Top 10 Schulter Holster Braun – Pouzdra na pušky pro lov

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Black Hawk

#ad

H&K USP Full Size 9/40 9/40, 410514CT-R, unisex, matný povrch, Blackhawk! Serpa CQC skryté pouzdro, Coyote Tan, Size 14

#ad
Black Hawk #ad - Má také kompletní střelnou rukojeť pro vytažení a okamžité držení při opětovném zasunutí. S poutkem na opasek a pádlovými deskami. Vhodné pro ramena, s. T. R. I. K. E, rychlé dělení a taktické platformy pouzder. Pouzdro mt serpa cqc od blackhawk pro pravou pistoli 26/27/33 má patentovaný zámek Serpa.
ZnačkaBlack Hawk #ad
VýrobceBlackhawk #ad
Výška8.12
Délka3.25
Šířka6.37
Číslo dílu410514CT-R
Modelka410514CT-R

2. Condor

#ad

Condor HT Holster Coyote hnědá

#ad
Condor #ad - Iroká a lehce polstrovaná dvojitá klapka. Wrap-around-design-Pistole se hodí laserem nebo držákem blesku. Jedna velikost pro všechny. Dva 10, 2 cm mod popruhy s patentkami a UTX 1 x 2 MOLLE na zadní straně. Vodorovné držáky na platformě MOLLE. Systém držení s přídavným suchým zipem pro upevnění zbraň. Plně vybaveno nastavitelným širokým suchým zipem.
ZnačkaCondor #ad
VýrobceCondor #ad
Číslo díluMA68-498
ModelkaMA68-498

3. Condor

#ad

Condor Univerzální ramena Holster Olivový Drab

#ad
Condor #ad - Polstrované ramenní popruhy. Materiál: nylon. Padded ohlávka s dvojitým Schn Apphalt řemen. Modulární design umožňuje levá a pravá používání. Dvojité zásobník tašky. Příslušenství není součástí dodávky. Plně nastavitelná ramínka. One size fits most. Hmotnost: 340 g. Vhodné pro většinu středním až velkým rám pistolí.
ZnačkaCondor #ad
VýrobceCondor #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost1
Šířka0
Číslo díluUSH-001
ModelkaUSH-001

4. warreplica

#ad

Středně hnědé, reprodukce, US WWII M3 pouzdro na rameno z hnědé kůže

#ad
warreplica #ad - Všechny kožené konstrukce, středně hnědá barva. Lze použít také s pistolí 9 mm m9 může být zapotřebí malé dodatečné přizpůsobení. Navrženo pro 45 cal 1911 Automatic Colt pistole a varianty 1911. Vyraženo USA. Dodává se s patentkami Lift-the-Dot z mosazi.
Značkawarreplica #ad
Výrobcewarreplica #ad
Číslo díluWR3017 Mid Brown

5. UTG

#ad

PVC H170B, UTG Pouzdro přes rameno Deluxe Horizontal Schoulder Holster, černé

#ad
UTG #ad - Polstrované ramenní popruhy, měkká podšívka v hostiteli pro ochranu vaší zbraně, 2 kapsy na zásobník. Pro pravé a levé ruce. Individuálně nastavitelné pomocí suchých zipů. Univerzálně použitelný pro většinu běžných pistolí a revolverů. Vysoká kvalita a promyšlená funkčnost a vybavení.
ZnačkaUTG #ad
VýrobceUTG #ad
Výška3
Délka9
Hmotnost0.66
Šířka9
Číslo díluPVC-H170B
ModelkaPVC-H170B
Záruka3 roky

6. DONGKER

#ad

P226, P220, M1911, M9A1, skryté pouzdro na pistoli, M9A3,FN57, Kožené pouzdro na rameno, Tactical Concealment Gun Holster se 7 nábojnicemi pro G17, G23, P320, G20, M9A1, P227, G19, M9,92F, G22

#ad
DONGKER #ad - Vysoká kvalita: pouzdro je vyrobeno z první vrstvy pravé hovězí kůže, pouzdro na rameno má dlouhou životnost a zároveň luxusní. Nakupujte s důvěrou: abychom vám mohli nabídnout nejkvalitnější služby, můžete se na nás v případě dotazů obrátit.

7 otvorů po kulce: pouzdro přes rameno má 7 náhradních děr na ramenním popruhu, které pojmou 7 kuliček. Vysoká kvalita a promyšlená funkčnost a vybavení. Nastavitelný: holster ramenní a bederní pás a hrudní pás tohoto pouzdra lze nastavit, což může být vhodné pro osoby všech velikostí. Nabízíme poprodejní servis, dokud nebudete spokojeni. Pro pravé ruce. Pevnější: ve srovnání s běžnými dvojitými ramenními pouzdry je jednotlivé pouzdro pevnější a při běhání se nekývá.
ZnačkaDONGKER #ad
VýrobceDONGKER #ad
Číslo dílu1

7. Condor

#ad

Condor vertikální ramena Holster Olivový Drab

#ad
Condor #ad - Modulární design umožňuje levá a pravá používání. Dvojité zásobník tašky. Materiál: nylon. Polstrované ramenní popruhy. Padded ohlávka s dvojitým Schn Apphalt řemen. Vhodné pro většinu středním až velkým rám pistolí. Hmotnost: 340 g. One size fits most. Plně nastavitelná ramínka. Příslušenství není součástí dodávky.
ZnačkaCondor #ad
VýrobceCondor #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost2200
Šířka0
Číslo díluASH-001
ModelkaASH-001

8. normani

#ad

Pouzdro na pistoli s Cordura®, barva tmavě černá, nastavitelné s kapsou na zásobník

#ad
normani #ad - Oboustranně přenosný, vhodný pro praváky i leváky. Nastavitelné nylonové popruhy s klipovými uzávěry. Zajištění zbraní pomocí upínacího popruhu, 2 kapsy na zásobník. Robustní 1000 d cordura pouzdro pro rychlé vytažení. Pohodlné ramenní opěrky.
Značkanormani #ad
Výrobcenormani #ad
Hmotnost0.55
Číslo dílu4061783378348

9. Fictory

#ad

Fictory Pouzdro na rameno – odolné černé pouzdro na rameno s nastavitelnými kapsami na zásobník

#ad
Fictory #ad - Kompatibilita: obsahuje univerzální pouzdro pro většinu pistolí a dvojitou kapsu na zásobník. Lehký a kompaktní lehký a kompaktní, snadná instalace a odstranění.

Nastavitelný popruh nastavitelné ramenní popruhy, aby pouzdro bezpečně drželo v poloze. Prvotřídní kvalitní materiál vyrobeno z kvalitní tkaniny Oxford, která má dlouhou životnost a dlouhou životnost. Vhodné pro pistole, ruční zbraně, revolvery různých velikostí. Modulární design toto černé, univerzální pouzdro na rameno má modulární design pro leváky a praváky, polstrovaná ramena a dvě kapsy na zásobníky. Jeho univerzální design se hodí k většině běžných pistolí, všechny komponenty jsou plně nastavitelné pro individuální tvar a suché zipy se připevňují na opasek, aby bylo dosaženo optimálního napětí pouzdra a tašky.
ZnačkaFictory #ad

10. MEROURII

#ad

Taktické pouzdro na předloktí, Pouzdro na rameno na pistoli, nastavitelné pouzdro na nošení skrytá taška na 1911 45

#ad
MEROURII #ad - Pouzdro na předloktí má dlouhou životnost a lze jej bezpečně a pohodlně nosit. Nastavitelný nylonový popruh a nylonový kompresní kroužek.

Naše pouzdra na ramena jsou koncipována tak, že je lze pohodlně nosit v pase. Pásek by se měl nosit pod pravou paží a na celé hrudi. Proper Carry. Pouzdro na ramena lze velmi snadno vytáhnout, velmi snadno se ovládá. Bezpečnostní pás s přezkou. Suit 1911, 45, 92. Nabízíme poprodejní servis, dokud nebudete spokojeni. Nákup s důvěrou, abyste vám mohli nabídnout ten nejkvalitnější servis, můžete nás v případě dotazů kontaktovat.
ZnačkaMEROURII #ad
VýrobceMEROURII #ad
Číslo dílu1