Top 10 Magnethülle iPhone 12 – Jednoduchá pouzdra na mobilní telefony

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. JETech

#ad

Průsvitné matné pouzdro na mobil zadní strana tenké nárazuvzdorné ochranné pouzdro černé, JETech Magnetické pouzdro pro iPhone 12 Mini 5,4 palců kompatibilní s MagSafe

#ad
JETech #ad - Když je čas na nabíjení, nechte pouzdro jednoduše na svém telefonu a připojte nabíječku kompatibilní s MagSafe nebo ji vložte na nabíječku certifikovanou Qi. Kompatibilní se všemi díly příslušenství MagSafe, jako je peněženka, držák prstenů a powerbanka.

Kromě toho můžete stále obdivovat filigránské logo svého přístroje. Jednou zaklapněte, nikdy nesklouzáte. Perfektně vyrovnané výřezy umožňují plný přístup ke kameře, 4 palců, tlačítkům a dalším přípojkám. Průsvitná matná zadní strana zadní strana pouzdra je potažena matovaným materiálem, příjemně padne do ruky a odolává nepříjemným skvrnám, jako jsou otisky prstů a zbytky oleje. Zážitek z rychlého nabíjení díky perfektně vyrovnaným magnetům je bezdrátové nabíjení rychlejší a jednodušší než kdy dříve.

Perfektní tvar perfektní design pro iphone 12 mini 5, reproduktoru, aniž by váš telefon vypadal neskladně. Super magnetická adsorpce magneticky pevně upevněte na nabíječku. Nárazuvzdorná a ochranná vyrobeno z flexibilního tpu rámu a pc zadní strany odolné proti poškrábání, chrání váš přístroj do značné míry před silnými nárazy a pády. Nabízí dodatečnou ochranu se zvýšenými rty kolem obrazovky a objektivu fotoaparátu.
ZnačkaJETech #ad
VýrobceJETech #ad
Výška0.43
Délka5.35
Hmotnost0.06
Šířka2.68
Číslo dílu397A-
Modelka397A-

2. JETech

#ad

Průsvitné matné pouzdro na mobil zadní strana tenké nárazuvzdorné ochranné pouzdro červené, JETech Magnetické pouzdro pro iPhone 12 Mini 5,4 palců kompatibilní s MagSafe

#ad
JETech #ad - Kromě toho můžete stále obdivovat filigránské logo svého přístroje. Perfektně vyrovnané výřezy umožňují plný přístup ke kameře, 4 palců, tlačítkům a dalším přípojkám. Zážitek z rychlého nabíjení díky perfektně vyrovnaným magnetům je bezdrátové nabíjení rychlejší a jednodušší než kdy dříve.

Když je čas na nabíjení, nechte pouzdro jednoduše na svém telefonu a připojte nabíječku kompatibilní s MagSafe nebo ji vložte na nabíječku certifikovanou Qi. Jednou zaklapněte, nikdy nesklouzáte. Perfektní tvar perfektní design pro iphone 12 mini 5, reproduktoru, aniž by váš telefon vypadal neskladně. Nárazuvzdorná a ochranná vyrobeno z flexibilního tpu rámu a pc zadní strany odolné proti poškrábání, chrání váš přístroj do značné míry před silnými nárazy a pády.

Nabízí dodatečnou ochranu se zvýšenými rty kolem obrazovky a objektivu fotoaparátu. Kompatibilní se všemi díly příslušenství MagSafe, jako je peněženka, držák prstenů a powerbanka. Průsvitná matná zadní strana zadní strana pouzdra je potažena matovaným materiálem, příjemně padne do ruky a odolává nepříjemným skvrnám, jako jsou otisky prstů a zbytky oleje. Super magnetická adsorpce magneticky pevně upevněte na nabíječku.
ZnačkaJETech #ad
VýrobceJETech #ad
Výška0.43
Délka5.35
Hmotnost0.06
Šířka2.68
Číslo dílu397AB
Modelka397AB

3. ESTPEAK

#ad

Glitzernd, glitzernd, ESTPEAK Schutzhülle für iPhone 14, schlank, magnetisch, kompatibel mit MagSafe, stoßfest, einzigartige Silikon-Handyhülle für Frauen und Mädchen, Silber, ästhetisch, glitzernd

#ad
ESTPEAK #ad - Dieses design kann das original-logo des iPhones reservieren und schließlich Epoxidharz auf die Oberfläche auftragen, um sie zusammen zu härten. Das spezielle design des transparenten Teils im magnetischen Kreis kann die ursprüngliche Farbe und das Logo des iPhones zeigen, was sehr liebenswert und einzigartig ist. Dieses design dieser glitzerhülle ist noch besonderer kombiniert mit dem offiziell veröffentlichten Konzept der magnetischen Anziehungskraft.

Diese iphone 14 glitzer Hülle bietet eine charmante verbundene Erfahrung. Sthetisches design & schicker stildie iphone 14 glitzerhülle verwendet den funkelnden silbernen glitzer für die dekoration, und der niedliche Silberglitzer zeigt verschiedene Farben im wechselnden Licht, der sehr stilvoll und ästhetisch ist. Kompatibel mit allen magsafe-accessoires + 12x stärkere magnetische adsorption diese hülle hat 12 mal stärkere magnetische adsorption ohne signalstörungen und eingebaute 36 Magnete, die perfekt auf Ihr iPhone 14 abgestimmt sind. Wir garantieren, die rückseite der Glitzer Handyhülle für iPhone 14 ist dicker.

Und unsere glitzer mganetic hülle unterstützt magsafe ladegerät, alle Funktionen von MagSafe Zubehör können verwendet werden, MagSafe Autohalterung, ohne diese iPhone 14 Glitzer magnetische Hülle zu entfernen. Pure handmade - spezieller silberglitzer & magnetkreisdiese iphone 14 glitzerhülle wird handgefertigt, indem sie schönen silberglitzer auf die transparente Handyhülle streuen und dann den Magnetring für MagSafe in der Mitte der Handyhülle einlegen. Es gibt auch einen 1 mm höheren Teil als der Bildschirm, wodurch die Kameralinse perfekt vor Kratzern geschützt wird. Bitte beachten sie: da alles handgefertigt ist, kann die Menge des Glitzers an jedem Ort nicht gleich sein.
ZnačkaESTPEAK #ad
VýrobceESTPEAK #ad
Výška0.39
Délka6.3
Šířka3.15
Číslo díluESTPEAK

4. TORRAS

#ad

TORRAS Guardian-Mag pro iPhone 12 pouzdro pro MagSafe č. 1 ochranná síla a magnetická síla iPhone 12 Pro pouzdro na mobilní telefon iPhone 12 nárazuvzdorné proti poškrábání iPhone 12 Case Sametové

#ad
TORRAS #ad - Exkluzivní 3d ochrana čoček Čočka iphonu musí být letos nejvyšší prioritou. Jemná textura zajišťuje lepší hmatovou zpětnou vazbu a zajišťuje pohodlné uchopení. Díky zabudovanému magnetickému kroužku se perfektně hodí k magnetickému příslušenství, peněženkám nebo mobilním zdrojům proudu, abyste mohli kdykoli a kdekoli dostávat proud.

Třpytivá krása se perfektně hodí k iphonu od nature stačí jednoduché obaly? naše průhledné pouzdro na iphone 12/12 pro se perfektně hodí k vašemu iphonu. Inovativní technologie "halbach-magnetického kroužku" s 38 magnety zabudovanými podle Halbachova principu zvyšuje přitažlivost o 200 % pro stabilní a efektivní magnetickou přitažlivost. Kromě toho nabízí ochranu před olejem, skvrnami a otisky prstů, vychutnejte si luxusní nádech TORRAS Guardian Series nabízí texturu 3D Nappa exkluzivně pro iPhone 12/12 Pro. Kromě toho jsme do pouzdra integrovali tři různě barevná, odnímatelná tlačítka, který zdůrazňuje krásu tvého iPhonu.

Logo zůstává viditelné a nabízí kvalitní, takže se můžete sami rozhodnout, průhledným designem, jaký nový vzhled má vaše pouzdro mít. Super absorpční výkon pouzdro na iphone 12/12 pro umožňuje bezdrátové nabíjení bez snímání. Na základě toho se torras labs nově vyvinuté exkluzivní první použití airbagu Ring kompletně ovine kolem objektivu a zvyšuje ochranu o 300 %, nabízí plnou ochranu detailů pro váš fotoaparát. Vysoký okraj zajišťuje, že je váš displej chráněn před poškrábáním a poškozením. Textura 3d nappa, jako byste se dotkli vnitřku prvotřídního sportovního vozu.
ZnačkaTORRAS #ad
VýrobceTORRAS #ad
Výška0.39
Délka6.56
Hmotnost0.06
Šířka2.81
Modelka✔️ iPhone 12 ✔️iPhone 12 Pro

5. TORRAS

#ad

štíhlé, příjemné na omak, pouzdro na mobil s odnímatelnými knoflíky, iPhone 12 Pro pouzdro TOP vojenská ochrana, sametové, nárazuvzdorné pouzdro na mobil iPhone, TORRAS Upgrade pro iPhone 12 pouzdro

#ad
TORRAS #ad - Jiný druh ochranného pouzdra máte dost běžných pouzder na mobil? toto pouzdro pro iphone 12/12 pro s novým vylepšením, lehce průhledné pouzdro vám nabízí exkluzivní módní výhled. A protože všechny obalové materiály jsou udržitelné a recyklovatelné, na kterém jsme všichni závislí.

Vylepšená ochrana obrazovky a fotoaparátu 1, 5 mm zvýšený okraj přes fotoaparát, 2 mm zvýšená hrana kolem obrazovky a 1, kompatibilní s iPhone 12/12 Pro pouzdro na mobil vysoce účinně chrání obě nejdražší a nejkřehčí části mobilu před poškrábáním. Na tomto základě je logo jednoduché a nápadné. A díky odnímatelným tlačítkům ve třech různých barvách můžete barvu zcela změnit podle svého osobního vkusu. Doufáme, že i jednoduché pouzdro na mobil vám může přinést novou míru zábavy. Chráníme životní prostředí, abychom pro vaše zdraví používali drahé, životní prostředí torras se připojuje k závazku šetrnému ke klimatu a používá přírodní materiály, které mají certifikaci RoHS.1

1000krát z 26 různých úhlů z výšky 2, 4 m, které jste vždy důvěřovali ochranu bereme vážně a již více než deset let neustále zlepšujeme úroveň ochrany našeho mobilního telefonu. Vždy trváme na tom, chceme chránit váš mobilní telefon a současně chránit životní prostředí, pachově neutrální přírodní pryskyřičné materiály. Naše pouzdro na iphone 12/12 pro bylo testováno podle americké vojenské normy MIL-STD-810H 516, bez poškození.
ZnačkaTORRAS #ad
VýrobceTORRAS #ad
Výška0.79
Délka7.48
Šířka4.72
Číslo díluTS-SJK6.1-YD2020-FR
ModelkaiPhone 12 / iPhone 12 Pro

6. CANSHN

#ad

Ochranné pouzdro odolné proti poškrábání,, kompatibilní s bezdrátovým nabíjením MagSafe nikdy nežloutnutí nárazuvzdorné pouzdro na mobilní telefon, CANSHN Magnetické pouzdro pro iPhone 12/12 Pro

#ad
CANSHN #ad - Kompatibilní také s jinými bezdrátovými nabíječkami certifikovanými Qi. Super plochý designdodá vašemu iphonu 12/iphone 12 pro jen malou tloušťku. Přesná tlačítka a design na míru zajišťují, že všechna tlačítka a mikrofon perfektně fungují.

Kompatibilní s magsafekompatibilní se všemi díly příslušenství magsafe, jako je magnetická bezdrátová nabíječka, magnetický držák do auta, náprsní taška s nabíječkou MagSafe, nabíječkou MagSafe atd. Ochrana proti pádu ve vojenské normě zvýšený rám kolem kamery a obrazovky a 12 zabudovaných vzduchových polštářů ve čtyřech rozích mohou telefon efektivně odpružit, pokud spadne nebo narazí.

Byla přidána antioxidační vrstva, aby kryt zůstal čistý a časem nezežloutne. Super silné magnety canshn vybavil magnetické křišťálově čisté pouzdro na mobil 38 vylepšenými magnetickými trubičkami N52, díky nimž je bezdrátové nabíjení rychlejší a jednodušší než kdy dříve. Irý jako diamantpoužívá německý bavorský materiál.
ZnačkaCANSHN #ad
VýrobceCANSHN #ad
Číslo dílu12-TPU-CX-GHM

7. CASEKOO

#ad

CASEKOO Magic Stand pro iPhone 12 Pro Max pouzdro pro MagSafe vojenská ochrana neviditelný stojan Nárazuvzdorné pouzdro na mobil iPhone 12 Pro Max Case tenké matné ochranné pouzdro, ušlechtilé

#ad
CASEKOO #ad - Lze jej snadno nastavit od 40° do 120°, takže si můžete užívat každý úhel pohledu. Oceněno cenou if design award 2023 za funkční design. Komfortní a bezpečné v ruce vysoce kvalitní, matný materiál he-025 zabraňuje otiskům prstů a škrábancům a je příjemný na dotek.

Dokonce i držák do auta Mag-Safe lze pevně ukotvit. Airbag u+ třetí generace a trojnásobně zesílený rám absorbují 99, 9 % nárazu. Stojan je vyroben z lehké a odolné hliníkové slitiny a lze jej 30 000krát ohýbat bez poškození. Zvýšené hrany 2, 5 mm pro displej efektivně zabraňují poškrábání. Při nepoužívání zůstává neviditelný a stane se součástí všedního dne. Magnetická síla činí 200 % oficiálního magnetického pouzdra. Prsten je perfektně kompatibilní se všemi díly příslušenství MagSafe a slouží jako držák na mobil nebo kroužek.

Pičková magnetická síla tento iphone 12 pro max case používá 36 n52 magnety a technologii políčka halbach. Tíhlý, protiskluzový a ergonomicky tvarovaný rám se přizpůsobí zaoblení ruky a nabízí vynikající komfort a oporu. Magic stand – all-in-1 toto pouzdro na iphone 12 pro max realizuje inovativní kombinaci magnetického kroužku a stojanu. Magnety jsou přesně zaměřeny na iphone a umožňují efektivnější a stabilnější bezdrátové nabíjení.
ZnačkaCASEKOO #ad
VýrobceCASEKOO #ad
ModelkaiPhone 12 Pro Max

8. CASEKOO

#ad

Modré, CASEKOO Magic Stand pro iPhone 12 Pro Max pouzdro pro MagSafe vojenská ochrana neviditelný stojan Nárazuvzdorné pouzdro na mobil iPhone 12 Pro Max Case tenké matné ochranné pouzdro

#ad
CASEKOO #ad - Stojan je vyroben z lehké a odolné hliníkové slitiny a lze jej 30 000krát ohýbat bez poškození. Bez rukou toto pouzdro na mobil iphone 12 pro max má neviditelný stojan a exkluzivní patent eu designu. Lze jej snadno nastavit od 40° do 120°, takže si můžete užívat každý úhel pohledu.

Zvýšené hrany 2, 44 m prošlo ochranné pouzdro iphone 12 pro max 5500krát testem pádu. Při nepoužívání zůstává neviditelný a stane se součástí všedního dne. Magnety jsou přesně zaměřeny na iphone a umožňují efektivnější a stabilnější bezdrátové nabíjení. Certifikovaná vojenská ochrana z výšky 2, 9 % nárazu. Komfortní a bezpečné v ruce vysoce kvalitní, matný materiál he-025 zabraňuje otiskům prstů a škrábancům a je příjemný na dotek.

Tíhlý, protiskluzový a ergonomicky tvarovaný rám se přizpůsobí zaoblení ruky a nabízí vynikající komfort a oporu. Dokonce i držák do auta Mag-Safe lze pevně ukotvit. Magic stand – all-in-1 toto pouzdro na iphone 12 pro max realizuje inovativní kombinaci magnetického kroužku a stojanu. Oceněno cenou if design award 2023 za funkční design. Prsten je perfektně kompatibilní se všemi díly příslušenství MagSafe a slouží jako držák na mobil nebo kroužek.
ZnačkaCASEKOO #ad
VýrobceCASEKOO #ad
ModelkaiPhone 12 Pro Max

9. CASEKOO

#ad

CASEKOO Magic Stand pro iPhone 12/12 Pro pouzdro pro MagSafe vojenská ochrana neviditelný stojan Nárazuvzdorné pouzdro na mobil iPhone 12/12 Pro Case tenké matné ochranné pouzdro, alpská zelená

#ad
CASEKOO #ad - Pičková magnetická síla tento iphone 12/12 pro case používá 36 n52 magnety a technologii políčka halbach. Prsten je perfektně kompatibilní se všemi díly příslušenství MagSafe a slouží jako držák na mobil nebo kroužek. Tíhlý, protiskluzový a ergonomicky tvarovaný rám se přizpůsobí zaoblení ruky a nabízí vynikající komfort a oporu.

Magic stand – all-in-1 toto pouzdro na iphone 12/12 pro realizuje inovativní kombinaci magnetického kroužku a stojanu. Dokonce i držák do auta Mag-Safe lze pevně ukotvit. Bez rukou toto pouzdro na mobil iphone 12/12 pro má neviditelný stojan a exkluzivní patent eu designu. Airbag u+ třetí generace a trojnásobně zesílený rám absorbují 99, 9 % nárazu. Oceněno cenou if design award 2023 za funkční design. Certifikovaná vojenská ochrana ochranné pouzdro iphone 12/12 pro z výšky 2, 44 m prošlo 5500krát testy pádu.

Stojan je vyroben z lehké a odolné hliníkové slitiny a lze jej 30 000krát ohýbat bez poškození. Lze jej snadno nastavit od 40° do 120°, takže si můžete užívat každý úhel pohledu. Magnety jsou přesně zaměřeny na iphone a umožňují efektivnější a stabilnější bezdrátové nabíjení. Zvýšené hrany 2, 5 mm pro fotoaparát a 1, 5 mm pro displej efektivně zabraňují poškrábání. Magnetická síla činí 200 % oficiálního magnetického pouzdra.
ZnačkaCASEKOO #ad
VýrobceCASEKOO #ad
ModelkaiPhone 12 / 12 Pro

10. CASEKOO

#ad

CASEKOO Magic Stand pro iPhone 12 Pro Max pouzdro pro MagSafe vojenská ochrana neviditelný stojan Nárazuvzdorné pouzdro na mobil iPhone 12 Pro Max Case tenké matné ochranné pouzdro, alpská zelená

#ad
CASEKOO #ad - Magnety jsou přesně zaměřeny na iphone a umožňují efektivnější a stabilnější bezdrátové nabíjení. Zvýšené hrany 2, 44 m prošlo ochranné pouzdro iphone 12 pro max 5500krát testem pádu. Magic stand – all-in-1 toto pouzdro na iphone 12 pro max realizuje inovativní kombinaci magnetického kroužku a stojanu.

Při nepoužívání zůstává neviditelný a stane se součástí všedního dne. Pičková magnetická síla tento iphone 12 pro max case používá 36 n52 magnety a technologii políčka halbach. Bez rukou toto pouzdro na mobil iphone 12 pro max má neviditelný stojan a exkluzivní patent eu designu. Prsten je perfektně kompatibilní se všemi díly příslušenství MagSafe a slouží jako držák na mobil nebo kroužek. Stojan je vyroben z lehké a odolné hliníkové slitiny a lze jej 30 000krát ohýbat bez poškození.

Certifikovaná vojenská ochrana z výšky 2, 9 % nárazu. Oceněno cenou if design award 2023 za funkční design. Dokonce i držák do auta Mag-Safe lze pevně ukotvit. Magnetická síla činí 200 % oficiálního magnetického pouzdra. Komfortní a bezpečné v ruce vysoce kvalitní, matný materiál he-025 zabraňuje otiskům prstů a škrábancům a je příjemný na dotek. Airbag u+ třetí generace a trojnásobně zesílený rám absorbují 99, 5 mm pro fotoaparát a 1, 5 mm pro displej efektivně zabraňují poškrábání.
ZnačkaCASEKOO #ad
VýrobceCASEKOO #ad
ModelkaiPhone 12 Pro Max