Top 10 Webradio Mit WLAN – Radiobudíky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Oakcastle

#ad

Kuchyňské rádio, Wi-Fi rádio, 90+ přednastavení, Bluetooth internetové rádio, podcast a přehrávač Spotify, přehrávání USB, Oakcastle IR100 internetové rádio s Bluetooth, dvojitý budík

#ad
Oakcastle #ad - 3 roky záruka: oakcastle, zavedená domácí audio značka, nabízí 3letou prodlouženou záruku nutná registrace. 40 000 radiových vysílačů: s bezdrátovým rádiem ir100 máte přístup k tisícům internetových rozhlasových stanic a podcastů v Německu a po celém světě.

Díky našemu novému 600 mbps wps přijímači můžete využívat Spotify Connect a aplikace třetích stran. Bluetooth, které nabízí 90+ přednastavení, přizpůsobitelná nastavení ekvalizéru, ekvalizér: optimalizujte svůj zážitek z rádia s naším pokročilým Bluetooth internetovým rádiem, 90 reset, automatické vyhledávání stanic, duální budík a křišťálově čistý zvuk. Balení obsahuje 1× ir100, 1× síťový kabel a návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Led obrazovka, noční stmívač obrazovky, uklidňující spánkové zvuky, usb přehrávání: ir100 nabízí všestranné funkce jako přehrávání usb, individuální playlisty a aktualizace počasí a akcií v reálném čase pro lepší zážitek z poslechu.

Rozměry: 20x90x12 cm, 690 g. Hlasový reproduktor, sluchátka: s line-out přípojkou a podporou pro universal Plug and Play nabízí flexibilitu pro připojení externích reproduktorů pro komplexní zvukový zážitek nebo soukromé poslech přes 3, 5mm konektor pro sluchátka.
ZnačkaOakcastle #ad
VýrobceMajority #ad
Výška4.76
Délka7.87
Hmotnost1.52
Šířka3.54
Číslo díluGHGCE-1772
ModelkaIR100
Záruka3 roky prodloužená záruka (nutná registrace)

2. TechniSat

#ad

Bílá/černá, konektor na sluchátka, 3 W RMS, UKW, TechniSat VIOLA 2 C IR – přenosné internetové rádio DAB+, časovač spánku, síťový zdroj, baterie, WLAN, barevný displej 2,4", budík

#ad
TechniSat #ad - Okolní teplota: 5 - 35 °C. Digitální rádio: vychutnejte si nový digitální rádiový standard DAB+ bez šumu s Viola 2 C IR vždy a všude, kde jste právě na cestách. Rozmanité možnosti použití: se síťovým zdrojem stacionární, použitelné například jako kuchyňské rádio nebo v hobby místnosti, díky dobíjecí a vyměnitelné baterii je dobrou volbou i na cesty.

Velmi snadné ovládání: intuitivně ovladatelné zařízení pro nastupování, informacemi o vysílačem, ideální jako dětské rádio, stejně jako rádio pro seniory s časem, budíkem a časovačem spánku.

Rozsah dodávky: technisat viola 2 c ir, 7 v a 1050 mah, vyměnitelný, síťový zdroj, akumulátor lithium-iontový s 3, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Kompaktní a přenosné: malé digitální rádio lze přijímat doma v kuchyni, kanceláři nebo koupelně a také na cestách internetové rádio, DAB+ a VKW.
ZnačkaTechniSat #ad
VýrobceTechniSat #ad
Výška4.41
Délka8.03
Hmotnost1.12
Šířka3.54
Číslo dílu0010/3933
Modelka0010/3933
ZárukaZáruka 2 roky

3. Imperial

#ad

Přehrávač médií, barevný displej, budík, DLNA, USB, Imperial Internetové rádio i105 Wi-Fi, černé, ovládání aplikací

#ad
Imperial #ad - Připojení / zvuk: přehrávání hudby přes usb přehrávač médií nebo přes funkci sítě UPNP. Rozsah dodávky: imperial i105, usb, záruční karta / přípojky: usb-c nabíjecí zdířka, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit, napájecí kabel usb-c na usb, konektor pro sluchátka 3, usb síťový zdroj, 5 mm jack.

Kompaktní: malé pouzdro s integrovaným 2, 4" 6, 1 cm velkým barevným displejem a vícejazyčným menu. Oblíbené úložiště pomocí tlačítka "srdce" – uložte si svou oblíbenou stanici. K příjmu několika tisíc rozhlasových stanic po celém světě.

Internet / wlan: jednoduché nastavení internetového rádia imperial i105. 3" reproduktor s výkonem 5 W. Aplikace povzbuzení přes iOS nebo Andoid. Rádiový požitek všude, ať už jako kuchyňské rádio, vychutnejte si zvuk tam, kancelářské rádio nebo rádiobudík, kde chcete. Funkce: integrované zobrazení hodin, rádiobudík a spánkový časovač.
ZnačkaImperial #ad
VýrobceTELESTAR #ad
Výška3.66
Délka4.33
Hmotnost1.22
Šířka9.45
Číslo dílu22-315-00
Modelka22-315-00
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

4. MAJORITY

#ad

Majority Internetové rádio WLAN s Bluetooth | Spotify přehrávač, WLAN, stereo zvuk, Peterhouse, barevný LCD displej, ekvalizér, duální budík, kuchyňské rádio, WiFi internetové rádio | USB, AUX

#ad
MAJORITY #ad - Jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout 3letou rozšířenou záruku na celý náš sortiment výrobků nutná registrace a právo na bezproblémové vrácení zboží. Bluetooth, usb přehrávání a funkce nabíjení: streamujte své playlisty a oblíbená média přes vysoce kvalitní Bluetooth připojení. Trustworthy audio: majority je zavedená domácí audio značka se zkušeným a přátelským oddělením zákaznických služeb.

Vyvinuto a navrženo v Cambridge UK. Duální alarm a multifunkční spojení: nechte se probudit jedním ze dvou alarmů z velkého výběru rozhlasových stanic přes internetové rádio. Tento balíček obsahuje 1 x majority peterhouse graduate, 1x napájecí kabel, 1x dálkové ovládání a snadno čitelný návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Můžete také použít usb konektor pro nabíjení vašich zařízení, UPnP, což poskytuje dodatečný komfort. Přehrávejte si vlastní audio přes bluetooth, AUX-In nebo připojte USB flash disk pro přehrávání MP3 souborů.

Jednoduše připojte rádio s WiFi připojením a začněte dobrodružství. Alternativně můžete rádio připojit také přes Media Center nebo Universal Plug and Play a vychutnat si tak širokou škálu zábavy. Případně můžete své zařízení připojit přes vstup usb MP3 USB flash disk a užívat si svá vlastní média v HD zvuku. Internet radio: připojte zařízení k vaší síti wlan, abyste mohli přijímat tisíce rozhlasových stanic ze všech zemí světa nebo si užívat místních rozhlasových stanic.
ZnačkaMAJORITY #ad
VýrobceMajority #ad
Číslo díluPeterhouse Graduate Black EU
Záruka3 roky prodloužené záruky (Registration Required)

5. TechniSat

#ad

AUX, CD přehrávač, WLAN, UKW, budík, Bluetooth, barevný displej, 10 W, černá/stříbrná, USB, dálkové ovládání, TechniSat DIGITRADIO 371 CD IR, stereo internetové rádio DAB+, konektor na sluchátka

#ad
TechniSat #ad - Všestranné digitální rádio dab+ a internetové rádio umožňují rádio, které je bez šumu a zvuku při extrémně robustním příjmu / analogové FM rádiové stanice jsou stejně spolehlivě přijímány.

Vlastnosti a přípojky stmívatelný 2, časovač buzení / usb mp3 přehrávání a funkce nabíjení, 4palcový barevný displej, paměť stanic 20 x dab+ / 20x ukw, AUX in, časovač spánku, konektor pro sluchátka. Flexibilní možnosti použití hudební soubory lze jednoduše přehrávat přes USB rozhraní nebo přes Bluetooth audio streaming ze smartphonu nebo tabletu.

Stereo sound dva 5w silné reproduktory zajišťují v kombinaci s dřevěným krytem Bass Reflex bohatý a čistý zvuk / Intuitivní ovládání na přístroji nebo pomocí dálkového ovládání. Rozsah dodávky technisat digitradio 371 cd ir, černé, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit, dálkové ovládání, 5 x 21, rozměry produktu š x v x h 34, 0 x 12, 3 cm.
ZnačkaTechniSat #ad
VýrobceTechniSat #ad
Výška4.84
Délka8.27
Hmotnost6.06
Šířka13.58
Číslo dílu0000/2949
Modelka0000/2949
ZárukaZáruka 2 roky

6. TechniSat

#ad

časovač spánku, TechniSat STERNRADIO IR 2 – kompaktní internetové rádio WLAN, AUX,, barevný displej, vyměnitelná baterie, rádiový vysílač na spaní, vyměnitelná tlačítka přímé volby, budík, snooze

#ad
TechniSat #ad - Rozsah dodávky: internet radio star radio ir 2 bílá, baterie, přenosný, návod k obsluze, rozměry produktu WXHXD: 18 x 10, napájení, 8 x 5 cm.

Mobilní internetové rádio umožňuje integrované wi-fi na recepci tisíce internetových rádiových kanálů a podcastů, spontánně a flexibilní, ať jste kdekoli wi-fi. Ideální jako hodiny rádio: spící funkce wheelio se zvukovým šumem pro usínání a probuzení, víkend, pracovní dny, volitelné probuzení vody a probuzení rytmus denní, Sleepimer a Snozz. Barevný displej 2, 4 palce může stmívat a změnit na monochromatický pohled. Poznámka: zařízení je určeno pro přijímání internetových rádiových vysílání. 2 watt reproduktory zajišťuje dobrý zvuk.
ZnačkaTechniSat #ad
VýrobceTechniSat Digital GmbH #ad
Výška1.97
Délka4.25
Hmotnost0.75
Šířka7.09
Číslo dílu0001/3967
Modelka0001/3967
ZárukaZáruka 2 roky

7. Karcher

#ad

Digitální rádio vč. dálkového ovládání, Karcher DAB 7000i – stereo internetové rádio DAB+ / UKW, černý, konektor na sluchátka, USB, budík, WLAN a Bluetooth, barevný displej, AUX-In, 14 wattů

#ad
Karcher #ad - Bezdrátový přenos hudby – přes bluetooth si můžete bez námahy vychutnávat svou oblíbenou hudbu ze svého smartphonu, tabletu nebo jiného zařízení s Bluetooth přímo přes vysoce kvalitní reproduktory internetového rádia. Silný zvuk – s výstupním výkonem rms 14 wattů nabízí internetové rádio silný zvuk.

Detaily – 2, 3 stupně stmívače / radiobudík s duálním alarmem, 4palcový barevný displej podpora prezentace, funkcí snooze a časovačem spánku. Rozmanité možnosti připojení – s usb, konektorem na sluchátka, aux vstupem např. Kromě toho dab+ umožňuje zvýšený příjem výkonu a nabízí rozšířenou rozmanitost programů s nejlepším příjmem signálu. Všestranný příjem – s internetovým rádiem máte přístup k tisícům rozhlasových stanic a podcastů z celého světa, od jižního rocku po Tango Argentino, abyste uspokojili všechny milovníky hudby.

Dvojité 7 wattů poskytuje působivou kvalitu zvuku a vyváženou hlasitost pro intenzivní zážitek z poslechu. Rozsah dodávky – karcher dab 7000i, dálkové ovládání, návod k obsluze DE, audio kabel 3, síťový adaptér, 5 mm, EN. Pro mp3 přehrávače a line výstupem pro externí reproduktory nabízí internetové rádio Karcher DAB 7000i flexibilní možnosti připojení pro váš audio zážitek.
ZnačkaKarcher #ad
VýrobceKarcher #ad
Výška4.92
Délka11.89
Hmotnost4.08
Šířka5.63
Číslo díluDAB 7000i
ModelkaDAB 7000i
Zárukazákonná záruka

8. Xoro

#ad

Funkce budíku, XORO DAB 700 IR – WLAN internetové rádio s UKW a DAB+, barevný displej, USB přehrávač médií, Bluetooth, Spotify Connect, 2 x 10 W stereo reproduktor

#ad
Xoro #ad - Na plně grafickém lcd displeji máte všechny informace na očích. Přes spotify connect máte přístup ke svému playlistu. Obrovská rozmanitost programů: přes wi-fi, dab+ a fM přijímáte více než 30 000 stanic z celého světa.

V pohotovostním režimu zobrazuje displej aktuální předpověď počasí. Pohodlné ovládání z pohovky: ovládejte své webové rádio přes aplikaci ze svého smartphonu, iPhonu, tabletu nebo iPadu. Oba reproduktory s výstupním výkonem 10 w zajišťují ve spojení s technologií DSP a dřevěným krytem basového reflexu bohatý stereo zvuk. Dab 700 ir je stereo internetové rádio, které je vybaveno řadou funkcí. Použijte xoro dab 700 ir jako bluetooth reproduktor a streamujte svou oblíbenou hudbu z vašeho smartphonu do zařízení.
ZnačkaXoro #ad
VýrobceMAS Elektronik AG #ad
Výška5.51
Délka4.72
Hmotnost4.19
Šířka11.81
Číslo díluXOR400903
ModelkaDAB 700 IR
ZárukaZáruka 24 měsíců po datu nákupu

9. MAJORITY

#ad

Spotify Player, Majority Bard černý, radiobudík 100 W, WiFi, 90 předvoleb, Internetové rádio s DAB+ | stereo zvuk Bard 2.1, FM, WLAN Smart rádio | Subwoofer, DAB rádio s Bluetooth

#ad
MAJORITY #ad - Kompletně zabaleno se skvělými funkcemi: spojte digitální rádio bard se svým zvukovým systémem a zažijte zaťaté nabití dab a internetového rádia. Poslouchejte své oblíbené rozhlasové stanice, které se probouzí a usínají a začněte den díky funkci dvojitého alarmu s vaším oblíbeným ranním vysíláním. Důvěryhodný zvuk: firma majority se sídlem v cambridge, 1x dálkové ovládání, velké británii je známá především svými domácími audio zařízeními.

Rozmanité připojení: hudební systém bard nabízí z domu integrovanou funkci spotify connect, usb a 3, 5mm přípojek. Rozšiřte svůj audio systém o digitální, dab+, analogový a online obsah pomocí připojení bluetooth a wlan a optického vlákna, internet a fm: od nezávislé rockové hudby z 2000 až po pořady pro úpravu zahrady – s digitálním rádiovým adaptérem Majority Bard můžete poslouchat širokou škálu vysílačů FM, koaxiálního nebo RCA obsahu a ovládejte jej přes pohodlný plnobarevný displej. Tento balíček obsahuje 1 x majority bard, 1x 3, 1 x síťový kabel, 5 mm AUX kabel a snadno čitelný návod k obsluze český jazyk nelze zaručit.

Přístroj lze pohodlně ovládat pomocí dálkového ovládání, takže můžete streamovat své playlisty a díky speciální funkci podcastu mít přístup k tisícům podcastů z celého světa. Integrované basy: hudební systém bard má dva 4palcové reproduktory a je navíc podporován naším novým, výkonným 5palcovým basovým reproduktorem. Kromě toho nabízí náš dab rádio a hi-fi tuner celou řadu možností připojení – včetně Bluetooth a AUX, které je součástí dodávky. Přistupujte k tisícům rozhlasových stanic a podcastů přes WLAN a ovládejte své zařízení pomocí Spotify Connect.
ZnačkaMAJORITY #ad
VýrobceMAJORITY #ad
Výška5.04
Délka9.25
Šířka5.31
Číslo díluBard-EU
ModelkaBARD-EU
Záruka3 roky prodloužené záruky (registration required)

10. VR-Radio

#ad

12 W, Weltempfänger, Farb-Display, Bluetooth 5, Fernbed. WLAN Lautsprecher, Radio Internet, VR-Radio Radio: Stereo-WLAN-Internetradio

#ad
VR-Radio #ad - Abwechselnde anzeige von datum und uhrzeit, land, wettervorhersage und Aktienkursen im Stand-by-Modus • Bluetooth 5 für Musik-Streaming von Android-Smartphone, Regengeräusche, iPhone, Genre, Meeresrauschen u. V. M. Radio internet - außerdem relevant oder passend zu: Weltempfänger, Musikbox, Laptop Tisch, Box.

Große sendervielfalt: über 15. 000 frei empfangbare internet-radiosender • großes, dimmbare beleuchtung • equalizer mit 8 presets und Benutzer-Einstellung • Musik-Streaming vom PC via UPnP, titelinformationen, vollgrafisches farb-tft-display mit 6, 4" Diagonale: Anzeige von Sendernamen, 1 cm / 2, MP3, unterstützte Formate: WMA, Uhrzeit u. V. M. Aac+, flac & wav • countdown-Wecker z. B. Stereo-internetradio irs-350 Bt inklusive fernbedienung mit knopfzelle, Netzwerk, iPad, Soundbar, USB-Netzteil und deutscher Anleitung.5

5 senderspeicher für ihre favoriten • klangstarke stereo-lautsprecher mit 2x 2 watt ausgangsleistung rms, melodie oder internet-radio • energiespar-modus: schaltet gerät bei Nichtbenutzung nach 5/15/30 Minuten in den Stand-by-Modus • Anschlüsse: 2x 3, Musik-Spitzenleistung: 12 Watt • WiFi-kompatibel: unterstützt WLAN-Standards IEEE 801. 11b/g/n • wecker mit 2 alarmen und snooze-funktion, AUX-In, weckt per Weckton, 5-mm-Klinkenbuchse Kopfhörer, Micro-USB. Material: Holz / Kunststoff.
ZnačkaVR-Radio #ad
VýrobceVR-Radio #ad
Hmotnost2.69
Číslo díluZX1822-944