Top 10 Staub Gebläse – Stlačený vzduch pro čištění elektroniky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. IT Dusters

#ad

IT Dusters CompuCleaner Xpert Elektrický prachový dmychadlo, stlačený vzduch, fukar prachu

#ad
IT Dusters #ad - Použití v kombinaci s 3dílnou sadou kartáčů esd pro důkladné čištění i těch nejcitlivějších dílů. S nekončícím přívodem vzduchu je snadné odstranit nejodolnější prach z těžko přístupných a citlivých aplikací. Uchovávejte xpert a příslušenství v dodávaném prémiovém sáčku se stahovacím vláknem z mikrovlákna.

S hmotností pouhých 950 g lze compucleaner xpert používat v jakémkoli úhlu, 9 HP, což jej činí super manévrovatelným. ErgonomickÝ: lehký a robustní design obsahuje průmyslový motor s výkonem 550 w 0, který nikdy neztrácí tlak a je dimenzován pro dlouhou životnost. Etrný k životnímu prostředí: snížení množství odpadu a maximalizace poměru cena-výkon je klíčovou filozofií při vývoji compucleaner. Ištění vzduchem umožňuje efektivní bezkontaktní čištění, laptopů jednoduše sfouknout.

Herní konzole, aby se zabránilo poškození citlivých komponent a přístupu do těžko přístupných oblastí hluboko uvnitř krytu. Uvolněte bouřlivý proud vzduchu v režimu plné rychlosti nebo použijte režim s polovičním výkonem pro jemné čištění citlivějších aplikací. Kompletní konstrukce: vyberte si mezi 3 jedinečně tvarovanými, nestatickými nástavci trysek pro přesný směr a ovládání vzduchu jednoduchým kliknutím. Tím, vám ušetří peníze a dlouhodobě drasticky snižuje plýtvání a výdaje.
ZnačkaIT Dusters #ad
VýrobceIT Dusters #ad
Výška8.11
Délka4.53
Hmotnost2.65
Šířka8.46
Číslo díluEG-2000
ModelkaEG-2000

2. Eave

#ad

Sněhovou trubici, kalkulačku, 2 nastavitelné rychlosti, Eave Elektrický prachový ventilátor, laptop, vzduchový ventilátor pro klávesnici, Air Duster prachovka na čištění PC

#ad
Eave #ad - Dné další nádoby na stlačený vzduch stále utrácíte spoustu peněz za drahý stlačený vzduch z plechovky? vyzkoušejte náš elektrický vzduchový ventilátor, což z něj dělá skvělou alternativu k těmto vzduchovým dózám. 2 nastavitelné rychlosti elektrický vzduchový ventilátor eave má dvě rychlosti, a lze jej jednoduše přepínat jednoduchým ovládáním tlačítkem: Stiskněte ozubené kolo "" pro nízkou rychlost, co se má vyčistit, z nichž si můžete vybrat podle toho, stiskněte rychlostní stupeň "" pro vysokou rychlost a rychlostní stupeň "O" pro vypnutí.

3 m dlouhý síťový kabel pomáhá provádět čištění na dálku a flexibilně, aniž byste se museli ptát na prodlužovací kabely. 5, počítače, která je vybavena vysoce výkonným motorem 500 w, což je šíleně silné, hostitele počítače, auta, náš elektrický čistič vzduchu může generovat silnou foukací sílu až 43 m/s, 1 oz: nesrovnatelná síla foukání Čistička vzduchu EAVE, aby vyfouklo prach nebo drobky z trhlin nebo rohů klávesnice, klimatizace atd. Ručně držený a snadno ovladatelný elektrický vzduchový ventilátor od eave je přenosný a lehký a dodává se s celkem 6 nástavci pro různé účely k zaprášení a nafouknutí.

Rychlonafukovací pumpa se 3 tryskami/adaptérynainstalujte si nafukovací trysku na tento vzduchový ventilátor, plavecké kruhy, okamžitě obdržíte elektrickou vzduchovou pumpu! Součástí dodávky jsou trysky ve 3 velikostech, balónky, které uspokojí vaše nafukovací potřeby pro nafouknutí různých nafukovacích přístrojů s lehkostí a rychlostí, jako jsou nafukovací matrace, nafukovací bazény a další. Nemusíte svou peněženku zatěžovat nekonečnými vzduchovými kapsami, připojte jej a vytvořte silnější tlak vzduchu, který je mnohem silnější než vzduch z plechovky, ani nemusíte trpět chemickými pachy a zbytky. Vylepšený vysavač na stlačený vzduch od eave je skutečným expertem na čištění těch nejodolnějších s minimálním obsahem tuku na loktech! .
ZnačkaEave #ad
VýrobceEAVE #ad
Číslo díluAD15
ModelkaAD15
Záruka12 měsíců.

3. ATEngeus

#ad

Druckluftspray Reinigungsset für Laptop, Auto, wiederverwendbarer Staubgebläse ersetzt Druckluft, Maximal 43 m/s, ATEngeus Elektrische Staubgebläse, 2 -Gang Air Duster, Sofa

#ad
ATEngeus #ad - Aufblasfunktion mit der luftdüse kann der Luftduster als Inflator verwendet werden, um Matratze, Schwimmkreis, Nackenrolle, Ballon und andere Niederdruck-aufblasbare Produkte aufzupumpen. Es gibt einen kreis am Ende der Schnur, bequem zu verstauen. Sie können einen elektrischen Staubwedel von ATEngeus besitzen.

Es funktioniert mit hoher effizienz und der Staubentfernungseffekt ist bemerkenswert, Sie können verschiedene Orte mit verschiedenen Hilfsdüsen reinigen. Leistungsstarker luft-staubwedelunser luft-staubwedel besteht aus 500-w-gebläsemotor, kann bei 43 m/s und 96 MPH sofort blasen und kontinuierlich Hochdruckluft liefern. Praktisches design & extra lange schnurunser pc-reiniger verfügt über ein extra langes 3 m langes Kabel und mit einem Gewicht von nur 0, so dass Sie den Luftwedel an jeder Haube hängen können, 6 kg.

Alternative zu druckluftdosen wiederverwendbar und ungiftig. Sie können den Schalter auf niedrige oder hohe Geschwindigkeit drücken. Dies ist eine einmalige Investition, Gas, so dass Sie nie wieder Luft kaufen müssen. 2 geschwindigkeitseinstellungender staubwedel ist mit 2 geschwindigkeiten eingestellt. Sie können geld, Wasser sparen und die Umwelt schützen. Die windgeschwindigkeit der niedrigen Geschwindigkeit beträgt 72 g, die hohe Geschwindigkeit beträgt 145 g.
ZnačkaATEngeus #ad
VýrobceATEngeus #ad
Výška2.87
Délka8.26
Hmotnost2.14
Šířka6.18
Číslo díluTAD07
ModelkaTAD08
Záruka1 YEAR

4. innhom

#ad

Stlačený vzduch pro PC, kancelářské přístroje, auto filtr, klávesnice, innhom Elektrický prachový ventilátor na stlačený vzduch 600 W PC čisticí sada 68 CMH sprej na stlačený vzduch s dlouhým kabelem

#ad
innhom #ad - Innhom compressed air for pc jsou výkonnější a ekologičtější. Snadno odstraňuje prach. Již nikdy nebudete mít stlačený vzduch. Ergonomické provedení a protiskluzová rukojeť umožňují snadné a pohodlné držení. Objem vzduchu může dosáhnout 68 cmh, což je 6× bezdrátového tlakového spreje.

Bezstarostný doprodej: velikost pc vysavače činí 20 x 10 x 16 cm a váží přibližně 0, 9 kg. Perfektní volba pro oprášení a čištění: rozlučte se s neefektivností ve spreji pod tlakem vzduchu. Dmychadlo prachu se dodává s kabelem o délce 3 m. 2 speed univerzální tlaková čistička vzduchu: compressed air má 2 nastavitelné rychlosti a 6 příslušenství trysek. Nabízíme 24měsíční zákaznický servis a 2 roky náhrady. Je to váš nejlepší pomocník při čištění doma, v kanceláři a v autě. 600 w silný proud vzduchu: elektrický prachový ventilátor vytváří nepřetržitě vysokotlaký vzduch 15 kPa a silný proud vzduchu 35 m/s.

V případě dotazů k čištění stlačeného vzduchu na PC nás neváhejte kontaktovat e-mailem. Technologický vzhled/protiskluzová rukojeť: pc čištění stlačeného vzduchu má boční design výstupu vzduchu, menší odpor a větší větrnou energii. Odfukovač prachu lze flexibilně použít k čištění prachu v rozích počítače, filtrů, počítače, kamer, filtrů klimatizace automobilů, klávesnice, 3D tiskáren a štěrbin.
Značkainnhom #ad
Výrobceinnhom #ad
Hmotnost0.63
Číslo díluH-319
Modelka600W
Záruka2 roky

5. Lnicez

#ad

Elektrický prachový ventilátor 150000 ot/min – sprej na stlačený vzduch s výkonným bezkartáčovým a bezjádrovým motoremelegantní celokovovýKompresní Air Duster alternativní vzduchový sprej

#ad
Lnicez #ad - Elegantní malý stroj Čisticí sada pro pc adoptování krytu z hliníkové slitiny v letecké kvalitě a společně se silikonovou tryskou a knoflíky má tato tlaková nádoba nečekaně krásný vzhled a je úžasná, jemná jako umělecké řemeslo. Pro splnění všech vašich požadavků na odstraňování prachu v různých situacích je elektrický prachový ventilátor vybaven třemi vyměnitelnými tryskami: jednou krátkou, stolní deska atd.

Počítač, jednou dlouhou a jednou tenkou. Perfektní alternativa ve spreji na stlačený vzduch po roce intenzivního výzkumu a vývoje jsme konečně dokončili design tohoto výkonného elektrického prachového dmychadla, který dokonale vyřeší všechny problémy, které mohou při odstraňování prachu vzniknout. Vychutnejte si kvalitu života a elegantní odstraňování prachu. Stabilnější odstraňování prachu využijte bezjádrového a bezkartáčového motoru, při vysoké rychlosti může pracovat nepřetržitě po dobu 16 minut, spotřeba proudu tohoto spreje na stlačený vzduch klesla na 20 %, takže tento malý přístroj může při plném nabití dlouho pracovat.

Dmychadlo prachu vám nabízí perfektní řešení. Je jedno, jestli je to klávesnice, zvládne všechno. Chcete víc? součástí dodávky jsou kromě toho 3 štětce v různých velikostech. Efektivnější odstraňování prachu je nutné neustále vyměňovat tlakový sprej a běžný dobíjecí compressed air duster není dostatečně silný pro odstranění prachu.
ZnačkaLnicez #ad
VýrobceLnicez #ad
Výška1.97
Délka6.3
Šířka5.51
Číslo díluFS-36
ModelkaAire comprimido-23
Záruka1 rok

6. Dorobeen

#ad

Druckluft-Staubwedel für Computertastatur, Elektronik Reinigung, kabelloser Handluftgebläse, 41000 U/min, tragbarer wiederaufladbarer 6000 mAh Akku, stufenlose Geschwindigkeit, Druckluft-Staubwedel

#ad
Dorobeen #ad - Der windwert beträgt 14, 2 g - 70, 0 g, es hilft Ihnen, hartnäckigen Staub und zerbrechliche Reinigungsgegenstände zu reinigen. Der leistungsstarke Druckluftschub ist Ihr guter Helfer. Keine notwendigkeit, wiederholten Kauf von Dosenluft.

Die kompakte größe ist praktisch für die Lagerung und den Transport. Zur tiefenreinigung von kleinem Staub, wie Computer, Autos. Die windleistung ist leistungsstärker. Stufenlose geschwindigkeit ausgestattet mit einem drehschalter kann die Windkraft nach Bedarf eingestellt werden. Energiesparend wiederholbarer wiederaufladbarer Gebrauch. Neues upgrade die motordrehzahl dieses staubwedels wird auf 41000 u/min erhöht.

Usb-aufladung eingebauter wiederaufladbarer akku. Die windkraft, ist unvorstellbar. Oder einige elektronische Geräte, Tastaturen, Sofas, die nicht leicht zu reinigen sind. Geeignet für den Langzeitgebrauch und sauber. Die maximale geschwindigkeit beträgt 41000RPM. Der elektronische Abscheider ist deutlich energiesparender und umweltfreundlicher. Verbessert die Benutzerfreundlichkeit.
ZnačkaDorobeen #ad
VýrobceAT #ad
Výška7.1
Délka3.4
Hmotnost0.69
Šířka2.7
Číslo díluICAN-US-AT07
ModelkaAT07-G

7. ATEngeus

#ad

Ersetzt Druckluftspray, ATEngeus Elektrische Staubgebläse, 6000 mAh Druckluftspray Staubgebläse, Air Duster für Computer, mit Reinigungsbürste, Stufenlose Geschwindigkeit Tastatur Reinigung Luftspray

#ad
ATEngeus #ad - Pc reinigungsset: verbesserter tastatur reinigung luftspray, tastaturen, zubehör umfasst 5 düsen, beispielsweise von schwer zugänglichem Staub wie Computergehäusen, 3 bürsten, Fenstern usw.1 tastaturabzieher und Aufbewahrungstasche. Durch bürsten und düsen kann das staubgebläse eine gründliche Reinigung durchführen, und Sie können die Aufblasdüse auch als Luftpumpe zum Aufblasen von Schwimmringen und Luft ersetzen Matratzen.

Einfache Aufbewahrung mit Aufbewahrungstasche. Der pc air duster kann bei voller Ladung 18 bis 30 Minuten lang ununterbrochen verwendet werden. Druckluftsprayumweltfreundlichelektrischer staubgebläse kann aufgeladen und wiederverwendet werden, kein chemisches Gas, kein ständiger Kauf von Druckluft in Dosen erforderlich, spart Geld und ist kostengünstiger, stärkerer Wind, umweltfreundlicher im Vergleich zu Druckluftdosen, kann Staub gründlich reinigen.

Der elektrische Staubgebläse ist nicht mehr auf eine bestimmte Geschwindigkeit fixiert. Machen sie sich keine Sorgen, um Gegenstände zu beschädigen. Im gegensatz zum air duster mit festem wind müssen Sie die Taste nicht mehrmals drücken, dass die feste Windkraft zu groß ist, um die Windgeschwindigkeit zu ändern. Sie können die Windgeschwindigkeit durch einfaches Drehen stufenlos einstellen. Die nutzungsdauer hängt von der Windgeschwindigkeit ab. Wenn sie fragen zur Produktverwendung haben, kontaktieren Sie uns bitte.
ZnačkaATEngeus #ad
VýrobceATEngeus #ad
Výška6.69
Délka2.76
Hmotnost0.99
Šířka2.76
Číslo díluTAD07-B
ModelkaTAD07-B
Záruka1

8. VANBAR

#ad

čištění klávesnice, elektrický prachový ventilátor, VANBAR Vzduchový sprej, čisticí kartáč a rychlé nabíjení přes, 3rychlostní ventilátor na prach, 110000 ot/min, vzduchový sprej s baterií 7600 mAh

#ad
VANBAR #ad - Teplé tipy a zákaznický servis elektrický prachový ventilátor má design ochrany baterie. Použijte kartáče pro lepší čištění. Modul rychlého nabíjení 7600 mah do našeho spreje na stlačený vzduch zabudujeme rychlý a bezpečný nabíjecí modul 7600 mah, mobilní nabíječkou, který může pracovat 40 – 60 minut.

Nejvýkonnější elektrický odfukovač prachu pro hloubkové čištění maximální rychlost spreje na stlačený vzduch je 110 000 ot/min. Krátkým stisknutím spínače lze přepnout na tři rychlosti větru pro čištění různých zařízení, 91000 ot/min, takže prach nemůže nikde zůstat. Během čištění se netvoří žádná tekutina ani led. S nejmodernějším bezkartáčovým motorem, snadné čištění, vysokou rychlostí otáčení, nízkou hlučností a nízkou spotřebou energie. Ištění je potěšením. Led světla & ekologická & energeticky úspornáalternativa ke stlačenému vzduchu v plechovkách, což přináší velké pohodlí při čištění.

Lze jej nabíjet počítačem, nabíječkou do auta nebo jinými adaptéry. Vyfukovací síla 1, 86 – 2, vysokým výkonem, čistí nečistoty a prach z každého elektronického zařízení. Chrání vaši elektroniku před kapalinami, sprej na stlačený vzduch lze znovu nabít a používat opakovaně. Teplota ventilátoru je příliš vysoká, počkejte prosím deset minut, pokud je prachový ventilátor právě hotový, kontaktujte nás, než ho nabijete.
ZnačkaVANBAR #ad
VýrobceVANBAR #ad
Číslo díluAR100
ModelkaAR100
Záruka3 roky

9. FULDENT

#ad

Elektrický prachový ventilátor, pro PC,, 3rychlostní 91000 ot/min, čištění klávesnice s čisticím kartáčem a rychlým nabíjením přes USB, Air Spray Electric Duster s 9000 mAh, Sprej na stlačený vzduch

#ad
FULDENT #ad - Před opětovným nabíjením nechte 10 minut vychladnout. Multifunkční čističČistič klávesnice je vybaven 4 tryskami, notebooky, ventilátory a klimatizace. Výkonné hloubkové čištění větrná energie čističky vzduchu ve spreji na stlačený vzduch může dosáhnout 91 000 ot. Min. Spora energie a peněz jako lepší alternativa ke stlačenému vzduchu v plechovkách je tento čistič klávesnice ekologičtější a nákladově efektivnější, protože je dobíjecí a znovu použitelný.

Bezpečnost a dlouhá životnost díky ochrannému mechanismu baterie přejde vysavač do ochranného režimu, pokud baterie po dlouhém nepřetržitém používání dosáhne vysoké teploty. Pro hloubkové čištění malého prachu, síla foukání 1, 86 – 2, auta. Nakupujte s důvěrou a získejte jednoletou záruku. Trysky a kartáče zvládnou bez problémů náročné úklidové úkoly a čistí klávesnice, počítače, nafukovací matrace nebo nafukovací polštáře.

Dobíjení přes usb c zabudovaná dobíjecí baterie umožňuje tlakovému čističi vzduchu pro pc nepřetržitý provoz až 30 minut. V porovnání s plechovkami se stlačeným vzduchem nevyrábí bezdrátová prachovka během procesu čištění žádné chemikálie, pohovky, v kanceláři nebo v autě. Nebo tak můžete rychle nafouknout plavecké kruhy, fotoaparáty, 3 čisticími kartáčky a 1 nafukovací tryskou. To vám nabízí bezprecedentní mobilitu, powerbanky, abyste odstranili prach v domě a kanceláři.
ZnačkaFULDENT #ad
VýrobceFULDENT #ad
Číslo díluC18
ModelkaC28
Záruka2 roky

10. AABCOOLING

#ad

PC čisticí sada, AABCOOLING Compressed Gas Duster Flex 750 ml – hodnotný balíček 2 kusy – s flexibilní hadicí – Compressed Air, čisticí sprej, dóza na stlačený vzduch, nádobka na stlačený vzduch

#ad
AABCOOLING #ad - Prodloužení tlaku – compressed air má přídavnou trysku pro čištění i těch nejtěžších míst. Pravidelná - pokud se nádoba otočí, tak působí vzduchově lisovaná dóza AAB ve spreji jako chlad – sprej.

Dné reakce s jinými materiály. Bezproblémové čištění – čisticí sada na pc pro odstranění prachu, šperků a kapalin na těžko přístupných místech. Istý přístroj – pro bezstarostné použití stlačený vzduch ve spreji používejte napřímeně. Nezanechává žádné stopy na vašem vybavení. Isticí sprej s dlouhou a flexibilní hadicí – flexibilní 60cm hadice tlakové hadice je perfektním řešením pro vaše problémy při čištění těžko přístupných míst.
ZnačkaAABCOOLING #ad
VýrobceAABCOOLING #ad
Výška13.78
Délka5.12
Hmotnost2.51
Šířka2.56
Číslo díluCHC