Top 10 Trampolin 366 mit Netz – Trampolíny

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Spartan

#ad

Trampolína náhradní síť 305 cm pro -- 6 tyčí -- 3 nohy u síť na trampolínu bez tyčí

#ad
Spartan #ad - Síť se táhne přes tyče trampolíny, nevisí na vnitřní straně trampolínových tyčí. Extra těžký a robustní polyetylenový materiál pro nejlepší trvanlivost a bezpečnost při skákání na trampolíně. Pičková kvalita od rakouského výrobce sportovního zboží Spartan. Vhodné pro: - průměr 305 cm. 3 nohy ve tvaru U. Zip pro vstup do trampolíny. 6 tyčí.
ZnačkaSpartan #ad
VýrobceSpartan #ad
Hmotnost8.82
Číslo dílu0

2. SONGMICS

#ad

Ocelový rám, žebříkem, certifikát TÜV Rheinland GS, SONGMICS Trampolína Ø 305 cm, 180 cm vysoké rovné tyče, modrá STR10FT, zahradní trampolína pro děti s bezpečnostní sítí, zakrytím okrajů

#ad
SONGMICS #ad - Trampolína o průměru 305 cm, nářadí a návod český jazyk nelze zaručit se dodávají ve 2 balících, které mohou být dodány současně nebo odloženě. 04. Testovaná bezpečnost tyče s pěnovým polstrováním a ochranným obalem, síť s hustými oky s oboustranným zipem; testováno TÜV Rheinland, oceněno certifikátem GS č.

Na něm mohou vaše děti skočit podle libosti, trénovat a užívat si s rodinou přírodu. Solidní rám rám z nerezavějící pozinkované oceli pro silné držení; 4 nohy ve tvaru W pro dodatečnou stabilitu základny; spojení ve tvaru T pro zesílení rámu – zahradní trampolína je pevná a s dlouhou životností. Označené díly a jasný návod a všechny potřebné nástroje jsou součástí dodávky pro snadnou montáž této dětské trampolíny. Pro bezpečné skákání kryt na hrany je odolný vůči uv záření, vlhkosti a robustní a zakrývá pružiny, aby byly nohy chráněny před skřípnutím.

2022; nosnost až 150 kg. 64 silných pružin se spirálovými háčky zajišťuje bezpečné spojení se skákacím plátnem. Jednoduché sestavení trubky lze díky aretačním pružinám rychle spojit. S 50539817, vydané dne 19. O 20 % více místa pro zábavu při skákání tato kulatá trampolína Ø 305 cm nabízí o 20 % více místa pro zábavu při skákání než trampolíny s vnitřní sítí.
ZnačkaSONGMICS #ad
VýrobceSONGMICS #ad
Výška100.79
Délka120.08
Hmotnost108.69
Šířka120.08
Číslo díluSTR10FT
ModelkaSTR10FT

3. ZERO GRAVITY

#ad

Ochranná síť a žebřík , Zero Gravity Ultima 4 dětská trampolína, 366cm

#ad
ZERO GRAVITY #ad - Horní strana bezpečnostního polstrování je vyrobena z PVC a nabízí kvalitní vzhled a je příjemná na dotek. - -. Včetně testu na zátěž až 500 kg a cyklických testů. Již před certifikací podle en71 byla tato trampolína v testovacích laboratořích Zero Gravity vystavena rozsáhlému testování. Všechny trampolíny ultima 4 disponují ochrannou sítí odpovídající nejnovějšímu stavu techniky. Již více než 10 let představuje Zero Gravity vysoce kvalitní trampolíny.
ZnačkaZERO GRAVITY #ad
VýrobceZERO GRAVITY #ad
Výška107.48
Délka144.09
Hmotnost50.71
Šířka144.09
Číslo díluZG12U4
ModelkaZG12U4

4. SONGMICS

#ad

černo-modrá STR10BK, certifikát TÜV Rheinland GS, SONGMICS Trampolína Ø 305 cm, 180 cm vysoké zahnuté tyče, ocelový rám, žebřík, zakrytí okrajů, zahradní trampolína pro děti s bezpečnostní sítí

#ad
SONGMICS #ad - Označené díly a jasný návod a všechny potřebné nástroje jsou součástí dodávky pro snadnou montáž této dětské trampolíny. Pro bezpečné skákání kryt na hrany je odolný vůči uv záření, vlhkosti a robustní a zakrývá pružiny, aby byly nohy chráněny před skřípnutím.

Certifikováno díky vnitřní síti s hustými oky mohou vaše děti bezpečně skákat, oceněno certifikátem GS č. Trampolína o průměru 305 cm, nářadí a návod český jazyk nelze zaručit se dodávají ve 2 balících, které mohou být dodány současně nebo odloženě. 2022; nosnost až 150 kg. Brzy se stane oblíbeným místem vaší rodiny, pro zábavu nebo fitness. 04. Hodně zábavy při skákání na trampolíně nechte své děti skočit podle libosti na této trampolíně Ø 305 cm, aby je udržely aktivní. Specifikace a balení rám: Ø 305 cm, žebřík, příslušenství, výška 76 cm; oblast skákání: Ø 251 cm; tyče: výška 180 cm.

S 50539817, aniž by narazily na tyče; testováno TÜV Rheinland, vydané dne 19. Solidní rám rám z nerezavějící pozinkované oceli pro silné držení; 4 nohy ve tvaru W pro dodatečnou stabilitu základny; spojení ve tvaru T pro zesílení rámu – zahradní trampolína je pevná a s dlouhou životností. 64 silných pružin se spirálovými háčky zajišťuje bezpečné spojení se skákacím plátnem.
ZnačkaSONGMICS #ad
VýrobceSONGMICS #ad
Výška100.79
Délka120.08
Hmotnost102.07
Šířka120.08
Číslo díluSTR10BK
ModelkaSTR10BK

5. KIDUKU

#ad

Bezpečnostní síť, náhradní síť na trampolíny, 427 cm 366 cm 8 tyčí, Ø 244, 366, 305, KIDUKU Náhradní síť na trampolíny

#ad
KIDUKU #ad - Univerzálně vhodné: vhodné pro téměř všechny výrobce trampolín, kteří jsou dodávány s průměrem 3, 66 m. Robustní síť: extrémně robustní síť s gramáží 110 g/m², velmi dlouhá životnost a odolnost proti povětrnostním vlivům.

Materiál: vyrobeno z měkkého a vysoce kvalitního polyetylénu, odolné vůči UV záření, světlu a vysoká hustota tkaniny. Připevněný zip, který je určen k otevření a zavírání sítě, zaručuje jednoduché a bezpečné vniknutí a vstup do trampolinu. Také pro vyšší rychlosti: s výškou 165 cm nabízí bezpečnost i při vysokých skocích. Nejvyšší bezpečnost: bezpečnostní síť se připevňuje na trampolínu pomocí dodaných karabin.
ZnačkaKIDUKU #ad
VýrobceDWD-Company #ad

6. Baunsal

#ad

Ochranná síť, Baunsal® Trampolína – bezpečnostní síť Ø 305 cm JS pro 6 síťových tyčí, náhradní síť, trampolína, venkovní, dětská trampolína, výška sítě 180 cm, náhradní díly, síť, trampolína

#ad
Baunsal #ad - Náhradní díly pro zahradní trampolínu, ochranné sítě, sportovní trampolínu jako např. Rozsah dodávky: bezpečnostní síť 1 kus bezpečnostní síť je venku pro trampolíny jako na obrázku Hledáte náhradní díly pro vaši trampolínu a nenajdete? Můžeme se vám pokusit vyrobit vaše potřebné náhradní díly! Naše kvalita vás nadchne, o tom jsme přesvědčeni.

Bezpečnostní síť trampolíny, sítě na trampolíny, zahradní trampolínu, dětskou trampolínu, síť proti vypadnutí. V porovnání s jinými výrobci, značkami a diskontními prodejci jsou naše trampolíny a náhradní díly často vyráběny ve vyšší kvalitě a jsou nabízeny za dobrý poměr ceny a výkonu. Na spodní straně bezpečnostní sítě jsou strečové pásky s háčky, které se zavěšují na očka skákací rohože. Pouzdra jsou vyrobena z materiálu zesíleného vlákny PE 130 g/m² a jsou odolná vůči UV záření.

Bezpečnostní síť pro trampolíny o velikosti Ø 305 – 309 cm, počet síťových tyčí 6 kusů. Výška bezpečnostní sítě je 180 cm a zip po stranách náhradní díl pro trampolínu pro sportovní a volnočasovou trampolínu. Zip je dvojitě prošitý bočními textilními pásky a lze jej otevřít zvenku i uvnitř. Pro mnoho značek trampolín vyrábíme různé náhradní díly pro trampolíny, protože mnoho výrobců, zda trampolína pro vnitřní použití nebo trampolínu venku, značek a diskontů prodává pouze trampolíny a má jen málo nebo žádné náhradní díly.
ZnačkaBaunsal #ad
VýrobceBaunsal GmbH & Co.KG #ad
Číslo díluVAR-1000276
ModelkaJS-OUT6S-Ø 305 | H 180 cm

7. ZERO GRAVITY

#ad

Outdoor Trampolin für Kinder & Erwachsene mit innenliegendem Sicherheitsnetz, Aufbauvideo, Komplettset inkl. Leiter, TÜV-geprüft, Zero Gravity Trampolin Outdoor oval

#ad
ZERO GRAVITY #ad - Somit haben wir die größte Schwachstelle an deinem Trampolin bereits beseitigt. Somit steht einer langen und nachhaltigen Nutzung nichts mehr im Wege. Originale ersatzteile: damit du dein trampolin auch nach jahren unbesorgt nutzen kannst, haben wir alle Ersatzteile vorrätig, egal ob Randabdeckung, Sicherheitsnetz, Sprungtuch, Federn oder einzelne Rahmenteile - bei uns bekommst du jederzeit alle Ersatzteile.

Wir stehen zu unserer qualität! es geht um dein kind - das innenliegende sicherheitsnetz ist ein sicherheitsrelevantes merkmal, dass die kinder in die Federn oder gegen die Netzstangen springen können. Das werkzeug, sicherheitsnetz, einschließlich des Spannwerkzeugs für die Federn, das zum Aufbau benötigt wird, Sprungtuch, ist ebenfalls enthalten. Lieferumfang: komplettes ovales gartentrampolin inkl. Einstiegsleiter, Randabdeckung und Federn. Daher haben wir ein patentiertes Stecksystem entwickelt, da es verhindert, dass auf Schweißnähte verzichtet.

Zu dem ist das netz aufgrund der formstabilen Aufhängung sehr widerstandsfähig. Der trampolinrahmen ist das Herzstück eines jeden Gartentrampolins und muss höchsten Belastungen standhalten. Schweißnähte am Rahmen neigen zu Rost und können brechen. Aus diesem grund verfügen unsere Trampoline über einen besonders hochwertigen und stabilen Rahmen auf den wir 3 Jahre Garantie gewähren. Unser qualitÄtsversprechen - seit über 15 jahren produzieren wir tÜv-geprüfte outdoor trampoline, die regelmäßige Qualitätskontrollen durchlaufen.
ZnačkaZERO GRAVITY #ad
VýrobceZero Gravity #ad
Výška107.48
Délka120.08
Šířka83.86
Číslo díluZGU5R10
Záruka2 Jahre

8. SONGMICS

#ad

Zahradní trampolína, na zahradu, bezpečnostní kryt, černo-modrá STR6FT, s bezpečnostní sítí, nosnost až 100 kg, certifikát TÜV Rheinland GS, SONGMICS Venkovní trampolína, Ø 183 cm

#ad
SONGMICS #ad - Stabilní design: s pozinkovanou nerezovou ocelí, spoji ve tvaru t pro zesílení základny a bezpečnými spoji pro upevnění opěrných tyčí na základně nabízí tato trampolína robustní strukturu, na kterou se můžete spolehnout.

S 50539812, vydaný dne 20 Trampolína udělá z vaší zahrady atraktivní místo pro děti. Proč nestrávit krásný rodinný čas? Certifikováno pro bezpečné skákání: testováno tÜv rheinland, vyznamenáno certifikátem gs č. Bezpečnost postupuje: tato trampolína má 180 cm vysokou bezpečnostní síť s oboustranným prémiovým zipem, 6 dvojitých ochranných tyčí a polstrovaný potah na pružiny, který zaručuje bezpečnost a zábavu pro vaše děti.

Sestavení s pomocnými rukama: s označenými díly, jasným návodem, dodávaným nářadím a montážním videem mohou tuto zahradní trampolínu jednoduše postavit dvě osoby. Sympatická zahrada, černo-modrá kombinace barev, šťastná rodina: kulatý tvar, čistá bezpečnostní síť pro opěrné tyče. 36 zesílených pružin se spirálovými háčky a skákací podložka má nosnost až 100 kg. 04. 2022.
ZnačkaSONGMICS #ad
VýrobceSONGMICS #ad
Výška90.55
Délka72.05
Hmotnost65.04
Šířka72.05

9. Clever Leon

#ad

Clever Leon Sada 8 × pěnových trubek na trampolínu, kryt tyče modrá.., pěnové polstrování, 180 cm 8 tyčí vč. krytek, ochrana tyčí pro zahradní trampolínu, pěnový kryt pro trampolíny

#ad
Clever Leon #ad - Pěnové válečky jsou vhodné pro trampolínu s vnitřní a vnější sítí s průměrem sloupků až 30 mm – pěnové válečky lze zkrátit běžnými nůžkami na správnou délku; příslušenství k trampolíně lze přizpůsobit více modelům sportovního vybavení. Sada obsahuje 8 krytů hran a trubek z pěnového materiálu ochranné trubky o délce 180 cm a 9 mm těsnění na stěnu a 8 čepic; hodí se pro každou trampolínu pro děti a fitness trampolínu; pěnové polstrování chrání jak horní, vertikální bezpečnostní mřížky, tak i sloupky.

Národní instinstituts pro hygienu HK/B/1204/01/2016. Pěnové válečky jsou bezpečné pro děti a chrání je před zraněním při nárazu během hraní; slouží také jako ochrana zahradní trampolíny před povětrnostními vlivy. Sada pěnového čalounění je vyrobena z pěnového polyetylénu pěnového laminátu, který neabsorbuje vodu a je odolný vůči uv záření; maximální teplota použití pěnové podšívky činí +90 °C; trubky jsou vyráběny podle normy PN-EN 14313+A1:2013-07 a disponují certifikátem N.

Spokojenost a ochrana jsou zaručeny: máme mnoho spokojených zákazníků, kteří oceňují kvalitu našich pěnových potahů pro outdoorové trampolíny a jejich užitečnost; pokud se vám však náš fitness produkt nelíbí, můžete nám ho zaslat zpět a my Vám vrátíme kupní cenu za ochranné trubky.
ZnačkaClever Leon #ad
VýrobceClever Leon #ad

10. Kinetic Sports

#ad

Prémiová zahradní trampolína, sklolaminátové síťové tyče, navrženo v Německu, černá, dětská trampolína, KINETIC SPORTS Venkovní trampolína 244 cm 'Ultimate Pro' – testováno TÜV GS, technologie AirMaxx

#ad
Kinetic Sports #ad - Novinka na trhu: se zahradní trampolínou kinetic sports "ultimate pro" v černé edici získáte exkluzivní a profesionální kompletní sadu trampolíny pro použití v exteriéru. Sklolaminátové tyče jsou výrazně bezpečnější a odolnější vůči deformacím. Hmotnost uživatele: 120 kg. Jedinečný patentovaný x vstup s duálním zipem nejen že vypadá obzvlášť skvěle, je také neuvěřitelně robustní, lehký chod a zajišťuje snadný vstup.

". Naše dětská venkovní trampolína podléhá pravidelným kontrolám kvality a je testována tÜv/gs! vyšší skoky pro více zábavy: díky revoluční skákací ploše z usa mesh a technologii airmaxx se odpor vzduchu při skákání snižuje o 50 % a umožňuje vyšší skoky a více zábavy! pro stavbu této outdoorové dětské trampolíny byly použity pouze kvalitní materiály odolné proti povětrnostním vlivům. Ochranný okraj z pvc je odolný vůči uv záření a je polstrovaný pěnou EPE o tloušťce 25 mm.

Maximální bezpečnost: naše revoluční konstrukce pumpkin s vnitřní bezpečnostní sítí zajišťuje zábavu při skákání bez zranění. Exkluzivní design: inovativní "pumpkin-design" v atraktivních barevných kombinacích černá edice nebo oranžová "sunset orange" dělají z této trampolíny skutečnou pastvu na vaší zahradě. Na rozdíl od jiných modelů s pevnými ocelovými tyčemi je u Ultimate Pro bezpečnostní síť držena flexibilními high-tech sklolaminátovými tyčemi. Toto zboží vám bude dodáno ve více balících. Záchytná síť je vyrobena z pet odolného proti roztržení s gramáží 130 g/m².
ZnačkaKinetic Sports #ad
VýrobceKinetic Sports #ad
Výška92.13
Délka108.66
Hmotnost84.22
Šířka108.66
Číslo díluTUP800.BLACK
ModelkaTUP800