od výrobce. Díky tomuto řešení lze s uzavřeným pouzdrem bez problémů a pohodlně vést hovor.
ZnačkaSURAZO #ad
VýrobceSURAZO #ad
Číslo díluSJ_S23U_PAW_CRAZY_BUR
ModelkaSamsung Galaxy S23 Ultra
ZárukaZáruka výrobce 12 měsíců

9. SURAZO

#ad

Květinový vzor Flip rozevírací pouzdro, SURAZO Prémiové pouzdro na mobil pro Samsung Galaxy S23 Ultra pouzdro kůže – skládací ochranné pouzdro z pravé kůže magnet, přihrádka na karty, RFID ochrana

#ad
SURAZO #ad - Zabudovaná ochranná funkce rfid pro ochranu před neoprávněným čtením dat z vašich proximitních karet. 3 praktické přihrádky na kreditní karty / vizitky a 1 další přihrádka na bankovky nebo poznámky. Navíc na přední straně pouzdra se nachází speciální výřez pro reproduktory.

Nový produkt, přímo od výrobce. Robustní, černý silikonový držák tpu - odolný proti rozbití chrání před poškrábáním a drží tvůj telefon. Překrásný matný semiš zdobený nádherným, jedinečným květinovým motivem, který byl vytištěn na celém povrchu. Vysoce kvalitní skládací kožené pouzdro ručně vyrobené s vášní v Evropě od zkušené skupiny řemeslníků. Bezpečný magnetický uzávěr spony drží váš mobil bezpečně v krytu.

Díky tomuto řešení lze s uzavřeným pouzdrem bez problémů a pohodlně hovořit. Vhodné pouze pro samsung galaxy s23 ultra 5g 6, přípojky, 8 palců není vhodné pro jiné modely mobilních telefonů! Speciálně vyvinuté výřezy a otvory v pouzdře pro všechna tlačítka, fotoaparát a reproduktor. Originální surazo pouzdro na mobil vyrobené z vybrané, vysoké kvality 100% pravé hovězí kůže od nejlepších evropských koželužen.
ZnačkaSURAZO #ad
VýrobceSURAZO #ad
Číslo díluSJ_S23U_ORN_GRN
ModelkaSamsung Galaxy S23 Ultra
ZárukaZáruka výrobce 12 měsíců

10. SURAZO

#ad

Funkce stojánku Flip rozevírací pouzdro Wallet Case, SURAZO Obal na mobil pro Samsung Galaxy S23 Ultra obal kůže – skládací ochranné pouzdro z pravé kůže magnet, RFID ochrana, přihrádka na karty

#ad
SURAZO #ad - Vysoce kvalitní skládací kožené pouzdro ručně vyrobené s vášní v Evropě od zkušené skupiny řemeslníků. Vhodné pouze pro samsung galaxy s23 ultra 5g 6, 8 palců není vhodné pro jiné modely mobilních telefonů! Speciálně vyvinuté výřezy a otvory v pouzdře pro všechna tlačítka, přípojky, fotoaparát a reproduktor.

3 praktické přihrádky na kreditní karty / vizitky a 1 další přihrádka na bankovky nebo poznámky. Originální surazo pouzdro na mobil vyrobené z vybrané, vysoké kvality 100% pravé kůže typu "crazy horse" – silné, divoké a s rustikálním vzhledem. Zabudovaná ochranná funkce rfid pro ochranu před neoprávněným čtením dat z vašich proximitních karet. Robustní, černý silikonový držák tpu - odolný proti rozbití chrání před poškrábáním a drží tvůj telefon.

Jedná se o hovězí kůži z nejlepších evropských koželužen s hladkým, přírodním povrchem a krásným vintage vzhledem. Postupem času kůže ztmavne a získává elegantní patinu. Díky tomuto řešení lze s uzavřeným pouzdrem bez problémů a pohodlně hovořit. Bezpečný magnetický uzávěr spony drží váš mobil bezpečně v krytu. Nový produkt, přímo od výrobce. Navíc na přední straně pouzdra se nachází speciální výřez pro reproduktory.
ZnačkaSURAZO #ad
VýrobceSURAZO #ad
Číslo díluSJ_S23U_CRAZY_TQ
ModelkaSamsung Galaxy S23 Ultra
ZárukaZáruka výrobce 12 měsíců