Top 10 Schweißgerät – Optické kabely

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Cruiser

#ad

HS 30 optické optický kabel Ruční kuchyňský sekáček Schweißgerät Speciální řezání čepele srovnatelná pro Fujikura optické vlákno Ruční kuchyňský sekáček CT pro 30

#ad
Cruiser #ad - Ezací úhel: 0, 5 single Core vlákna. Ezání pro fiber Diameter: 125UM. Ezání čepele life: 48000 Násobné. Optické vlákno s povrchovou úpravou, průměr: 250 – 900UM. Použití: silicon optické vlákno.
ZnačkaCruiser #ad
VýrobceKLS #ad
Výška5.8
Délka6.1
Šířka3.3
Číslo díluKLSQ-5
ModelkaKLSQ-5

2. Heayzoki

#ad

Heayzoki Kühlgebläse, Kühlkörperlüfter 24V 0,40A 9CM Kühlsysteme für Frequenzumrichter/Wechselrichter/Schweißgerät, Motherboard Zweipoliger dreipoliger Schnittstellenkühlerlüfter

#ad
Heayzoki #ad - Das lüfterblatt wird auch durch spritzgießen für PBT + 30% Glasfaser + VO-Flammschutzmittel hergestellt. Ein solches kühlsystem wird von vielen Experten über Präzisionsfahrzeuge nach strengen Regeln mit hoher Leistung ausgestattet.

Hochtemperaturbeständige Spulen aus reinem Kupfer werden verwendet, um hochpräzise Doppelkugellager zu betreiben. Der lüfterrahmen wird durch einmaliges Spritzgießen hergestellt, das aus PBT + 30% Glasfaser + VO-Flammschutzmittel besteht. Ein solcher kühlkörperlüfter eignet sich zur Wärmeableitung von Frequenzumrichtern/Wechselrichtern/Schweißgeräten.
ZnačkaHeayzoki #ad
VýrobceHeayzoki #ad
Výška0
Délka0
Šířka0
Číslo díluHeayzoki25y9i8z6qo

3. Lightakai

#ad

Vodní chladič, profesionální chladič vody, Lightakai Svařovací přístroj na chlazení vody, 370 W červená, chlazení, 10 l, chladič, chlazení vody svářečka, vodní svářečka

#ad
Lightakai #ad - Hlavní část tohoto produktu se zcela nalije a vyrábí samostatně. Vodní čerpadlo s vodním čerpadlem vortex s měděným pouzdrem, aby se zabránilo měřítku způsobenému dlouhodobým používáním; tlak činí 3 kg. Chladnička je z mědi. Nádržka na vodu je úsporná a praktická, lehká, malá a snadno se s ní pohybuje; přívod vody před vstřikováním vody je pohodlnější.

Chlazení je o 30 % vyšší než odpovídající chladicí kapacita produktu. Rozsah použití, tato chladicí nádoba je koncipována pro použití se svářeči wig pro zajištění silného chlazení. Tlak čerpadla činí 3 kg. Průtok činí více než 20/min. Předtexové čerpadlo má vlastní chladicí funkci. Současně jej lze použít také se svářeči jiných značek, svářečky s obloukem Argon-DC, jednoduše vyjmutím nebo výměnou zástrčky.

Průhledné okno pro kontrolu hladiny vody pro udržení hladiny vody v průběhu času; jedinečný design odvádění tepla aerodynamického tunelu. Zásobník na vodu je kompletně vytvarován z materiálů odolných vysokým teplotám, aby se zabránilo úniku vody; zástrčka Ue. Argon-dc obloukové svářečky, svařovací přístroje co2, odporové svařovací přístroje a jiné plazmové svařovací přístroje.
ZnačkaLightakai #ad
VýrobceHOLIANY #ad
Výška12.91
Délka17.95
Hmotnost36.38
Šířka9.96
Číslo díluVPIE01
ModelkaNein

4. FTVOGUE

#ad

Schottky-Dioden, Siliziumgesteuerte Schweißgerät-Thyristordiode, Schwarzes Diodenbrückengleichrichtermodul, 150 A Amp Hochleistungs-400-V-Thyristordiode

#ad
FTVOGUE #ad - Vakuum plus wasserstoff: scr-diode mit schutzschweißtechnologie, Vakuumumgebung zur Entfernung von Verunreinigungen, die Injektion von Wasserstoff kann die Alterung des Chips effektiv verlangsamen.

Silikongel-epoxid-füllprozess: die siliziumgesteuerte Gleichrichterdiode ist mit Silikongel gefüllt und bietet eine gute Abdichtung und Wärmeleitfähigkeit. Hohe blockierung: der gleichrichterchip verwendet einen Glaspassivierungsprozess, einen intelligenten rechteckigen Chip, eine stabile Leistung und eine sichere Verwendung. Gleichrichtermodul: der strom des siliziumgesteuerten Gleichrichter-Thyristordiodenmoduls des Schweißgeräts beträgt 150 A und die Spannung beträgt 400 V.

Kupfer-grundplatte: die scr-diode verfügt über eine kupfer-grundplatte, flache Oberfläche, schnelle Wärmeableitung und stabilen Betrieb, schnelle Wärmeableitung, verhindert Überhitzung und schützt den reibungslosen Betrieb von Halbleiterrelais nicht im Lieferumfang enthalten.
ZnačkaFTVOGUE #ad
VýrobceFTVOGUE #ad
Výška1.18
Délka4.33
Šířka1.57
Číslo díluFTVOGUEvucw8ztg4y
ModelkaFTVOGUEvucw8ztg4y

5. Greluma

#ad

Greluma 10 ks svařovacího drátu typu C 2P, USB-C zdířkový kabel pro nabíjení mobilních telefonů

#ad
Greluma #ad - Vysoce kvalitní miska s dobrým výkonem. Provozní proud: 3a. Precizní struktura. Měděný kontaktní kolík, stabilní a spolehlivý výkon. Vysoká teplotní odolnost, dlouhá životnost. Krásný vzhled. Asto se používá v cctv, mp3 telefonech – videokomunikaci, stereo zařízeních, rekordérech, car audio, domácích spotřebičích. Proces tvrdosti, nelze snadno tvarovat. Upozornění: pouze pro nabíjení, ne pro přenos dat. Provozní napětí: 5 v. Rozsah pracovních teplot: -25℃-+85℃.
ZnačkaGreluma #ad
VýrobceGreluma #ad
Číslo díluZL648LUM

6. Gainwin

#ad

Suchý zip, vázací páska na kabely, zónový kabel, stahovací páska na kabely, Suchý zip, suchý zip pro domácí kancelář, kancelář a zahradu, suchý zip, 50 ks, suchý zip, černá, uzavíratelný, 150 x 12 mm

#ad
Gainwin #ad - Mnoho možností použití doma, v garáži, v kanceláři, venku. Multifunkční: organizér na kabely lze použít k navinutí všech volných kabelů. Snadná obsluha, kabelové pásky lze v případě potřeby odstranit nebo upravit. Opakovaně použitelná kravata je vyrobena z odolného nylonového lepicího materiálu, který lze mnohokrát použít k ochraně životního prostředí.
ZnačkaGainwin #ad
VýrobceFFRW13 #ad
Výška0.17
Délka0.09
Hmotnost0.42
Šířka0.09
Číslo dílu1
Modelka1

7. Tyenaza

#ad

Kovová skříň chladiče elektrická skříň invertor elektrický svářečka DC axiální ventilátor pro svářečku

#ad
Tyenaza #ad - Naše výrobky mají záruku kvality. Používá se v domácích spotřebičích, svařovacích strojích, zvlhčovačích vzduchu, chladicích systémech, skříních, přístrojích, troubách, sušičkách a jiných zařízeních.

Tento chladicí ventilátor byl vyvinut speciálně pro odvod tepla ze stroje. V případě dotazů nás můžete kdykoliv kontaktovat. Istý měděný motor, nízká hlučnost, vysoká rychlost, stabilní pracovní výkon a snadno se nepoškodí. Je malý, lehký a snadno se instaluje. Odpovíme vám co nejrychleji a nabídneme vám vysoce kvalitní poprodejní servis.

Použití vysoce kvalitních materiálů, vynikající zpracování a dlouhá životnost. Je ideální volbou pro vysoce účinné chlazení krytu a cpu a další aplikace, které vyžadují rozšířené výkonové limity a PWM pro řízení rychlosti. Díky opačnému designu rámu ventilátoru je objem vzduchu koncentrovanější, širší a lepší pro odvod tepla.
ZnačkaTyenaza #ad
VýrobceTyenaza #ad
Výška1.57
Délka4.72
Hmotnost0.97
Šířka4.72
Číslo díluTyenazav82ycn0hgm

8. FTVOGUE

#ad

Spouštěcí přípojka pro profesionální svářeče a domácí kutily, svářečky MIG, 4pólový konektor – spouštěcí přípojka, MIG pistole, 4pólová spoušťová přípojka

#ad
FTVOGUE #ad - Scénář použití: spoušťová přípojka je vhodná pro - a MIG svařovací pistole pro celou řadu svařovacích aplikací MIG. Kompaktní a přenosný: spojení mig pistole je kompaktní a snadno se přepravuje, používá a uchovává.

Spolehlivá a praktická: 4pólová spoušť nabízí spolehlivý výkon a uživatelsky příjemný design, což z ní dělá ideální volbu pro profesionální svářeče a nadšence svařování pro domácí kutily. Stabilní spojení: s tímto 4pólovým konektorem s kabelem jej můžete rychle a stabilně připojit k přístroji. Materiály s dlouhou životností: rozhraní pro svařování miG je vyrobeno z vynikajících materiálů ABS, silikonu a mosazi pro zajištění dlouhé životnosti a stability.
ZnačkaFTVOGUE #ad
VýrobceFTVOGUE #ad
Výška1.18
Délka7.09
Šířka5.51
Číslo díluFTVOGUE3zexhoksgt
ModelkaFTVOGUE3zexhoksgt

9. Generic

#ad

Effiziente Steuerung Ihres 25a-Elektroschweißgeräts Mit KDH-25/2-8-Schweißgerät Mit Separatem Schalterzubehör, DH-25/2-8 8-stelliges Elektrisches Schweißgerät Mit Separatem Schalter

#ad
Generic #ad - Stabile leistung: mit stabiler und zuverlässiger Leistung gewährleistet dieses Schweißgerät jedes Mal präzise und genaue Schweißergebnisse. Einfache installation: dieses schweißgerät ist einfach zu installieren und einzurichten und wird mit allem erforderlichen Zubehör und Anweisungen für eine problemlose Installation geliefert.

Feine handwerkskunst: mit feiner handwerkskunst und Liebe zum Detail ist diese Schweißmaschine auf Langlebigkeit ausgelegt und liefert konstante Leistung bei minimalem Wartungsaufwand. Hochwertiges material: dieser aus hochwertigen Materialien gefertigte separate Schalter für Schweißgeräte ist auf Langlebigkeit ausgelegt, sodass Sie sich bei all Ihren Schweißanforderungen darauf verlassen können.

Anwendungsbereich: diese maschine ist für eine Vielzahl von Schweißanwendungen geeignet und eignet sich sowohl für den professionellen als auch für den Heimwerkereinsatz.
ZnačkaGeneric #ad
VýrobceGeneric #ad
Výška0.39
Délka0.39
Hmotnost0.71
Šířka0.39
Číslo díluGenericqa14pz6cgv

10. AUPROTEC

#ad

16 mm², Auprotec® motoru rozměry hlavu baterie rozměry hlavu 16 mm2 – 21 mm2 metrové zboží

#ad
AUPROTEC #ad - Bestens geeignet als massebänder, Erdungs- und Stromübertragungsbänder, und Vibrationen nicht vermeidbar sind. Auprotec massebänder motor- und batteriemassebänder Strombänder nach DIN 72333. Für hohe flexibilität und Verbindungen mit geringem Übergangs- und Verbindungswiderstand. Lieferumfang: 1x 16 mm² masseband meterware - strombelastbarkeit bis 65A - Länge: bis 5m am Stück größere Längen auf Anfrage möglich. Gefertigt aus hochflexiblen, weichgeglühten CU Flachlitzen mit einem Reinheitsgrad von 99, 9%.
ZnačkaAUPROTEC #ad
VýrobceAUPROTEC #ad
Číslo díluAU-MBM16
ModelkaAU-MBM