Top 10 Klingel Fahrrad Extra Laut – Zvonky na kolo

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Arkim

#ad

Dětská jízdní kola | 22,2 mm, Arkim Zvonek na kolo pro leváky i praváky, závodní kolo, měděný zvonek na MTB, retro mini zvonek na kolo, zvonek na jízdní kolo, elektrokola

#ad
Arkim #ad - Kryt odolný proti korozi ze slitiny mědi z vysoce pevné měděné slitiny a abs, dlouhá životnost a silná. Blíže k rukám pro rychlejší reakci zvonek na kolo arkim se díky jednoručnímu designu liší od běžných zvonků. Zabraňte korozi a korozi odolá každému počasí – ať už jedete s MTB v terénu nebo jezdíte denně na městském kole.

Zvuk až 120 dbkryt zvonku je vyroben z jednoho kusu, takže tlačítko mohou bez námahy stisknout jak dospělí, díky čemuž je zvonek hlasitější a výraznější – až 120 dB! Také jsme nastavili sílu potřebnou k stisknutí pružiny na nejpohodlnější oblast, tak děti. Knoflík zvonku na kolo byl odpovídajícím způsobem prodloužen, takže knoflík leží blíže k palci uživatele a můžete zvonek snadno najít a rychle zazvonit, abyste v případě nouze upozornili kolemjdoucí. Hodí se na všechna řídítka s průměrem Ø 21 – 22, 2 mm ať už horská kola, elektrokolo, městské kolo, závodní kolo, skútr nebo skútr – náš zvonek na kolo pro děti a dospělé se univerzálně hodí na všechna řídítka jízdních kol.

Patentovaný design, aby se kryt zvonku při kontaktu s jinými předměty nezněl, který šetří místo na řídítkách při instalaci dalšího příslušenství pro jízdní kola. Samostatná místnost také zabraňuje tomu, šetří místo zvonek na kolo Arkim má originální horizontální design, což efektivně zvyšuje bezpečnost při jízdě na kole.
ZnačkaArkim #ad
VýrobceArkim #ad
Výška2.36
Délka2.68
Hmotnost42.5
Šířka2.28
Záruka2 roky

2. CRANE Bell Co.

#ad

Stříbrná leštěná, CRANE Bell Co. Zvonek na jízdní kolo Mini Karen W Cut Mount, CR-MKNDC-PL

#ad
CRANE Bell Co. #ad - Nastavení: odstraňte plastový kroužek. Upínání: cut Mount. Průměr upnutí: 22, 2 mm & 25, 4 mm. Průměr zvonku: 45 mm. Materiál: Hliník.
ZnačkaCRANE Bell Co. #ad
VýrobceCRANE Bell Co. #ad
Výška1.57
Délka1.77
Hmotnost0.15
Šířka1.77
Číslo díluCR-MKNDC-PL
ModelkaCR-MKNDC-PL
Záruka1 rok záruka výrobce

3. Greallthy

#ad

Závodní kolo z hliníkové slitiny a mosazného zvonu., Greallthy Zvonek na jízdní kolo Horské kolo Zvonek na kolo Retro Hlasitý Zvonek na jízdní kolo

#ad
Greallthy #ad - Sedm barev na výběr: každá barva je k dostání v malých i velkých velikostech. Malý a lehký zvonek na kolo: jen cca 60 g.

Záruka: doživotní záruka, 100% výměna nebo vrácení peněz v případě problémů s kvalitou. Zvonek na kolo z celokovu: celý zvonek je vyroben z mosazi, hliníkové slitiny a ušlechtilé oceli. Hlasitý zvonek na kolo: hlasitost: > 80 dB, vyzvánění je zřetelně slyšet i v hlučném provozu. Malá velikost padne na řídítka 22, 2 – 25, 4 mm, 6 – 31, velká velikost padne na řídítka 28, 8 mm. Průměr zvonku činí pouze 1, 35 in, čímž se šetří více místa pro řídítka jízdního kola.
ZnačkaGreallthy #ad
VýrobceGreallthy #ad
Výška0.86
Délka1.37
Šířka1.37
Číslo díluBELL
ModelkaD011
Záruka1

4. ROCKBROS

#ad

ROCKBROS Zvonek na jízdní kolo Handzvonek řídítka klasický zvonek retro vintage roh retro bell

#ad
ROCKBROS #ad - Snadná montáž v balení našich zvonků na kolo je jako dárek pro snadnou montáž a demontáž. I když máte silná řídítka jízdního kola. Distanční držák chrání vaše řídítka před poškrábáním.

Malý a lehkýpouze cca 45 g. Objem: > 75dbs >75 db mezinárodní standard může zvonek slyšet také zřetelně v hlučném provozu. Na řídítkách sedí také jen malé místo. Nabízíme vám nejlepší možné řešení. Tak je vhodný pro většinu jízdních kol průměr řídítek 21–31, 8 mm. Tento zvonek je velmi malý, takže si můžete jednoduše vzít s sebou. Pokud se vyskytnou problémy nebo máte na nás dotazy, neváhejte nám napsat přes Amazon. Vhodné pro většinu jízdních kolzvonek na kolo rockbros má 2 pásky různých délek 9, 5 mm a 12 mm.
ZnačkaROCKBROS #ad
VýrobceROCKBROS #ad
Výška0.71
Délka5.91
Hmotnost0.1
Šířka5.91
Číslo dílu15-1BBK
Modelka15-1BBK

5. CATEYE

#ad

One Size, Cateye PB-1000 Wind-Bell zvonek na kolo, stříbrný/černý

#ad
CATEYE #ad - Cateye pb-1000 wind-bell zvonek na kolo, stříbrný/černý, jednotná velikost. Fa003527902. Cateye. Stříbrná/černá.
ZnačkaCATEYE #ad
VýrobceCAVPY|#CATEYE #ad
Hmotnost0.09
Číslo díluCABE5550138
ModelkaCABE5550138
Zárukažádné

6. Greallthy

#ad

Greallthy Zvonek na jízdní kolo Retro 6 klasických metalických barev, hlasitý zvonek na kolo děti závodní kolo horské kolo MTB zvonek zvonek na kolo

#ad
Greallthy #ad - Záruka: doživotní záruka, 100% výměna nebo vrácení peněz v případě problémů s kvalitou. Zvonek na kolo v 6 atraktivních metalických barvách: černá, bílá, červená, růžová, modrá, zelená, díky čemuž bude vaše kolo vypadat dynamičtěji.

Klasický retro tvar zvonu: atraktivní 2, 15palcová kupole, s kolem zvýraznění důstojnosti a elegance. Vhodné pro pánská, 2 – 25, dámská, chlapecká a dívčí kola. Vhodná velikost: vhodné pro montáž na řídítka jízdního kola s průměrem 22, 4–28, 6 mm. Zvonek na kolo s ostrým hlasitým zvukem: tradiční a veselý zvuk "prstencového prstenu", zvuk na dlouhou dobu, chodci si snadno všimnou přiblížení vašeho kola.
ZnačkaGreallthy #ad
VýrobceGreallthy #ad
Výška2.56
Délka2.95
Hmotnost0.2
Šířka2.17
Číslo díluCA-D012-BIKE-BELL
ModelkaCA-D012-BIKE-BELL

7. CATEYE

#ad

-, černá, zvonek na jízdní kolo, Cateye, PB 800

#ad
CATEYE #ad - Barva: Černá. Rozměry balení d x Š x v: 3, 0 cm x 12, 5 cm x 7, 0 cm. Země původu:- Japonsko. Oddělení: Unisex.
ZnačkaCATEYE #ad
VýrobceKF7X7|#Cateye #ad
Hmotnost1
Číslo dílu5550110.0
Modelka3527903
Záruka1 rok

8. ROCKBROS

#ad

Inovativní hliníková slitina, závodní kolo s 22,2 mm řídítky, mini zvonek na jízdní kolo, 100 dB, zvonek na řídítka, ROCKBROS Zvonek na jízdní kolo, zvonek pro jízdní kolo

#ad
ROCKBROS #ad - Máte-li dotazy, kontaktujte nás prosím e-mailem. Službypokud má výrobek problémy s kvalitou, nabízíme bezplatné vrácení nebo výměnu. Podklad pa a protiskluzové podložky mají dlouhou životnost, což pomáhá při uchopení zvonku bezpečně na řídítkách.

Vysoce elastická pružina uvnitř zvonu zajišťuje stabilní a dlouhotrvající zvuk 90 – 100 dB, kulové pružinové pádlo zajišťuje komfort v ruce při používání a má dobrý pocit při úderu. Vysoce kvalitní materiálzvonek je vyroben z hliníkové slitiny a ušlechtilé oceli, které jsou odolné vůči korozi a umožňují jízdu v dešti. Nakonec použij imbusový klíč k utažení šroubů. Balení obsahuje zvonek na kolo a imbusový klíč. Hlasitý a jasný náš nový zvonek na kolo z hliníkové slitiny může znít jasně a hlasitě.

Snadná instalace náš zvonek na kolo se velmi snadno instaluje. I na hlučných silnicích mohou kolemjdoucí slyšet příjemný zvuk vašeho zvonku, abyste byli na cestách v bezpečí. Malý zvonek nezabírá mnoho místa a lze ho schovat na řídítkách. Zjednodušený tvar se dobře hodí i na hory a závodní kola. Inovativní a skrytýmalý, lehký zvonek má inovativní design.
ZnačkaROCKBROS #ad
VýrobceROCKBROS #ad
Výška1.77
Délka1.38
Šířka0.59
Číslo dílu34210006001/RBS
Modelka34210006001/RBS
Zárukabezplatné vrácení a výměna

9. Electra Bicycle

#ad

Zvonek na jízdní kolo Electra Domed Ringer Bell Mint

#ad
Electra Bicycle #ad - Chcete zvonek, který není běžný. Průměr 60 mm. Electra má ve vašem sortimentu spoustu exkluzivních doplňků, se kterými můžete své kolo zcela individuálně upravit. Hodí se na všechna standardní řídítka jízdních kol. Přináší trochu barvy na řídítka jízdního kola.
ZnačkaElectra Bicycle #ad
VýrobceElectra Bicycle #ad
Číslo dílu32872

10. CRANE Bell Co.

#ad

CRANE Bell Co. Cyklistický zvonek E Ne W Clamp Band Mount, 3,7 x 3,7 x 5 cm, CR-ENE-SL, stříbrný

#ad
CRANE Bell Co. #ad - Upínání: upínací páska Mount. Materiál: Hliník. Průměr upnutí: plynule od 22, 2 mm do 31, 8 mm s aretačním šroubem. Hmotnost: 38 g. Průměr zvonu: 37 mm.
ZnačkaCRANE Bell Co. #ad
VýrobceCRANE Bell Co. #ad
Výška1.97
Délka1.46
Šířka1.46
Číslo díluCR-ENE-SL
ModelkaCR-ENE-SL
Záruka12 měsíců