Top 10 Knick Handwärmer – Turistické ohřívače na ruce

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. orastone

#ad

Orastone Dobíjecí ohřívač rukou, dárky pro dámy a pány polygon, elektronický přenosný ohřívač rukou

#ad
orastone #ad - Oboustranně hřející: udržuje ruce co nejvíce teplé. Elegantní a stylový design, perfektní dárek pro dámy a pány. Rychlé zahřátí: po necelých 2 minutách je dosaženo 42 °C. Malá velikost a nízká hmotnost 60 x 60 x 22 mm: Přesně ta správná velikost, aby se vešla do ruky. Dlouhá doba zahřívání: při plném nabití udrží teplo 3 – 4 hodiny.
Značkaorastone #ad
VýrobceORASTONE #ad
Hmotnost0.15
Číslo díluHW31

2. THE HEAT COMPANY

#ad

THE HEAT COMPANY Ohřívač rukou – nový: o 30 % méně plastu – extra teplé: 12 hodin tepla pro ruce – 16 párů – horkovzdušné polštářky aktivované vzduchem – kapesní topení proti studeným rukám

#ad
THE HEAT COMPANY #ad - 1 – od roku 1994 | 12 hodin teplé ruce | 100% přírodní složky | novinka: kompaktní balení pro o 30 % méně plastů | the heAT COMPANY – oficiální dodavatel snowboardů Germany, rakouského lyžařského týmu a švýcarských lyží.

Dobré pro životní prostředí a praktické vzít s sebou. S novým kompaktním obalem se u každého páru ohřívačů rukou ušetří 30 % plastu. 16 párů ohřívačů rukou lze vyjmout jednotlivě | trvanlivost v neotevřeném stavu po mnoho měsíců. 9 x 5 cm | ohřívač rukou se perfektně hodí do rukavic nebo kapsy bundy | příjemně měkké a flexibilní.

Na vánočním trhu, při zimní procházce, při lyžování nebo na stadionu – konečně celé hodiny teplé ruce s novými extra teplými ohřívači rukou. Jednoduše otevřete obal – ohřívač rukou se sám zahřeje na vzduchu | kdykoli ihned připravené k použití: není nutné přivařit ani nabíjet.
ZnačkaTHE HEAT COMPANY #ad
VýrobceTHE HEAT COMPANY #ad
Výška3.94
Délka8.07
Šířka5.12
Číslo díluHU-XI-66

3. Thermopad Hand- & Fußwärmer

#ad

Ohřívač rukou Thermopad | heboučky měkký hřejivý polštářek | blahodárné teplo 55 °C po dobu 12 hodin | příjemný kapesní ohřívač | 30 ks v balení

#ad
Thermopad Hand- & Fußwärmer #ad - Okamžitě použitelné: otevřete balení, vyjměte hřejivý polštářek, aktivace proběhne při kontaktu se vzduchem, není nutné žádné ohřívání.

Vhodné pro všechny druhy zimních sportů, návštěvy stadionu a vánočních trhů a všechny outdoorové aktivity – už nikdy studené prsty a ruce. Přírodní a nezávadné složky: železný prášek, sůl, voda a vermikulit, aktivní uhlí, možno použít i u dětí. Praktická velikost: 88 נ54 mm, vždy jednotlivě zabaleno, v neotevřeném stavu životnost až 3 roky. Délka zahřívání: užívejte si teplo po dobu 12 hodin, průměrná teplota 55 °C, perfektní do kapsy u bundy a kalhot.
ZnačkaThermopad Hand- & Fußwärmer #ad
VýrobceTHETM|#Thermopad #ad
Výška0.79
Délka3.46
Hmotnost0.13
Šířka2.13
Číslo dílu78310
Modelka78310
ZárukaVýměna

4. FANDLISS

#ad

Elektrický ohřívač rukou, nabíjecí ohřívač rukou, 3 režimy topení, 5200 mAh, ohřívač rukou, 2 ks, dobíjecí pro outdoorové sporty, přenosný elektrický kapesní ohřívač pro venkovní použití v zimě

#ad
FANDLISS #ad - Dokáže dodávat teplo až 6 – 12 hodin a poskytnout vám teplo po celý den. 3 stupně vyhříváníelektrické ohřívání rukou, střední 45~50°c, stabilní ohřev. Kompaktní design a přesvědčí stylovým vzhledem.

Rozdělený ohřívač rukou 2 v 1 dobíjecí ohřívač rukou má jedinečný design, který lze použít samostatně nebo v kombinaci. Nízká 40~45°c, oboustranné vytápění až 131 °f/55 °c a 3 teplotní stupně umožňují vždy přesné, vysoká 50~55 °C. Nabíjecí a opakovaně použitelný kapesní ohřívač je perfektní pro outdoorové aktivity a používá moderní černý design, esteticky atraktivní.

Dlouhotrvající teplo pokud síťový spínač dlouho stisknete, rychle se zahřeje za 3 sekundy a můžete síťový spínač opět krátce stisknout a zvolit jinou teplotu. Vybaveno vestavěnou dobíjecí baterií 2 600 mAh *2. Ohřívače rukou lze znovu použít opakovaně použitelné ohřívače rukou jsou energeticky účinné. Dva ohřívače rukou lze nabíjet současně a za 3 hodiny plně nabít.
ZnačkaFANDLISS #ad
VýrobceFANDLISS #ad
Výška1.46
Délka3.46
Šířka1.85
Číslo díluOT-S65
ModelkaOT-S65
Záruka2 roky

5. VTHW

#ad

Handwärmer Wiederaufladbar, bis zu 57 °C für Outdoor-Sport Raynaud's Arthritis, Handwärmer Elektrisch 2er-Set mit 6000-mAh, Elektrischer Handwärmer USB mit 3 Temperaturstufen, 20 Stunden Wärme

#ad
VTHW #ad - 3 temperaturstufen & 3 batteriestufen: wiederverwendbarer handwärmer mit 3 einstellbaren temperatureinstellungen: 40–44 °c/104–112 °f, die für sie am besten ist, 71–100 %. 135°f. Die funkelnden augen zeigen den Batteriestand an, und die größeren Tasten machen die Bedienung komfortabler. Bei verwendung beider teile erhalten Sie insgesamt 20 Stunden Wärme, was ein perfektes Outdoor-Erlebnis gewährleistet.

Sie sind nicht nur für den persönlichen gebrauch gedacht; Sie können sie auch mit anderen teilen, dass sie einander gegenüber liegen, um sie zu einem Gerät für beidseitige Erwärmung zu kombinieren. Unser produkt hat den Labortest des US UL bestanden und bietet mehrere Sicherheitsgarantien. Intelligente steuerung & sichere erwärmung: unser taschenwärmer usb bietet mehrere sicherheitsfunktionen, Überhitzungsschutz und Tiefentladeschutz. Es ist stoßfest, hitzebeständig, darunter kurzschlussschutz, Überstromschutz, rutschfest und explosionsgeschützt, Überleistungsschutz, Überladeschutz, um Ihre Sicherheit und Ihr Wohlbefinden zu gewährleisten.

Sofortiges aufheizen & 20 stunden wärmespeicherung: nach umfangreichen tests und vergleichen heizt unser elektrische handwärmer schnell auf, ohne lange warten zu müssen. Alternativ können sie sie in zwei Teile teilen, leicht zusammendrücken, um Wärme zu verbreiten. Das blaue licht zeigt die verbleibende leistung an, unterteilt in drei Stufen: 0–35 %, 36–70 %, es vor dem ersten Gebrauch vollständig aufzuladen.2 stück,doppelte wärme: vthw handwärmer elektrisch werden im paar geliefert.
ZnačkaVTHW #ad
VýrobceVTHW #ad
Výška1.18
Délka3.35
Hmotnost0.07
Šířka1.97
Číslo díluTT-05
ModelkaTT-05
Záruka1

6. Lomvset

#ad

Kapesní ohřívač, sada 2 ks, děti, ohřívač rukou, opakovaně použitelný přístroj s digitálním displejem, Lomvset Elektrický ohřívač rukou, zimní dárek pro dámy, USB powerbanka, 10 000 mAh, ohřívač rukou

#ad
Lomvset #ad - Několik bezpečnostních záruk vnější usb kapesní ohřívač opakovaně použitelný je vyroben z high-tech hliníkové slitiny pro letectví a žáruvzdorného ABS materiálu, přehřátí a zkratu. Ideální jako dárek k narozeninám, zejména pro rodinu, halloweenu a díkůvzdání, děti, který je vhodný pro všechny příležitosti, Vánocům, přátele.

Perfektní zimní dárek opětovně použitelný přenosný ohřívač rukou je skvělý technický produkt pro chladnou zimu, ať už se jedná o vnitřní aktivity nebo outdoorové sporty. Velká kapacita vybaven lithiovou baterií 10 000 mah s velkou kapacitou, lze elektrický ohřívač rukou 2 v 1 použít také jako přenosnou powerbanku pro nabíjení chytrých telefonů nebo jiných přístrojů, stabilním vstupem a výstupem 5 v/2 A, jedná se o perfektní záložní baterii. Dvojitá bezpečnostní ochrana zajišťuje, který může zabránit přebití, že ohřívač rukou má vyšší bezpečnostní faktor a delší životnost.

Pohodlné a okamžité teplo elektrický ohřívač rukou má inteligentní systém kontroly teploty proti popálení, který se může během 3 sekund rychle oboustranně zahřát. Ohřívač rukou má 3 stupně volné regulace teploty. Multifunkční ohřívač rukou náš opakovaně použitelný ohřívač rukou má multifunkční funkce jako udržování tepla, LED kapesní svítilna, vibrační masáž, powerbanka, hřejivý palác atd. Které mohou pomoci snížit únavu a zmírnit bolesti a v zimě poskytovat teplo.
ZnačkaLomvset #ad
VýrobceEvery Birth Korlatolt Felelossegu Tarsasag #ad
Výška4.37
Délka2.52
Šířka1.34
Záruka3

7. VVM

#ad

Dobíjecí 2 kusy, ohřívač rukou 2 v 1, VVM Ohřívač rukou, přenosný kapesní ohřívač se 3 režimy topení, 16 hodin vyhřívání rukou, opakovaně použitelný pro outdoorové sporty,, elektrický ohřívač rukou

#ad
VVM #ad - Dlouhé teplo a rychlé nabíjení s elektrickým ohřívačem rukou a jeho celkem 6000mah baterií si můžete užívat až 16 hodin tepla. Nabíjejte dva ohřívače rukou současně, jsou plně nabité za 4 hodiny testováno při teplotě 77 ° C / 25 °C; skutečná životnost se může lišit v závislosti na podmínkách.

Perfektní dárekkapesní ohřívač, turisty a všechny, kteří milují zimní aktivity v přírodě. Design 2 v 1 2 dobíjecí ohřívače rukou v designu 2 v 1. Optimalizujte své vybavení pomocí tenkých a lehkých přenosných kapesních ohřívačů. Malá a lehká malá velikost tašky z ní dělá perfektního průvodce na cesty. Rychlé zahřátí naše dobíjecí ohřívače rukou zažijí rychlé a stabilní teplo a dosáhnou teploty za pouhé 3 sekundy, navíc můžete teplotu přizpůsobit svým preferencím pomocí 3 dostupných stupňů.

Nabíjecí ohřívače rukou se také výborně hodí jako dárek pro ženy, muže a děti, ideální pro milovníky kempování, golfisty, stejně jako pro lidi s Raynaudovým syndromem nebo trvale studenými rukama. Lze je kombinovat nebo použít samostatně pro teplé ruce a perfektně se hodí do bund, tašek, rukavic, ponožek a dalších. S tloušťkou pouze 1, 85 cm a hmotností pouhých 71 gramů.
ZnačkaVVM #ad
VýrobceVVM #ad
ZárukaDobíjecí ohřívač rukou

8. WOWGO

#ad

Ideální pro outdoorové sporty,, elektrický ohřívač rukou, opakovaně použitelný, dobíjecí ohřívač rukou, 3 režimy topení, WOWGO Elektrický ohřívač rukou, balení 2 ks, přenosný, kapesní ohřívač

#ad
WOWGO #ad - Zvláště vhodné pro narozeniny, reklamní oslavy nebo skvělé dárky pro děti, výročí, přátele nebo rodinu. Nabíjecí ohřívač rukou má 3 teplotní stupně, aby splňoval různé požadavky: nízký 40 °C ~ 45 °C, vysoký 50 °C ~ 55 °C. Dodává se s fleecovou taškou a 2 šňůrkami, abyste ji mohli připevnit na zápěstí nebo batoh.

Nezbytnost pro chladnou zimu udržujte ruce mimo studené prsty. Dlouhá výdrž baterie a dobíjecí přenosné ohřívače rukou wowgo 2dílné balení jsou vybaveny baterií 4000 mah s velkou kapacitou, aby bylo zajištěno dlouhodobé používání. Rychlé nahřátí a 3 stupně podržte spínač stisknutý po dobu 4 sekund, střední 45 °c ~ 50 °c, aby se rychle předehřál a během sekundy uvolnil teplo. Nabíjecí přípojka typu C je velmi praktická. 2 ks ohřívačů rukou ohřívač rukou 2 v 1 se stylovým a přenosným vzhledem, rybaření, fotbal, neklouže v jedné ruce.

Obsluha je jednoduchá a praktická a přináší nádech tepla do chladné zimy. Zabudovaný inteligentní ochranný systém s funkcí proudu, nárazů, ochrany proti popálení, přetížení, ochrany proti výbuchu, zkratu, záření a dalších ochranných funkcí. Vysoký výkon a bezpečnost dobíjecí ohřívač rukou je vyroben z high-tech leteckého hliníku a leštěného abs materiálu a prošel certifikací CE. Světlo vám ukáže, kolik energie zbývá.
ZnačkaWOWGO #ad
VýrobceWOWGO #ad
Záruka1

9. Dwelilin

#ad

Elektrický ohřívač rukou, zimní dárky pro ženy muže Raynaud outdoor, turistiku, nabíjecí přes USB, kempování, kapesní ohřívač, lov,, znovu použitelný, 2dílná sada 12 hodin, elektrický ohřívač rukou

#ad
Dwelilin #ad - Okamžité teplo a dlouhodobé používání: stiskněte a podržte spínač, během 2–3 sekund se zahřejete. Nezbytnost v chladné zimě, podle potřeby. Nejteplejší dárek pro vaše nejmilejší: naše elektrické kapesní ohřívače jsou perfektní pro vnitřní i venkovní použití, kempování, lezení, turistiku, matku, jízdu na kole, lov, otce na důležité slavnosti, manžela, práci, fotbalovou hru, rybaření, procházky, lyžování, procházky se psem, jako jsou Vánoce, manžela, Den svatého Valentýna, studium atd.

Bezpečnostní čipový systém: naše elektrické ohřívače rukou mají zabudovaný inteligentní čip kontroly teploty a topný systém pro ochranu před přebitím, přepětím, nadměrným proudem a zkratem. Můžete si také vybrat mezi teplotními režimy nízké 35 °C~40 °C, 8 hodin resp. Ultratenký 1, i do rukavic.

Golf, syna, díkůvzdání. Zimní pomůcky. Můžete jej používat s důvěrou. Ovládání jedním tlačítkem a dobíjecí: naše elektrické ohřívače rukou mohou provádět všechny funkce pouze jedním tlačítkem: dlouhé stisknutí pro zapnutí a vypnutí 2 ~ 3 s červené kontrolní světlo; krátké stisknutí pro přepnutí 3 stupňů topení červené kontrolní světlo; dvojité stisknutí pro zobrazení stavu baterie modré kontrolky. Současně má hliníková vrstva vynikající tepelnou vodivost a výkon odvádění tepla.
ZnačkaDwelilin #ad
ZárukaNení relevantní

10. OCOOPA

#ad

Muže, golf, elektrický přenosný kapesní ohřívač, pro ženy, 15 hodin, lov, OCOOPA Nabíjecí ohřívač rukou 10 000 mAh, černý, powerbanka, trvalé teplo pro outdoorové sporty, kempování

#ad
OCOOPA #ad - Co dostanete: perfektní dárkový balíček obsahuje nabíjecí ohřívač rukou ocoopa H01, cestovní tašku, USB-C na USB A kabel, uživatelskou příručku a vynikající zákaznický servis. Skutečný komfort: hladký a teplý povrch, kapesní velikost, elegantní a nízká hmotnost, silikonová ochrana rohů s ochranou proti pádu – prostě vše, co potřebujete.

Od jemného tepla až po teplotu 131 ° c, ze kterých můžete vybrat jednoduchým stisknutím tlačítka. Nabíjí váš telefon nebo tablet, ať se nacházíte kdekoli. Déle trvající teplo než kdy dříve: h01 nabízí mnohem delší životnost baterie než staré generace ohřívačů rukou, vybavené neuvěřitelně velkou baterií – baterie 10 000 mAh 21700 mAh – s maximální energií a minimálním přírůstkem hmotnosti a může dodávat až 15 hodin tepla.

Chytré, existují 3 stupně tepla, bezpečné topení: bezpečnost je naší prioritou, používáme pouze prvotřídní čipové sady pro řízení úrovně tepla. Velký výkon: Šetřete prsty a chraňte svůj telefon.
ZnačkaOCOOPA #ad
VýrobceShenzhen Street Cat Technology Co., Ltd #ad
Číslo díluOC-H01
ModelkaOC-H01